Horoskop

Horoskop na piątek. Cztery znaki zodiaku będą bardzo zadowolone z tego dnia

Horoskop

Źródło:
Astrolog Merkurja
Niebo

Jaki jest horoskop dzienny na piątek, 7 października 2022 r. dla wszystkich znaków zodiaku? Słońce przebywa w znaku Wagi, Księżyc przez cały dzień znajduje się w znaku Ryb, a na nocnym niebie obserwujemy coraz większą tarczę naszego naturalnego satelity. Dzisiaj dojdzie do konstruktywnego i pozytywnego dla wielu znaków trygonu pomiędzy Merkurym a Plutonem. Z tego układu najbardziej skorzystają Byki, Koziorożce i Skorpiony, ale najwięcej mogą ugrać dla siebie Panny. 

To doskonały dzień na negocjowanie umów biznesowo-handlowych i prezentowanie swoich atutów i umiejętności. Dzisiaj większa część zodiaku będzie działać precyzyjnie, punktualnie i dokładnie. W cenie będzie profesjonalizm i rzetelność.

Horoskop dzienny na piątek, 7 października 2022 r. dla wszystkich znaków zodiaku

Horoskop dzienny - Baran

Baran (21 marca - 19 kwietnia)

Ktoś może ci zarzucić, że jesteś zbyt miękki i wyrozumiały dla wad lub ułomności pracowników. Nie poganiasz, nie popędzasz. Wobec swoich podopiecznych również nie umiesz się dzisiaj wykazać bezwzględnością i konsekwencją. Do innych znaków precyzja przyjdzie z łatwością, tobie będzie ciężko o siłę charakteru.

Horoskop dzienny - Byk

Byk (20 kwietnia - 20 maja)

Przed tobą świetny piątek. Dzisiaj w pracy możesz zostać potraktowany bardzo poważnie i z należytym szacunkiem. Rewelacyjny wpływ trygonu pomiędzy Merkurym a Plutonem może zadziałać na ciebie lepiej niż myślisz. Nie będziesz się wstydził swoich wymagań, ponieważ masz kompetencje, aby zażyczyć sobie specjalnych warunków.

Astrologia i ezoteryka

Magia w różnych kulturach
Magia w różnych kulturachDzień Dobry TVN
wideo 2/10

Horoskop dzienny - Bliźnięta

Bliźnięta (21 maja - 20 czerwca)

To niezwykły dzień. Układ pomiędzy Merkurym a Plutonem zasili cię dodatkową charyzmą i zadziwiającym magnetyzmem. Będziesz mieć siłę przyciągania tego, czego pragniesz jak magnes. Uważaj, ponieważ swoim urokiem możesz namieszać mimowolnie komuś w głowie i skomplikować czyjś życiorys, ponieważ nie będzie w stanie myśleć o nikim poza tobą.

Horoskop dzienny - Rak

Rak (21 czerwca - 22 lipca)

Przed tobą pracowity, owocny i bardzo optymistyczny piątek. Sprzyja ci rosnący Księżyc w znaku Ryb oraz trygon pomiędzy Merkurym a Plutonem. Twoje argumentacje będą usłyszane i docenione. Portfel urośnie. Masz u szefa duże plusy. W rodzinie również lepiej niż ostatnio, zostaniesz pochwalony.

Horoskop dzienny - Lew

Lew (23 lipca - 22 sierpnia)

To zdecydowanie nie jest piątek, który może cię zadowolić. Dzisiaj wszystko idzie na opak. Z nikim nie będziesz mógł się dograć. Zostaniesz zrozumiany inaczej niż zakładałeś. Może dojść do pomyłek, które wcale nie będą śmieszne.

Horoskop dzienny - Panna

Panna (23 sierpnia - 22 września)

Przed tobą twój wielki, pełen satysfakcji i i wyjątkowo korzystny dzień. Czekałaś na to od dłuższego czasu i teraz twój misternie ułożony plan realizuje się na twoich oczach. Śmiało wypłać sobie swoją nagrodę, zasłużyłaś na uznanie, zarówno swoje własne jak i innych osób. Możesz być z siebie dumna i z tego co osiągnęłaś.

Horoskop dzienny - Waga

Waga (23 września - 22 października)

Dzisiaj możesz mieć problem z relacjami. Ktoś okaże się dla ciebie niedostępny i nie będziesz mieć okazji do spotkania się, pomimo tego, że bardzo będzie ci na tym zależeć. Niestety pojawią się jakieś kłopoty w komunikacji i przepływie informacji. Humor wróci dopiero późnym wieczorem.

Horoskop dzienny - Skorpion

Skorpion (23 października - 21 listopada)

To będzie wyjątkowo intensywny dzień. Weźmie cię pod opiekę trygon pomiędzy Merkurym, a twoim patronem czyli Plutonem. Dzisiaj możesz spotkać swojego mentora lub odnaleźć w kimś istotny autorytet w jakieś sprawie. Będziesz się czuć wyjątkowy i ważny w czyiś oczach, co bardzo dobrze wpłynie na twoje myślenie o sobie samym.

Horoskop dzienny - Strzelec

Strzelec (22 listopada - 21 grudnia)

Rosnący Księżyc, który przebywa w znaku Ryb tworzy kwadraturę z twoją fazą zodiakalną i w związku z tym będzie ci ciężko odnaleźć się w jakimś niesprzyjającym środowisku. Możesz być nawet złośliwy. Dzisiaj humor ci nie dopisze. Nie będziesz w sosie.

Horoskop dzienny - Koziorożec

Koziorożec (22 grudnia - 19 stycznia)

Przebywający w twoim znaku Pluton zostanie zaktywizowany przez Merkurego, co wpłynie pozytywnie na twoje kontakty z innymi. Dzisiaj będziesz postrzegać innych przez dobry pryzmat. Pracować będzie się świetnie i w tempie, które ci odpowiada. Twoje upragnione materialne cele są coraz bliżej.

Horoskop dzienny - Wodnik

Wodnik (20 stycznia - 18 lutego)

Dzisiaj możesz mieć trudności z pogodzeniem kilku wykluczających się wzajemnie działań. Być może nałożą się na siebie godziny jakiś spotkań lub zadania, które będziesz mieć do wykonania są zlokalizowane na dwóch różnych krańcach miejscowości. Niestety ktoś decyzyjny pozostanie głuchy na twoje tłumaczenia i ciężko będzie wyjaśnić, że pewne rzeczy są niemożliwe do realizacji.

Horoskop dzienny - Ryby

Ryby (19 lutego - 20 marca)

Rosnący Księżyc znajduje się w twoim znaku zodiaku, co wpłynie na ciebie doskonale. Pojawią się okazje do współdzielenia z kimś romantycznych uczuć i wrażeń. Dzień będzie bardzo emocjonalny, ale w pozytywnym sensie. Możesz poczuć, że jesteś w czyimś towarzystwie po prostu szczęśliwa, więc łap to doznanie zanim gdzieś ucieknie.

Karty Tarota - Diabeł

Diabeł to piętnasta karta tarota z Arkan Wielkich. Jego znakiem zodiaku jest Koziorożec, planetą Pluton, a żywiołem Ziemia. W prostym ustawieniu oznacza uzależnienie się od czegoś lub kogoś, przemoc, nadmierne pożądanie, dążenie do władzy, a także zło czy nienawiść. W odwróconej pozycji oznacza zazdrość, problemy z agresją, despotyzm, a także pogardę.

Zobacz także:

Źródło: Astrolog Merkurja

Źródło zdjęcia głównego: gettyimages/ Trevor Williams

Pozostałe wiadomości