Horoskop

Horoskop na poniedziałek. Nerwowy początek roboczego tygodnia

Horoskop

Autor:
Astrolog
Merkurja
Katarzyna Lackowska/Dzień Dobry TVNHoroskop dzienny 18.10.2021 r.

Słońce przebywa w znaku Wagi, Księżyc rozpoczyna dzień w znaku Ryb, o godzinie 12:03 przejdzie do znaku Barana. Od rana czeka nas gonitwa i nadmierne przeciążenie obowiązkami. W drodze do pracy niektórym mogą puścić hamulce i dojdzie do wielu stłuczek i kolizji. Do ruchu prostego wraca Merkury i Jowisz, co spowoduje, że zasypią nas sprawy, które mieliśmy już za zakończone. Sprawdź horoskop dzienny na poniedziałek, 18 października dla wszystkich znaków zodiaku   

Na niebie utworzy się opozycja Wenus przebywającej w znaku Strzelca oraz planety karłowatej Ceres, która przebywa w znaku Bliźniąt. To będzie bardzo nerwowy początek roboczego tygodnia. Na biurka powrócą pewne tematy.

Horoskop dzienny na poniedziałek, 18 października 2021 r.

Horoskop dzienny Baran

Wejście Księżyca do Twojego znaku pomoże Ci odzyskać energię i utraconą ostatnio pewność siebie. Dzień wpłynie na Ciebie aktywizująco, ale nie daj się ponieść złudnej euforii. Musisz uważać w drodze do pracy. Nie przeciążaj układu nerwowego. Mogą się pojawić kłopoty laryngologiczne.

Horoskop dzienny Byk

Dzisiejsza aura będzie miała na Ciebie ciężki, nieharmonijny wpływ. Możesz się poczuć nadmiernie obciążony obowiązkami w miejscu pracy. Będziesz starał się przebrnąć jakoś przez trudne rozmowy i dojść do głosu, ale niewiele z tego wyjdzie. Ktoś będzie Cię uciszał i pokazywał Ci, gdzie jest Twoje miejsce.

Horoskop dzienny Bliźnięta

Nareszcie Twój patron czyli Merkury wychodzi z ruchu wstecznego. Poczujesz się swobodniej i zrozumiesz, że masz szansę na jakiś rodzaj wyzwolenia i oczyszczenia. Czeka Cię dzień pełen pozytywnych wrażeń. Szczególnie po południu Twoja pozycja się umocni, a jakaś Twoja praca nabierze na nowo sensu.

Horoskop dzienny Rak

Przed Tobą dzień różnorakich niespodzianek, które rozpoczną się już od wczesnego poranka. Czekają Cię zmiany w miejscu pracy i to akurat takie, których absolutnie nie brałeś pod uwagę. Ktoś wyskoczy z jakimś kompletnie nietrafionym pomysłem, co Cię zirytuje. Jakaś raptowna zmiana planów na wieczór dotknie też Twoją drugą połówkę, która okaże Ci swoje niezadowolenie.

Horoskop dzienny Lew

To będzie mocny i udany początek tygodnia. Przeforsujesz jakieś swoje stanowisko, osiągniesz jakiś sukces i to praktycznie bez żadnego wysiłku. Możesz zrealizować swoje zadania przed czasem, a wieczorem poświęcić energie i uwagę na fantastyczną rozrywkę w miłym towarzystwie. To także dobry dzień dla portfela.

Horoskop dzienny Panna

Twój opiekun Merkury wychodzi dzisiaj z ruchu wstecznego. Wiele spraw nabierze szybszego tempa, wiele kwestii nagle okaże się możliwych do załatwienia. Ktoś, z kim nie miałaś od dłuższego czasu kontaktu, może nagle zapragnąć się z Tobą spotkać. Uważaj jednak na piratów drogowych.

