Horoskop

Horoskop na poniedziałek. Będziemy zdolni pokonywać granice własnego lęku

Horoskop

Autor:
Astrolog
Merkurja
Dzień Dobry TVNHoroskop na poniedziałek 13 września

Słońce przebywa w znaku Panny, Księżyc znajduje się w znaku Strzelca. Jaki jest horoskop na poniedziałek 13 września, 2021 r. dla wszystkich znaków zodiaku? Dzisiaj mamy do czynienia z pierwszą kwadrą Srebrnego Globu. Nasz naturalny satelita jest na niebie coraz bardziej widoczny i dąży do Pełni.

Pierwsza kwadra Księżyca zachęca nas do śmiałego wprowadzania w życie swoich planów i marzeń. Pod jej wpływem jesteśmy bardziej niż zwykle wybuchowi i zdolni pokonywać granice własnego lęku czy też lekceważyć dotychczasowe obawy. Jednak w związku z tym mogą wywiązać się większe niż zazwyczaj spory czy kłótnie pomiędzy równymi znakami zodiaku.

Horoskop na poniedziałek, 13 września dla wszystkich znaków zodiaku

Horoskop dzienny - Baran

Dzisiaj zawodowo wspiera Cię kwadra Księżyca w znaku Strzelca. Dzięki niej będziesz mieć możliwość przeforsowania swoich roszczeń albo pewnych warunków. Niestety, z resztą planet jest gorzej. Wenus i Słońce w niekorzystnym położeniu osłabiają Twoją energię i możesz poczuć rozgoryczenie na gruncie towarzyskim bądź partnerskim.

Horoskop dzienny - Byk

To, co Cię będzie dzisiaj spotykać, trudno nazwać przyjemnością. Przed Tobą duży wysiłek. Dyrekcja, szefostwo bądź nauczyciele będą wymagać od Ciebie rzeczy praktycznie niemożliwych. Po głośnej, intensywnej rozmowie możesz zaproponować, że rezygnujesz z jakiejś formy współpracy. Spokojnie, za wcześnie na takie decyzje.

Horoskop dzienny - Bliźnięta

To będzie ważny początek tygodnia. Pierwsza kwadra Księżyca w opozycyjnym znaku Strzelca będzie wspierać Twoje zawodowe plany i zapędy na robienie kariery. W miejscu pracy bądź w szkole zostaniesz doceniony. W związku trochę gorzej. Ktoś poczuje się zazdrosny o Twoje sukcesy.

Horoskop dzienny - Byk

Niestety w poniedziałek nie trafisz z formą. Księżyc w znaku Strzelca będzie działać jak katalizator Twoich nerwów. Niezbyt sympatyczne rozmowy i wysokie wymagania, jakie zostaną Ci przedstawione, dopełnią dzieła – po prostu poczujesz, że masz po dziurki w nosie zarozumialców z Twojego otoczenia. Dasz głośno wyraz swojemu niezadowoleniu.

Horoskop dzienny - Lew

Twoja ambicja poszybuje wysoko! Masz możliwość błysnąć po raz kolejny. Porzekadło, że apetyt rośnie w miarę jedzenia, u Ciebie będzie się sprawdzać w stu procentach. Pozycja Księżyca w ognistym znaku Strzelca wspiera Cię, ale uważaj, Twój sukces coraz mocniej kuje kogoś w oczy i w tle rozwija się jakaś intryga.

Horoskop dzienny - Panna

Dzisiaj będą targać Tobą duże namiętności i wzajemnie wykluczające się uczucia. Pierwsza kwadra Księżyca w znaku Strzelca nie jest dla Ciebie korzystna. Możesz poczuć, że nie wytrzymujesz już w pewnych układach w pracy bądź w szkole. Na szczęście partnerstwo będzie wyglądać lepiej. Przed Tobą miłe chwile we dwoje.

Horoskop dzienny - Waga

Dzień rozpocznie się optymistycznie. Dotrą do Ciebie obiecujące wieści na temat perspektywy Twojego dalszego rozwoju w firmie, spółce bądź szkole. Możesz liczyć na obietnicę szkoleń lub awansu. Niestety w kwestiach zdrowotnych poniżej oczekiwań. Nadal czujesz, że nie jesteś w takiej formie, jak powinnaś.

Horoskop dzienny - Skorpion

To będzie pełen emocji i szybkich zwrotów akcji dzień. Pomieszasz komuś zawodowe i uczuciowe szyki. Wejdziesz w paradę jakimś decyzyjnym osobom, wytkniesz czyjeś wady, zakpisz z czyjegoś braku wiedzy. Chociaż dzisiaj może Ci być do śmiechu, pamiętaj, że w ten sposób narobisz sobie wrogów. Na konto wpływy.

Horoskop dzienny - Strzelec

Dzisiaj będziesz stawiać wszystko na jedną kartę. Zagrasz va banque w pewnej kwestii i rzeczywiście możesz uzyskać to, na czym Ci zależy. Uważaj jednak, ponieważ sukces może być chwilowy, a już w ciągu kilku najbliższych dni będzie szykowana dla Ciebie riposta. Pilnuj przestrzegania przepisów.

Horoskop dzienny - Koziorożec

W Twoim życiu nie braknie teraz dreszczyku emocji i ten dzień da Ci odczuć, że nawet Tobie pisane są pewne niespodzianki, których nie zdążyłeś umieścić w grafiku. W szczególności dotyczy to Twoich spraw uczuciowych, ale w kwestiach zawodowych również musisz liczyć się z małą zmianą planów. W firmie szykują się reformy.

Horoskop dzienny - Wodnik

Uważaj, abyś nie podszedł zbyt optymistycznie do założonego budżetu albo do czasu, w którym obiecałeś coś wykonać. Dzisiaj wiele spraw się przeciągnie wbrew Twoim planom. Będziesz zmuszony poświęcić więcej czasu i energii na wykonanie swoich czynności. Uważaj, by ktoś nie wykorzystał Twojego potknięcia na swoją korzyść.

Horoskop dzienny - Ryby

Ktoś może próbować nadużyć Twojego zaufania bądź dobrego serca. Pierwsza kwadra Księżyca w kwadraturze do Twojego znaku wróży pomyłki, niedopatrzenia i kłopoty z realną oceną sytuacji. Powinnaś zachować szczególną ostrożność i nie udzielać wrażliwych danych podejrzanym osobom. Uważaj również za kółkiem – ktoś może zajechać Ci drogę.

Swastyka – skąd pochodzi i co oznacza ten symbol?

Symbol ten obecny był niemal we wszystkich kulturach świata od zarania dziejów. Nawet w Europie był używany – zwłaszcza na terenach pogańskich. Jego kształt miał nawiązywać do słońca. Najpopularniejszym jej pochodzeniem są Indie, a nazwa symbolu pochodzi z języka dewanagari. Z sanskrytu – starożytnego indyjskiego języka, oznacza przynoszący szczęście. 

Swastyka może być lunarna lub solarna, w zależności od tego, w którą stronę skierowane są jej ramiona: w prawo – solarna, w lewo – lunarna. 

Zobacz także:

Obejrzyj wideo:

Komplementy z drugim dnem
Komplementy z drugim dnem

Autor:Astrolog Merkurja

Źródło zdjęcia głównego: Dzień Dobry TVN

Pozostałe wiadomości