Horoskop na poniedziałek. Poczujemy wiosnę w kościach

Źródło:
Astrolog Merkurja
Dlaczego wierzymy w horoskopy?
Dlaczego wierzymy w horoskopy?
wideo 2/11

Sprawdź horoskop dzienny na poniedziałek, 20 marca 2023 r. dla wszystkich znaków zodiaku. Słońce rozpoczyna dzień w ostatnim stopniu znaku Ryb. Rankiem utworzy się sekstyl pomiędzy Słońcem a Plutonem. O godzinie 22.24 nasza gwiazda wkroczy do znaku Barana, a tym samym rozpocznie się astronomiczna wiosna. Możemy odczuwać spadek formy fizycznej i efektywności pracy.

Horoskop dzienny na poniedziałek, 20 marca 2023 r.

Malejący Księżyc przez cały dzień znajduje się w znaku Ryb. Do wieczora będziemy robić głównie podsumowania i wyłapywać różnego rodzaju zależności. Większa część zodiaku ponownie będzie płaczliwa i zmartwiona nie wiadomo czym. Ostatni dzień zodiakalnego roku upłynie nam w refleksyjnym nastroju. Wieczorem nastroje obrócą się na zdecydowanie korzystniejsze i poczujemy wiosnę w kościach.

Horoskop dzienny na poniedziałek, 20 marca 2023 r. dla wszystkich znaków zodiaku

Horoskop dzienny - Baran

Baran (21 marca - 19 kwietnia)

To już ostatni dzień pobytu Słońca w znaku Ryb. Ziemia szykuje się na przyjście wiosny. Wydarzenia mocno cię zaskoczą, a ty nie będziesz miał siły, aby na nie reagować. Szykuje się melancholijny poniedziałek, w którym będzie ci zbierać się co i rusz na łzy. Przecież możesz sobie pozwolić na chwilę słabości.

Horoskop dzienny - Byk

Byk (20 kwietnia - 20 maja)

Nie będziesz zmartwiony tym, że nic nie idzie zgodnie z planem. Wręcz przeciwnie. Nieprzewidziane zmiany wyjdą ci na dobre, zatem się im nie przeciwstawiaj. Po południu ktoś będzie chciał spełnić wszystkie twoje zachcianki, więc spodziewaj się pozytywnego akcentu na koniec dnia.

Horoskop dzienny - Bliźnięta

Bliźnięta (21 maja - 20 czerwca)

Dzień raczej nie będzie należał do udanych. Słońce i Księżyc znajdują się w kwadraturze do twojego znaku, więc spotkasz się z niezrozumieniem bądź złośliwością innych ludzi, ale nie roztkliwiaj się nad sobą zbytnio. Wieczorem Słońce przechodzi do sprzyjającego znaku Barana, więc szykuje się pozytywna zamiana ról.

Horoskop dzienny - Rak

Rak (21 czerwca - 22 lipca)

Czekają się jakieś zawodowe bądź szkolne, niespodziewane sukcesy. Nareszcie ktoś dotrzyma złożonej obietnicy bądź danego ci słowa. Dzień szykuje dla ciebie jakieś pozytywy również w kwestiach sercowych. Masz szczęśliwy moment do umawiania się na spotkania i randki, dzwoń koło południa, ktoś z pewnością odbierze.

Horoskop dzienny - Lew

Lew (23 lipca - 22 sierpnia)

Zanim Słońce wkroczy do przyjaznego ci znaku Barana, czeka na ciebie jeszcze jeden, nieprzyjemny akcent. Powinieneś zwolnić i przemyśleć swoją decyzję raz jeszcze, zanim zakomunikujesz komuś o swoim wyborze. Dzisiaj nie będziesz w nastroju do żartów, a ktoś w twoim bliskim otoczeniu wręcz przeciwnie, więc się nie zgracie.

Horoskop dzienny - Panna

Panna (23 sierpnia - 22 września)

Zarówno Słońce jak i Księżyc znajdują się w opozycyjnym znaku Ryb. Niebo rzuci ci pod nogi jakieś zagadki i łamigłówki, które trzeba będzie sprawnie rozwikłać. Coś się podsumowuje, coś się kończy. Zrozum, że jeśli żadne metody nie skutkują, trzeba sobie odpuścić jakąś sprawę lub znajomość.

Horoskop dzienny - Waga

Waga (23 września - 22 października)

W twoim otoczeniu pojawi się kilka nowych osób, ale nie jest to dobry dzień na zawieranie nowych znajomości. Dzisiaj podjęte nowe przedsięwzięcia i zawiązane relacje będą narażone na szybkie wypalenie się. Z ważnymi spotkaniami poczekaj do pierwszego wiosennego Nowiu Księżyca w znaku Barana.

Horoskop dzienny - Skorpion

Skorpion (23 października - 21 listopada)

Sprzyja ci Księżyc w znaku Ryb, dlatego możesz się cieszyć z udanych kontaktów międzyludzkich oraz szykujących się dogodnych warunków współpracy. Sekstyl Słońca i Plutona dorzuci ci do popołudnia jakiś dobrze rokujący projekt. Możesz również cieszyć się z okazyjnego zakupienia rzeczy, którą od dawana chciałeś mieć.

Horoskop dzienny - Strzelec

Strzelec (22 listopada - 21 grudnia)

Poniedziałek przyniesie liczne zawirowania i przywita cię jakimś głupim psikusem. Zachowanie ludzi nadal może cię zaskakiwać i niestety nie będą to przyjemne niespodzianki. Od rana będziesz mieć zepsuty humor i aż do wieczornego przejścia Słońca do znaku Barana niewiele spraw będzie cię cieszyć.

Horoskop dzienny - Koziorożec

Koziorożec (22 grudnia - 19 stycznia)

Dzień pomaga ci w uregulowaniu jakieś zaległej sprawy, która jeszcze się za tobą wlecze. Postanowisz sobie, że dość tego i tak czy inaczej zamkniesz wreszcie za sobą pewne drzwi. Tak się stanie, chociaż nie obędzie się bez przewidzianych przez ciebie komplikacji. Pewna osoba będzie stawiać zawzięty opór i utrudniać jak może.

Horoskop dzienny - Wodnik

Wodnik (20 stycznia - 18 lutego)

Dzisiaj możesz doświadczyć jakiegoś dziwnego napięcia emocjonalnego. To koniec roku zodiakalnego działa na ciebie jak wzmacniacz wszystkich stresów i lęków. Zaczniesz spodziewać się jakiegoś kłopotu bądź wyglądać jakiegoś utrudnienia, które mogą wcale nie nadejść. Wieczorem znajdziesz swoje miejsce i spokój.

Horoskop dzienny - Ryby

Ryby (19 lutego - 20 marca)

Słońce znajduje się w ostatnim stopniu twojego znaku. Gościsz u siebie również Księżyc, więc nadszedł czas, aby coś dokończyć, zdać projekt, napisać klasówkę, skorzystać z ostatniego dnia na poprawę oceny itd. Dzisiaj różnorakie sytuacje znajdą swój szczęśliwy finał i będziesz mieć je z głowy i z serca.

Posejdon  jako planeta hipotetyczna

Posejdon jako planeta hipotetyczna w horoskopie urodzeniowym zwiastuje swoistą słabość, ale również to, co inspiruje, jest czyste i pełne ideałów. Słowa kluczowe z nim związane to przede wszystkim: wgląd psychiczny, duchowość, mądrość, prawda, oświecenie duchowe, ale również kultura i prawda.

Zobacz także:

Źródło: Astrolog Merkurja

Źródło zdjęcia głównego: iStockphoto

Pozostałe wiadomości