Horoskop

Horoskop na piątek. Jeden znak może liczyć na sercowe przygody

Horoskop

Źródło:
Astrolog Merkurja
Tabela horoskopów

Sprawdź horoskop dzienny na piątek, 30 września 2022 r. dla wszystkich znaków zodiaku. Słońce przebywa w znaku Wagi, Księżyc rozpoczyna dzień w znaku Skorpiona, ale rankiem o godzinie 6.03 przejdzie do znaku Strzelca. Piątek będzie upływał nam pod dyktando niesprawdzonych informacji i dość niepokojących plotek, które mogą zaburzać równowagę niektórym łatwowiernym znakom.

Horoskop dzienny na czwartek, 29 września 2022 r. dla wszystkich znaków zodiaku

Dzisiaj na niebie utworzy się kwinkunks pomiędzy Merkurym a planetoidą Eris. Wieczorem odświeżymy sobie głowę i złapiemy duży luz na imprezach towarzyskich, które dzięki wzrastającemu Księżycowi w znaku Strzelca zostaną zorganizowane spontanicznie, nabiorą tempa i błyskawicznie się rozkręcą.

Horoskop dzienny - Baran

Baran (21 marca - 19 kwietnia)

Księżyc wchodzi do ognistego znaku Strzelca, co rozochoci Cię i pomoże stworzyć Ci rozrywkowe plany na wieczór. Dzisiaj zadziałasz jako lider i wskażesz drogę osobom w twoim otoczeniu. Coś sam wymyślisz i zaproponujesz, co osoby, które Cię otaczają, z radością podchwycą. Wieczór będzie udany.

Horoskop dzienny - Byk

Byk (20 kwietnia - 20 maja)

Chociaż dzień nie układa się po Twojej myśli, pamiętaj, aby nie tracić wiary w siebie. Być może trzeba będzie zmierzyć się z jakimś hejtem bądź niczym nie sprowokowaną krytyką, ale trudno, jakoś przez to przebrniesz. Układ na niebie nie sprzyja twojej rozrywce w szerszym gronie.

Astrologia i ezoteryka

Magia w różnych kulturach
Magia w różnych kulturachDzień Dobry TVN
wideo 2/10

Horoskop dzienny - Bliźnięta

Bliźnięta (21 maja - 20 czerwca)

Sprzyja Ci rosnący Księżyc w znaku Strzelca i nabierająca prędkości Wenus w znaku Wagi. Możesz czuć się doskonale pod względem intelektualnym i być w imponująco dobrej kondycji fizycznej. Dzisiaj zachwycisz innych swoimi pomysłami. Zapragniesz podzielić się dobrą energią, a ktoś się tobą może zauroczyć.

Horoskop dzienny - Rak

Rak (21 czerwca - 22 lipca)

To nie Twoje klimaty, nie Twój dzień. Piątek już od rana zasygnalizuje Ci, że nie powinieneś nastawiać się na jakieś szczególne profity w pracy czy przyjemną atmosferę w partnerstwie, ponieważ możesz się rozczarować. Układy na niebie będą Cię rozdrażniać i ciężko będzie Ci się wyciszyć aż do późnego wieczora.

Horoskop dzienny - Lew

Lew (23 lipca - 22 sierpnia)

Szykuje się udany piątek. W pracy gorąca atmosfera. Możesz liczyć na jakieś sercowe przygody, a przynajmniej na pełną radości rozmowę i miłe spędzanie czasu w nowym towarzystwie. Księżyc w trygonie ognia podziała na Ciebie doskonale. Wieczorem jakaś kulturalna rozrywka wprawi Cię w rewelacyjny humor.

Horoskop dzienny - Panna

Panna (23 sierpnia - 22 września)

Dzisiaj ktoś wykorzysta Twój słaby punkt, którym jest chęć robienia wszystkiego perfekcyjnie. Będziesz chciała coś udowodnić i może się okazać, że nie jest to możliwe. Księżyc, który znajduje się w kwadraturze do Twojego znaku, będzie sprawiać, że bezskutecznie poczekasz na to, aby ktoś Cię docenił.