Horoskop dzienny Waga

Jeśli się uczysz okaże się, że egzaminy i sprawdziany pójdą jak z płatka. Dzisiaj Los roztoczy przed Tobą wyśmienite perspektywy oraz da jakieś dobre okazje. Szczególnie dobrze pójdą Ci kwestie związane z podróżowaniem, komunikacją oraz zakupami. Wieczorem ucieszy Cię jakiś telefon z dobrą wiadomością.

Horoskop dzienny Skorpion

Dzisiaj musisz wykazać się konsekwencją, odpowiedzialnością i punktualnością. Po raz kolejny dojdzie do poważnych zgrzytów w miejscu Twojej pracy bądź nauki. Ktoś będzie próbował zrzucić na Ciebie odpowiedzialność za swoje obowiązki. Tylko opanowanie i kontrola nad emocjami pomoże Ci wykazać, kto ma rację.

Horoskop dzienny Strzelec

Masz dzisiaj szczęście i to w większym wymiarze, niż będzie Ci się wydawać na pierwszy rzut oka. Twój patron czyli Jowisz wychodzi z ruchu wstecznego. Od dzisiaj zaczyna grać ze zdwojoną siłą na Twoją korzyść. Możesz spodziewać się dobrych wiadomości oraz jakiś dodatkowych profitów osobistych czy zawodowych. Prawdopodobne, że trafi się wyjazd, którego nie było w planach.

Horoskop dzienny Koziorożec

Weź głęboki wdech i powiedz sobie, że dasz radę. Już od rana sytuacja będzie bardzo nerwowa, bo liczba spraw i zadań może przerastać nawet tak dobrze zorganizowaną osobę jak Ty. Pojawią się pewne napięcia na gruncie sercowym. Możesz czuć się zlekceważony bądź chwilowo odstawiony na boczny tor.

Horoskop dzienny Wodnik

W Twoim znaku przebywa Jowisz, który z pełnym impetem ruszy w tym dniu do przodu. Masz możliwość zwieńczyć swoje dzieło jakimś spektakularnym sukcesem. To dobry moment na załatwianie przeniesienia na inne stanowisko, składanie prośby o podwyżkę, szukanie nowej pracy. W miłości pojawią się nowe kontakty, nowe fascynacje.

Horoskop dzienny Ryby

Dzisiaj Los postawi na Twojej drodze osoby, za którymi nie przepadasz. Będziesz musiała brać udział w spotkaniach i rozmowach, które wolałabyś od siebie odsunąć. Ktoś będzie próbował wplątać Cię w jakieś manipulacje lub intrygi. Na gruncie domowym czekają Cię mocne napięcia.

Ślubne przesądy – data ślubu

Ze ślubem związanych jest wiele przesądów, dotyczy to niemal każdej kultury na świecie. Jest to niewątpliwie ważny dzień nie tylko dla pary młodej, ale również dla ich rodzin. W związku z tym powstało wiele przesądów na temat tego, kiedy śluby powinno się brać. Powszechnie uważano, że najlepszymi miesiącami na ślub są te, w których występuje litera „r”, a więc czerwiec, wrzesień czy grudzień. Raz ustalonej daty nie wolno przekładać, gdyż jest to zła wróżba. Dobrym momentem na zamążpójście są też wszelkie szczęśliwe święta, np. Boże Narodzenie czy karnawał. 

Czy mężczyźni czytają horoskopy? Zobacz wideo:

Astrolog Merkurja zdradza, czy mężczyźni czytają horoskopy. " Kobiety generalnie są istotami bardziej otwartymi na duchowość"
Astrolog Merkurja zdradza, czy mężczyźni czytają horoskopy. " Kobiety generalnie są istotami bardziej otwartymi na duchowość"
Dzień Dobry TVN Online

Zobacz także:

Autor:Astrolog Merkurja

Źródło zdjęcia głównego: Katarzyna Lackowska/Dzień Dobry TVN

Pozostałe wiadomości