Horoskop na piątek. O kłótnie będzie wyjątkowo łatwo

Źródło:
Astrolog Merkurja
Dlaczego wierzymy w horoskopy?
Dlaczego wierzymy w horoskopy?
wideo 2/11

Sprawdź horoskop dzienny na piątek, 31 marca 2023 r. dla wszystkich znaków zodiaku. Słońce przebywa w znaku Barana. Księżyc rozpoczyna dzień w znaku Raka, ale już trzydzieści minut po północy przejdzie do znaku Lwa. Na niebie utworzy się koniunkcja Wenus i Urana w szesnastym stopniu znaku Byka, która przyniesie spore niespodzianki na gruncie partnerskim.

Horoskop dzienny na piątek, 31 marca 2023 r.

Dzisiaj wiele spraw może nas wybić z rytmu, a sercowe klimaty, które będą naszym udziałem nie napawają optymizmem. Popołudniu Merkury spotka się z boginią niezgody czyli Eris. W ostatnim dniu marca o kłótnie i niesnaski będzie wyjątkowo łatwo. Możemy mieć poczucie, że dużo szans zostało straconych lub zaprzepaszczonych. Wiele osób postanowi wylać swoje żale na głowy innych. Marzec tak jak się zaczął, kończy się burzliwie i nerwowo.

Horoskop dzienny na piątek, 31 marca 2023 r. dla wszystkich znaków zodiaku

Horoskop dzienny - Baran

Baran (21 marca - 19 kwietnia)

Dzisiaj może dojść do ostrej wymiany zdań. Ktoś będzie miał odmienne stanowisko, ale tym razem nie odpuścisz. Postawisz na swoim, wykażesz czyjąś niekompetencję, nie będziesz się nad nikim litował. Stwierdzisz, że już dość uprzejmości. Chyba jednak masz sporo racji…

Horoskop dzienny - Byk

Byk (20 kwietnia - 20 maja)

Twoja patronka spotyka się dzisiaj z rezydującym w twoim znaku Uranem. To dzień, który niesie w sobie gwałtowność i wiele nieoczekiwanych scenariuszy. Może się okazać, że coś raptownie zniknie i przestanie dłużej mieć w twoim życiu miejsce. Czy to źle czy dobrze, niebawem się okaże, ale miej w świadomości, że nie każda strata jest tak naprawdę niekorzystna.

Horoskop dzienny - Bliźnięta

Bliźnięta (21 maja - 20 czerwca)

Dzisiaj jak prawie wszystkim znakom zodiaku, tak i tobie przytrafią się pewne niespodzianki. Spotkanie Merkurego i Eris nie wróży dobrze. Możesz odczuwać niepokoje i stres związany z pieniędzmi oraz sytuacją zawodową. Coś jest niepewne, coś innego będzie więcej niż niepokojące. Nie podejmuj kroków jako pierwszy.

Horoskop dzienny - Rak

Rak (21 czerwca - 22 lipca)

Szykuje się sensacyjne zakończenie zarówno tygodnia jak i miesiąca. Dzisiaj gruchną jakieś wieści, które mogą cię zaskoczyć nie na żarty. Nie obawiaj się. To wygląda bardziej na powód do niepokoju dla innych niż dla ciebie. Ty będziesz asystował i przyglądał się sytuacji niż brał w niej rzeczywisty udział.

Horoskop dzienny - Lew

Lew (23 lipca - 22 sierpnia)

Rosnący Księżyc przechodzi do twojego znaku zodiaku i to spowoduje, że poczujesz się mocniejszy fizycznie i zdolny do sprawnego wykonywania swoich obowiązków. Problemów przysporzy ci zachowanie innych osób. Zanim rozpoczniesz weekend trzeba będzie wziąć udział w jakimś sporze, z którym kompletnie nie chcesz mieć nic wspólnego.

