Horoskop

Horoskop na poniedziałek. Jeden znak może liczyć na przychylność w kwestiach sercowych

Horoskop

Źródło:
Astrolog Merkurja
Rozgwieżdżone niebo
Getty ImagesHoroskop na poniedziałek 2 maja 2022 r.

Jaki jest horoskop dzienny na poniedziałek, 2 maja 2022 r. dla wszystkich znaków zodiaku? Staniemy się odważniejsi w okazywaniu czuć i chętniejsi do wchodzenia w nowe związki. Poniedziałek przywita nas dużym napięciem emocjonalnym, ale z łatwością będziemy mogli je kreatywnie rozładować.

Horoskop dzienny na poniedziałek, 2 maja 2022 r.

Słońce przebywa w znaku Byka, Księżyc rozpoczyna dzień również w tym znaku. Po godzinie 12.46 Srebrny Glob przejdzie do znaku Bliźniąt. Wieczorem Wenus opuści znak Ryb i wkroczy do znaku Barana.

Rosnący Księżyc w znaku Bliźniąt sprzyja przełamywaniu lodów i nawet ze świeżo poznanymi osobami błyskawicznie znajdziemy wspólny język.

Astrologia i ezoteryka

Co przyniesie czerwiec? Horoskop
Co przyniesie czerwiec? Horoskop
wideo 2/13

Horoskop dzienny na poniedziałek, 2 maja 2022 r. dla wszystkich znaków zodiaku

Horoskop dzienny - Baran

Przed Tobą idealny czas na amory, randki, miłosne wyznania. Patronka zakochanych wchodzi do Twojego znaku i możesz liczyć na przychylność nieba w sercowych kwestiach. Dzisiaj poczujesz motylki w brzuchu i radość z życia w otoczeniu dobrych ludzi.

Horoskop dzienny - Byk

Bardzo możliwa mała, nieplanowana wyprawa w teren. Pójdziesz nieznaną do tej pory ścieżką, zapoznasz się z jakąś ciekawą osobą. Poprosisz o nowy smak w cukierni. Dzisiaj będziesz otwarty na eksperymenty i inne doznania.

Horoskop dzienny - Bliźnięta

Księżyc rośnie i od południa rozgości się w Twoim znaku. Na dodatek możesz liczyć na przychylny wzrok Wenus ze znaku Barana. To będzie udany dzień i nareszcie zajmiesz się tym, co wiąże się z przyjemnym spędzaniem czasu, a nie tylko obowiązkami i tym, co wypada.

Horoskop dzienny - Rak

W Twoim otoczeniu może pojawić się dzisiaj jakaś dwulicowa, nieprzyjemna osoba, która swoimi działaniami będzie próbować zepsuć Ci humor. Nie ulegaj presji, nie bądź zbyt miękki, Raczku. To, że będziesz stanowczy, nie znaczy że jesteś nieuprzejmy. Zaznacz granicę.

Horoskop dzienny - Lew

Coś przyspieszy za sprawą pomocnego, kompetentnego człowieka. Wenus w ognistym trygonie spowoduje, że możesz liczyć na pomocną dłoń i wsparcie w załatwianiu rodzinnych kwestii i interesów. Dzisiaj z wieloma kwestiami będzie po prostu łatwiej, przyjemniej.

Horoskop dzienny - Panna

Dzień rozpocznie się przyjemnie, ale po południu pojawią się pewne komplikacje. Przypilnuj, aby ktoś nie wykorzystał udostępnionych informacji przeciwko Tobie. W rodzinnym lub przyjacielskim kręgu mogą pojawić się plotki i złośliwe informacje, które trzeba sprostować.

Horoskop dzienny - Waga

Będzie zdecydowanie sympatyczniej i prościej. Wenus w opozycyjnym znaku Barana, jak również Księżyc w przyjaznym Ci znaku Bliźniąt umożliwi świetną zabawę i radość dzieloną z tymi, których kochasz i szanujesz. Twoje podróżowanie może być zabarwione nutką sympatycznej spontaniczności. Może nowe auto, nowy rower?

Horoskop dzienny - Skorpion

Fantastyczna atmosfera ostatnich dni może się dzisiaj trochę ochłodzić. Coś pójdzie niezgodnie z założeniami. Ktoś może niezbyt elegancko wycofać się z zaproszenia bądź wcześniejszych ustaleń. Dzień przyniesie Ci trochę zmartwień i drobiazgów do uporządkowania.

Horoskop dzienny - Strzelec

Księżyc w opozycyjnym znaku Bliźniąt ożywi Cię i wyrwie z marazmu. Wenus wkraczająca wieczorem do Twojego ognistego trygonu przyprawi Cię o miłe drżenie w okolicy serca. Twoje zmartwienia rozwieją się jak kamfora. Okaże się, że wszystko przybiera miły obrót, którego już się nie spodziewałeś.

Horoskop dzienny - Koziorożec

Lepiej się nie przechwalaj ani nie udzielaj informacji na temat tego, co ostatnio udało Ci się zrobić i osiągnąć. Znajomi i rodzina mogą być trochę nie w sosie z uwagi na Twoje osiągnięcia. Rzeczywiście jest ich sporo, ale nie wszyscy będą podzielać Twój entuzjazm.

Horoskop dzienny - Wodnik

Poczujesz, jakby spadał Ci kamień z serca. Ostatni nów Księżyca połączony z zaćmieniem nie współgrał z Tobą zupełnie i mógł Ci popsuć początek majówki. Dzisiaj czeka Cię zaskakująco pozytywna zmiana nastawienia i nastroju. Zachce Ci się żyć. Świeże emocje przyniesie ktoś, na kogo niemalże wpadniesz.

Horoskop dzienny - Ryby

Nie lekceważ swoich przeczuć. Możesz mieć dziwne poczucie, że wieczorem nie powinieneś dokądś iść bądź z kimś się spotykać. Jest to świetna intuicja, ponieważ w miejscu, do którego byś się Rybo udała, czeka jakaś kłótnia lub inna nieprzyjemna sytuacja. Zaufaj sobie.

Księżyc balsamiczny – co oznacza?

O Księżycu balsamicznym mowa, kiedy ten zmierza do nowiu. To moment idealny na przybranie altruistycznej postawy, kiedy dobrze jest się dzielić tym, co się ma. W tej fazie nasza energia fizyczna jest niska - można odczuwać duże zmęczenie. W tym samym czasie energia duchowa, psychiczna jest niezwykle wysoka, a więc nasze trzecie oko jest szeroko otwarte. W tym czasie warto zawierzyć instynktom i intuicji. To moment kreatywności i duchowości.

Zobacz także:

Źródło: Astrolog Merkurja

Źródło zdjęcia głównego: Getty Images

Pozostałe wiadomości