Horoskop

Horoskop na poniedziałek. Możemy być podrażnieni i działać impulsywnie

Horoskop

Autor:
Astrolog
Merkurja
Horoskop
sarayut Thaneerat/Getty ImagesHoroskop dzienny na poniedziałek 17 stycznia 2022 r.

Srebrny Glob jest coraz większy i dominuje na nocnym niebie. Większa część zodiaku będzie odczuwać dziwną irytację oraz kłócić się z członkami rodziny o przysłowiowe byle co. Warto zachować większą niż zazwyczaj powściągliwość i nie wdawać się w zbędne dyskusje z otoczeniem. Poznaj horoskop dzienny na poniedziałek 17 stycznia 2022 r. dla wszystkich znaków zodiaku.

Horoskop dzienny na poniedziałek 17 stycznia 2022 r.

Słońce przebywa w znaku Koziorożca, Księżyc znajduje się w znaku Raka. Już tylko kilkadziesiąt godzin dzieli nas od pierwszej pełni w 2022 roku, dlatego możemy być podrażnieni, działać impulsywnie i bardzo emocjonalnie.

Horoskop miłosny na 2022
Horoskop miłosny na 2022 Horoskop na 2022 rok. Co nas czeka w miłości?
Dzień Dobry TVN

Horoskop dzienny - Baran

Dzisiaj mogą wyrosnąć jak spod ziemi jakieś kłopoty, kontrole czy też trudne spotkania i rozmowy, z którymi ciężki będzie sobie poradzić. W miłości i partnerstwie też nie będziesz wiedział, na czym stoisz. To dzień sporej niepewności. Wieczorem ochłoniesz.

Horoskop dzienny - Byk

W pracy będziesz uwijał się jak w ukropie. Robota będzie szła z impetem, ponieważ wzrastający Księżyc w znaku Raka jest Ci przychylny. Wywiążesz się ze wszystkich obowiązków, a wieczorem mile chwile partnerskie wiele Ci wynagrodzą.

Horoskop dzienny - Bliźnięta

Ktoś będzie Cię próbował wciągnąć w zawodowe konflikty czy wojenki. Nie daj się użyć do czyiś celów, ponieważ nic dobrego na tym nie zyskasz. Po południu zdystansujesz się do tych klimatów i zajmiesz swoimi sprawami. Rodzina Cię potrzebuje.

Horoskop dzienny - Rak

Zbliża się pełnia Księżyca w Twoim własnym znaku, zatem możesz podskórnie czuć, że dzieje się dla Ciebie coś ważnego. Być może jeszcze nie wiesz dokładnie o co chodzi, ale Twoja intuicja powiadamia Cię, żebyś trzymał rękę na pulsie. Niebawem interesująca oferta zawodowa.

Horoskop dzienny - Lew

Poczujesz, że coś nie daje Ci satysfakcji, wręcz przeciwnie – staje się Twoim obciążeniem i podcina Ci skrzydła. Dzisiaj niewiele spraw będzie Cię cieszyć. Możesz być ponury i burczeć na osoby z Twojego otoczenia. Dopiero wieczorem trochę się rozluźnisz.

Horoskop dzienny - Panna

W pracy gorąco, ale z pozytywnymi efektami finansowymi. Nie będziesz się wdawać w zbędne dyskusje, skupisz się na efektach. Po południu będziesz myśleć głównie o tym, aby ustabilizować sytuację rodzinną i zapewnić bliskim poczucie bezpieczeństwa.

Horoskop dzienny - Waga

Ktoś będzie chciał ujawnić informacje, które są Ci nie na rękę. Możesz czuć się postawiona pod ścianą i zmuszona do załatwiania trudnych spraw. Nie martw się, ten wpływ nie potrwa wiecznie. Przekonasz się, że to wszystko nie jest końcem świata i wbrew pozorom wieczorem spadnie Ci kamień z serca.

Horoskop dzienny - Skorpion

Zbliżająca się Pełnia Księżyca w trygonie wodnym jest dla Ciebie doskonałym wsparciem. Możesz liczyć na dobrą passę w pracy, ale przede wszystkim na to, że w kwestiach sercowych i rodzinnych wyjątkowo Ci się poszczęści. Poczujesz się rozpieszczany.

Horoskop dzienny - Strzelec

Twoja opinia na temat pewnych osób ulegnie dzisiaj zmianie. Ktoś swoim zachowaniem kompletnie się zdyskwalifikuje w Twoich oczach. Możesz mieć jakąś gorzką refleksję na temat swojej naiwności czy zbytniej otwartości. Symbolicznie zamkniesz dla kogoś drzwi.

Horoskop dzienny - Koziorożec

Księżyc w opozycyjnym znaku Raka nakręca Cię do działania. Pomyślisz o tym, jak w szybki sposób przenieść swoje marzenia i sny do realności. To świetny dzień, aby pomyśleć o większych zakupach do domu, zamówić remont, zaplanować duże przyjęcie bądź rodzinną uroczystość.

Horoskop dzienny - Wodnik

Będziesz podważał sens swoich poprzednich wyborów. Nabierzesz jakiś wątpliwości, będziesz rozważał, rozdrapywał, rozmyślał, oglądał się za siebie. Ciężko będzie Ci z czymkolwiek ruszyć do przodu. Odpuść na kilka dni, nie wysilaj się ponad miarę, czasami niebo nie sprzyja i dzisiaj tak właśnie jest.

Horoskop dzienny - Ryby

Poniedziałek pomoże Ci w pozytywnym ułożeniu wszystkich spraw na miejscu. Będziesz pracować szybciej i sprawniej. Nabierzesz wiary w swoje siły. Dzisiaj możesz zdziałać cuda, więc nie trać czasu, ale szybko bierz się za to, co w poprzednim tygodniu Ci nie wyszło.

Jak wyciągnąć korzyści ze „złych” aspektów w horoskopie?

W każdym horoskopie urodzeniowym znajdą się aspekty „złe”, czyli nieharmonijne. Nie należy się jednak tym martwić, ponieważ nie popchną nas one do złego, a raczej wskazują nasze niedoskonałości i życiowe problemy. Warto je zatem traktować jako motywator do pracy nad sobą, gdyż zmuszają one nas do aktywności, a dzięki nim można szlifować swoją osobowość i siłę charakteru. Dzięki aspektom nieharmonijnym gwiazdy pozwalają nam uczyć się pokory, akceptacji, wytrwałości, samokontroli, tolerancji i innych cnót. 

Zobacz także:

Autor:Astrolog Merkurja

Źródło zdjęcia głównego: sarayut Thaneerat/Getty Images

Pozostałe wiadomości