Horoskop dzienny - Panna

Panna (23 sierpnia - 22 września)

Merkury znajduje się na niezbyt udanej randce z Eris i ty również możesz być dzisiaj niemiło zaskoczona spotkaniami, na których trzeba będzie się stawić. Ktoś się zachowa prostacko, ktoś inny będzie dokumentnie nieprzygotowany. Możesz odczuwać głębokie rozczarowanie zachowaniem osób z którymi przyjdzie ci przebywać.

Horoskop dzienny - Waga

Waga (23 września - 22 października)

To nie jest najlepszy moment na prowadzenie ważnych rozmów, a jak na złość właśnie teraz ktoś chce takie dyskusje z tobą prowadzić. Możesz odczuwać psychiczny niepokój. Wpływ Wenus i Urana powoduje, że nie umiesz utrzymać nerwów na wodzy. To będzie bardzo wymagający emocjonalnie piątek.

Horoskop dzienny - Skorpion

Skorpion (23 października - 21 listopada)

W opozycyjnym znaku Byka dojdzie do elektryzującej randki pomiędzy Wenus a Uranem. Dzisiaj dosłownie i w przenośni może zaiskrzyć, byle tylko nie chodziło o twoją instalację elektryczną, a raczej o magiczne fluidy między tobą i kimś jeszcze. Piątek nie pozwoli ci się nudzić nawet przez chwilę.

Horoskop dzienny - Strzelec

Strzelec (22 listopada - 21 grudnia)

Ostatni dzień marca będzie się dla ciebie wiązał z jakimś nieprzyjemnym obowiązkiem, którego wypełnienia, nie sposób dłużej unikać. Okaże się, że raz dwa i po krzyku, więcej niepokoju niż to było warte. Wieczorem za sprawą rosnącego Księżyca w znaku Lwa postanowisz odreagować stresy na jakimś towarzyskim spotkaniu.

Horoskop dzienny - Koziorożec

Koziorożec (22 grudnia - 19 stycznia)

Ten dzień można zapamiętać na długo i to nie tylko w twoim przypadku Koziorożcu. Pewna trudna decyzja, nad którą się biedziłeś rozwiąże się sama, praktycznie bez wysiłku z twojej strony, co będzie dla ciebie prawdziwą ulgą. Wieczorem ktoś bliski będzie miał swoje dylematy, ale skutecznie doradzisz.

Horoskop dzienny - Wodnik

Wodnik (20 stycznia - 18 lutego)

To będzie dzień pełen nieprzeciętnych wydarzeń i dziwnych, pokręconych zbiegów okoliczności. Dzisiaj nic nie pójdzie rutynowo i sztampowo. Przygotuj się na zmianę trasy jazdy i sposobu działania. Z pozytywów spotkanie Wenus i Urana daje możliwość nagłej wygranej, zatem korzystaj.

Horoskop dzienny - Ryby

Ryby (19 lutego - 20 marca)

Twój umysł będzie dzisiaj przeciążony nadmiarem obowiązków i koniecznością ciągłego dostosowywania się do zmian, które ktoś bezustannie narzuca. Może się okazać, że niechcący w nerwach wyjawisz jakąś niewygodną dla kogoś prawdę. Czy można się o to gniewać? Ta osoba twierdzi, że tak.

Choroby i dolegliwości znaku Panny

Choroby i dolegliwości osób spod znaku Panny związane są przede wszystkim z układem trawiennym. Moją pojawić się różne choroby, biegunki, zaparcia, kolki, ale także wzdęcia i bóle brzucha. Należy uważać na powstawanie kamieni żółciowych, dolegliwości związane z wyrostkiem robaczkowym i na wrzody żołądka. Dodatkowo Panny mogą mieć problem z napięciem nerwowym, może pojawić się hipochondria, fobie, manie, a także depresja czy załamanie nerwowe.

Zobacz także:

Źródło: Astrolog Merkurja

Źródło zdjęcia głównego: Oksana Zueva/Getty Images

Pozostałe wiadomości