Horoskop

Horoskop dzienny na poniedziałek. Dzień rozpoczniemy z optymizmem i nową, dobrą energią do działania

Horoskop

Katarzyna Lackowska/Dzień Dobry TVN

Słońce znajduje się w znaku Lwa, Księżyc przebywa w znaku Skorpiona. Nad ranem, o godzinie 5.11 Srebrny Glob przeniesie się do znaku Strzelca. Znak zmieni również szczodra i budząca w Nas ciepłe uczucia Wenus. Ta planeta o godzinie 6.26 przeniesie się ze znaku Panny do zarządzanego przez siebie znaku Wagi. Jaki jest horoskop dzienny na poniedziałek, 16 sierpnia 2021 r. dla wszystkich znaków zodiaku? Dzień rozpoczniemy, o dziwo, radośnie, w większości przypadków z optymizmem i nową, dobrą energią do działania. Będziemy aktywni i chętni do kontaktów z innymi.

Horoskop dzienny na 16 sierpnia 2021 r.

Horoskop dzienny - Baran

Wenus przebywająca w opozycyjnym znaku Wagi podziała na Ciebie bardzo korzystnie. Będziesz pełen nowych, twórczych pomysłów, odzyskasz radość życia. Dzięki Księżycowi w sprzyjającym Ci znaku Strzelca przed Tobą udany dzień, w trakcie którego będziesz tryskał energią i humorem.

Horoskop dzienny - Byk

Czeka Cię niezbyt przyjemna rozmowa. Nie będzie lekko. Musisz się wysilić i pochylić nad czymś czego nie lubisz. Na dodatek ta mrówcza praca przyniesie marne efekty. Dzisiaj powinieneś liczyć się z tym, że jesteś zdany na własne siły.

Horoskop dzienny - Bliźnięta

Niebo ma dla Ciebie doskonałe wiadomości. Dzień będzie pełen ciekawych wydarzeń. W pracy docenią Cię i zobaczą Twoje możliwości. W kwestiach miłosnych ponownie staniesz się centrum uwagi i ktoś zacznie o Ciebie zabiegać.

Horoskop dzienny - Rak

Sprawy potoczą się nie do końca tak, jak to zakładałeś Raku. Ktoś w miejscu pracy będzie miał do Ciebie spore uwagi. W kwestiach uczuciowych też nie najlepiej. Wenus w znaku Wagi będzie stawiać Cię na cenzurowanym i nie znajdziesz wspólnego języka z drugą połówką.

Horoskop dzienny - Lew

Dzisiaj w wstąpi w Ciebie nowe życie, nowa energia. Tak jakby coś podniosło Cię do góry. Układy na niebie wspomogą Cię w każdym działaniu. Będziesz się cieszyć i radować z efektów swoich poczynań. Po południu dotrą do Ciebie fantastyczne wieści.

Horoskop dzienny - Panna

Niebo nie sprzyja dzisiaj Twoim sprawom zawodowym. Coś może nie pójść zgodnie z planem. Unikaj rozmowy z szefem, ponieważ skupi się na Tobie złość o niewykonanie zadania, za które nie Ty byłaś odpowiedzialna. Dzisiaj możesz mieć wrażenie, że wszyscy robią Ci na złość.

Horoskop dzienny - Waga

Przed Tobą fantastyczne szanse i świetne okazje. Twoja opiekunka i patronka – planeta Wenus, wkracza dzisiaj do Twojego znaku. Masz możliwość pokazać się innym ze swojej najlepszej strony. Będziesz zaproszona w jakieś ciekawe miejsce, odezwą się do Ciebie osoby, które darzysz sympatią.

Horoskop dzienny - Skorpion

Dzisiaj coś pójdzie Ci nie po nosie. Uważaj, aby nie narobić sobie niepotrzebnych kłopotów. Aura planet zachęca Cię do rozsądku i skrupulatnego planowania kolejnych dni. Warto zastanowić się nad sensem pewnej znajomości w pracy.

Horoskop dzienny - Strzelec

To może być bardzo udany dzień. Przypomnisz sobie o tym, co jest w życiu najważniejsze. Góra poda Ci jakieś korzystne pomysły, możesz też doznać jakiegoś olśnienia. Poświęcisz więcej czasu najbliższym, z radością zatroszczysz się o swoich podopiecznych, również tych czworonożnych.

Horoskop dzienny - Koziorożec

Układ planet nie wróży łatwego dnia, ani w pracy, ani w domu. Możesz ponownie popadać w pracoholizm, co źle odbije się na Twojej relacji. Wenus w kwadraturze do Twojego znaku sprawi, że nasilą się nieporozumienia i spory, również te dotyczące zakresu obowiązków.

Horoskop dzienny - Wodnik

Poczujesz się, jakby ktoś znowu dał Ci skrzydła. Wenus wkraczająca do trygonu powietrza złagodzi Twoje ostatnie napięcia i nadmierną nerwowość. Wróci Twój optymizm. Ludzie wokół Ciebie będą uprzejmi i pomocni, wiele kłopotów rozwiąże się samo.

Horoskop dzienny - Ryby

Ktoś będzie chciał Cię dzisiaj wykorzystać do swoich celów zawodowych. Uważaj, abyś nie zaszkodziła sobie swoją naiwnością. Ten dzień będzie pełen manipulacji i niedomówień. Wieczorem lepiej przyda Ci się książka bądź dobry serial, niż wypad ze znajomymi.

Czy każdy może przewidzieć przyszłość?

Mimo, że może się wydawać inaczej, przewidywanie przyszłości nie jest niczym szczególnie niezwykłym. Większość z nas mierzy się z tym zadaniem każdego dnia, a zdolność tę posiadają nawet rośliny! W naturalny sposób ludzie próbują przewidzieć, czy podjęta decyzja okaże się dla nich bardziej intratna. Tę umiejętność, która opiera się zdolności do zapamiętywania, przetwarzania i analizowania informacji mamy doskonale opanowaną. Właśnie dzięki nim możemy prognozować pogodę, ruchy na rynku walut, czy choćby trendy w modzie.

Zobacz także:

Zobacz wideo: Dla których znaków zodiaku sierpień będzie łaskawy?

Autor: Astrolog Merkurja

Pozostałe wiadomości