Horoskop dzienny na piątek. Czas na wizyty towarzyskie i spotkania z przyjaciółmi

Horoskop

Aktualizacja:
Katarzyna Lackowska/Dzień Dobry TVN

Słońce przebywa w znaku Lwa, Księżyc rozpocznie dzień w znaku Barana. Srebrny Glob wieczorem, po godzinie 22.07 przeniesie się do znaku Byka. Jaki jest horoskop dzienny na piątek, 30 lipca 2021 r. dla wszystkich znaków zodiaku? Dzień spędzimy na umawianiu towarzyskich wizyt i przyjacielskich odwiedzin. Będziemy także bardziej skorzy niż zazwyczaj do wydawania pieniędzy na suplementy diety, odzywki i produkty związane ze zdrowym trybem życia. Poczujemy się bardziej odpowiedzialni za swoje postępowanie.

Horoskop dzienny na piątek, 30 lipca 2021 r.

Horoskop dzienny - Baran

Będziesz trochę w lepszej formie, zapragniesz spędzić czas aktywnie i zaplanujesz jakieś spotkanie na świeżym powietrzu. Ostatnio nie odżywiałeś się zbyt racjonalnie i układ pokarmowy da o tym znać. Dieta to świetna myśl.

Horoskop dzienny - Byk

Prawdopodobnie czekasz na kontakt ze strony pewnej osoby na próżno. Dzisiaj marne szanse, że to spotkanie dojdzie do skutku. Skup się na pracy. Po południu dobra herbatka i ciekawa lektura poprawią Ci nastrój.

Horoskop dzienny - Bliźnięta

Księżyc w sprzyjającym Ci znaku Barana sprawi, ze ten dzień będzie bardzo ożywiony i pełen kontaktów. W szczególności po południu i wieczorem kroi się sympatyczne spotkanie partnerskie. Niewykluczone randez-vous w kawiarni.

Horoskop dzienny - Rak

Dzisiaj nie będziesz podejmował nowych kroków, ale skupisz się na uzupełnianiu braków. Czas odpisać na zaległe maile, odpowiedzieć na sms-y. Ciepła rozmowa z kimś kogo lubisz pozwoli Ci rozwiać smutki i przerwać dumanie nad przeszłością.

Horoskop dzienny - Lew

Rano wpadniesz na świetny pomysł. To doskonały dzień na randkę i wyznanie uczuć. Niebo sprzyja Twojemu sercu i romantycznym uniesieniom. W pracy całkiem udany czas, ale i tak wybiegasz już myślami w kierunku wieczora i weekendu.

Horoskop dzienny - Panna

Mars w Twoim znaku wpłynie korzystnie na Twoją kondycję psychofizyczną. Poczujesz się pewniejsza siebie, atrakcyjniejsza i po prostu silniejsza niż ostatnio. Zainwestujesz w jakiś zakup tylko dla siebie. Zabierzesz się za planowanie dni wolnych poza domem.

Horoskop dzienny - Waga

czeka Cię spory zawód jeśli chodzi o sprawy finansowe. Nie wszystko pójdzie tak jak sobie zaplanowałaś. Ktoś, komu zaufałaś nie dotrzyma terminu. W banku lub urzędzie będą wymagać dodatkowych dokumentów.

Horoskop dzienny - Skorpion

Dzisiaj powinieneś się martwić o to, czy dasz radę opanować swoje negatywne nastawienie do jakiejś osoby bądź sprawy. Otwarty konflikt może dojść do skutku w najmniej oczekiwanym momencie. Jeśli to nieuniknione, podejmij trudny temat, ale miej blisko siebie świadka rozmowy.

Horoskop dzienny - Strzelec

Układ planet pomoże Ci rozwiązać domowe problemy i wreszcie odnaleźć jakiś wspólny mianownik. Uda się wypracować jakiś kompromis. W pracy nie przekładaj papierów z szuflady do szuflady. Wieczorem czeka Cię miła niespodzianka ze strony drugiej połówki.

Horoskop dzienny - Koziorożec

W pracy czeka Cię istny kocioł. Zaległości z całego tygodnia zwalą Ci się na głowę. Musisz pogodzić si,ę z tym, że na zysk trzeba będzie poczekać. Po południu nie będziesz mieć chęci na żadne spotkania, ale i tak ktoś nie będzie się z tym liczyć.

Horoskop dzienny - Wodnik

Początek dnia będzie bardzo przyjemny. Będziesz mieć szansę na owocne zakończenie jakiegoś zadania. Szczęście będzie Ci również dopisywać w grach liczbowych i finansach. Po południu zasmakujesz w dobrym jedzeniu w jakimś miłym miejscu.

Horoskop dzienny - Ryby

Dzień będzie upływał pod presją czasu. Poczujesz się popędzana Rybo, a tego nie znosisz. Czyjeś słowa podniosą Ci ciśnienie, nie pozostaniesz dłużna i odpowiesz tym samym. Dopiero wieczór przyniesie Ci powrót do równowagi.

Astrolog Merkurja

Dlaczego wierzymy w przesądy?

Przesądy to nieodłączna część światowego dziedzictwa, pozostałości po dawnych systemach wierzeń. Według badań obawia się ich nawet połowa Polaków. Zabobony to pozostałości po dawnym systemie wierzeń. Od wieków ludzie przekazują sobie intrygujące opowieści o magii i czarach, w większości niewątpliwie upiększone i zredagowane.

Między wszelkimi europejskimi legendami, w których główną rolę odgrywają przesądy, a opowieściami pochodzącymi z innych kultur, od Stanów Zjednoczonych po Afrykę, istnieje wiele podobieństw i zbieżności. W istocie niezależnie od szerokości geograficznej wierzenia i przesądy są do siebie podobne, po prostu dlatego, że ludzkie lęki i obawy, zawsze i wszędzie były i są takie same.

Zobacz także:

Zobacz wideo: Astrolog Merkurja radzi, co zrobić, gdy horoskop zapowiada nieszczęście. "To jest prognoza"

Autor: Astrolog Merkurja