Horoskop dzienny - Waga

Waga (23 września - 22 października)

W pracy tydzień powinien zamykać się na plusie i bez zbędnego stresu. Przebywająca w Twoim znaku Wenus przypomni Ci o wszystkim, za czym tęsknisz w partnerstwie, ale jednocześnie pokaże Ci sposoby, jak to osiągnąć. Poczujesz, że warto zawalczyć o swoje szczęście i zaprosisz kogoś na rozmowę o przyszłości relacji.

Horoskop dzienny - Skorpion

Skorpion (23 października - 21 listopada)

Dzisiaj będziesz praktyczny, przyziemny i wręcz nudny. Skupisz się zbytnio na kalkulacjach, obliczeniach i analizowaniu wszystkich opcji. Możesz zgubić w tym głębszy, duchowy sens swojego działania. Wypełni Cię jakiś irracjonalny niepokój o przyszłość, ale wieczorem nad tym zapanujesz.

Horoskop dzienny - Strzelec

Strzelec (22 listopada - 21 grudnia)

Możesz liczyć na wyostrzenie się Twojej intuicji, ponieważ Księżyc nadal znajduje się w Twoim znaku zodiaku. Przejrzysz czyjeś niekorzystne dla ciebie zamiary i odwrócisz to działanie. W pracy i partnerstwie postawisz na swoim. Fizycznie energia również będzie na wysokim poziomie.

Horoskop dzienny - Koziorożec

Koziorożec (22 grudnia - 19 stycznia)

Dzisiaj nie będziesz się gryzł w język. Już od jakiegoś czasu masz dość szarogęszenia się pewnej osoby, jeśli chodzi o Twój zakres obowiązków i Twoje biurko. Ktoś ewidentnie przekracza swoje kompetencje i wreszcie wygarniesz, co o tym myślisz. Analogicznie będzie na gruncie domowym, też bez owijania w bawełnę.

Horoskop dzienny - Wodnik

Wodnik (20 stycznia - 18 lutego)

Poczujesz, że wraca Ci wiara w przetrwanie pewnego kryzysu czy to dotyczącego miejsca pracy, czy też związanego z kłopotami partnerskimi. Układ na niebie będzie dla Ciebie łagodniejszy i bardziej wyrozumiały. Pozwolisz sobie na jakieś drobne przyjemności. Osoba z Twojego bliskiego otoczenia wykona jakiś miły gest, który jest jednocześnie zaproszeniem.

Horoskop dzienny - Ryby

Ryby (19 lutego - 20 marca)

Rosnący Księżyc w znaku Strzelca nie sprzyja Twoim zamiarom. Ktoś w Twoim otoczeniu będzie mieć na tyle tupetu i braku taktu, że pomimo Twojej odmowy będzie nalegać, abyś się na coś zgodziła. Nie licz na wyrozumiałość czy też dyplomację wokół Ciebie. Dzisiaj niewiele osób wykaże się empatią.

Karta Tarota - Siła

Siła jest 8 kartą tarota w Wielkich Arkanach. Jej znakiem astrologicznym jest Lew, planetą Mars i Uran, a żywiołem ogień. Jej ogólne znaczenie to odwaga. Świadczy o zdrowiu, wytrwałości oraz umiejętnościami panowania nad swoimi słabościami. To nie tylko karta siły fizycznej, ale również psychicznej. Co więcej w tarocie łączona jest z seksualnością i płodnością. Na karcie przedstawiona jest kobieta i lew, który może świadczyć o konieczności opanowania wewnętrznych zwierzęcych instynktów. Kobieta z kolei o delikatności i umiejętności panowania nad sobą.

Zobacz także:

Źródło: Astrolog Merkurja

Źródło zdjęcia głównego: adventtr/GettyImages

Pozostałe wiadomości