Horoskop

Horoskop dzienny na piątek. Możemy być rozkojarzeni i niezbyt solidni

Horoskop

Katarzyna Lackowska/Dzień Dobry TVN Online

Słońce przebywa w znaku Panny, Księżyc znajduje się w znaku Raka, o godzinie 17:58 Srebrny Glob przejdzie do znaku Lwa. Na niebie brak większych układów planetarnych, ale będziemy jeszcze żyć opozycją Marsa i Neptuna z wczorajszego wieczoru. Dzisiaj nadal możemy ulegać dziwnym wpływom, być rozkojarzeni i niezbyt solidni. Nasze myśli będą ulatywać gdzieś daleko, w odległe miejsca. Sprawdź horoskop dzienny na piątek, 3.09.2021 r. dla wszystkich znaków zodiaku.

Horoskop dzienny na piątek, 3 września 2021 r.

Horoskop dzienny - Baran

Rano będziesz nieco przygaszony. Twoje akumulatory uległy rozładowaniu po wczorajszym dniu. Potrzebujesz podwójnej porcji kawy i jakiegoś mocnego impulsu, aby się obudzić. Po południu klimat się zmieni. Księżyc przejdzie do sprzyjającego Ci znaku Lwa i humor oraz energia zaczną powracać.

Horoskop dzienny - Byk

Zechcesz pracować za dwóch, weźmiesz kolejne zlecenia lub nadgodziny. Dzisiaj na celowniku będziesz mieć sprawy materialne. Pamiętaj, że organizm także ma swoje prawa i dzisiaj możesz przeciążyć go ponad miarę. Wieczorem Księżyc w znaku Lwa zmusi Cię do zwrócenia uwagi na ciśnienie lub inne dolegliwości.

Horoskop dzienny - Bliźnięta

W ostatnie dni planety Cię trochę przycisnęły Bliźniaku i możesz czuć się zwyczajnie zmęczony. Przeznacz dzisiaj trochę czasu na zasłużony relaks. Odpocznij. Wyłącz telefon. Ktoś z kim jesteś w konflikcie będzie próbował ponownie wejść Ci na głowę. Stanowczo powiedz nie.

Horoskop dzienny - Rak

Dzisiaj spotkasz się z ludzką życzliwością. Będziesz w dobrym nastroju wśród pomocnych osób. Nawet pracować będzie Ci dzisiaj lżej. Sprawy partnerskie również ruszą w lepszym kierunku. Twoje serce wypełni optymizm.

Horoskop dzienny - Lew

Uważaj, abyś nie przecenił dzisiaj swoich możliwości. Oszczędnie dysponuj siłami i pomyśl, aby na sam koniec dnia nie planować większych zakupów, czy też hucznych spotkań i imprez. To nie jest dobry moment na fizyczne szaleństwa. Wieczorem ktoś spróbuje wymusić na Tobie obietnice pomocy.

Horoskop dzienny - Panna

Ktoś zaprosi Cię na wieczorne spotkanie w większym gronie i nie przyjmie Twojej odmowy. Lepiej będzie, jeśli się zgodzisz i wreszcie porozmawiasz na tematy, których unikałaś ostatnimi tygodniami. W pracy przełóż negocjacje i rozmowy z szefem na kolejny tydzień.

Horoskop dzienny - Waga

Dzisiaj będziesz wydatkować energię i w pewnym momencie możesz poczuć, że już jej nie masz. Niestety osoby starsze, albo powierzone Twojej pieczy będą absorbować Twoją uwagę prawie w stu procentach. Dlatego wieczorem musisz się zdobyć jeszcze na dodatkowy wysiłek.

Horoskop dzienny - Skorpion

Układ na niebie podziała na Ciebie pozytywnie. Nadal będziesz się czuć silny i pobudzony. W pracy szybko i skutecznie uporasz się z obowiązkami. Skorpiony uczące się będą bystre i zaimponują otoczeniu. Wieczór niestety mniej udany – przyniesie niemiłe zaskoczenie na gruncie partnerskim.

Horoskop dzienny - Strzelec

Dzisiaj będziesz wietrzył spiski i podejrzewał otoczenie lub współpracowników o nielojalność. To nie jest dobry czas. Będzie nerwowo, a chwilami nawet ostro. Postaraj się pohamować swoje słownictwo, ponieważ później będziesz tego żałować. Ulga przyjdzie wieczorem i możesz się trochę rozerwać.

Horoskop dzienny - Koziorożec

Dzisiaj masz szansę zadowolić szefa bądź współpracowników w firmie. Wpadniesz na świetny pomysł i otoczenie będzie Ci gratulować. Po południu będziesz liczyć na dalszy ciąg dobrej passy w domu, ale niestety rozminiecie się z oczekiwaniami.

Horoskop dzienny - Wodnik

Dzisiaj mogą pojawić się jakieś drobne kłopoty zdrowotne bądź inna niedyspozycja. Raczej w pracy nie będzie z Ciebie pożytku, ale jakoś musisz się zakamuflować do popołudnia. Powinieneś uważnie czytać to co podpisujesz. Wieczorem Księżyc w opozycyjnym znaku Lwa będzie Cię motywował do wyjścia na imprezę towarzyską.

Horoskop dzienny - Ryby

W tym dniu przyjdzie ulga psychiczna i emocjonalna. Ustąpią Twoje niepokoje i będziesz mogła cieszyć się z nadchodzącego weekendu, który masz zamiar spędzić ze swoimi bliskimi. Życie rodzinne i towarzyskie będzie Ci sprawiać satysfakcję. Wieczorem otrzymasz mały drobiazg, który wywoła uśmiech.

Chińskie znaki zodiaku – kot i wąż Naga

Do Chińskiego znaku zodiaku nie dostał się kot, zgodnie z legendą prawdopodobnie nie brał nawet udziału w mitycznej konkurencji. Mimo to, można znaleźć informację o kocie jako o chińskim znaku zodiaku. Jest to spowodowane tym, że w Wietnamie w legendzie zamiast królika pojawił się kot, są to więc znaki równorzędne.

Z kolei w Tajlandii nie znajdziemy znaku smoka, gdyż jego miejsce zajął mityczny wąż Naga. Nagowie to bóstwa wodne, które mogą przyjmować różne charakterystyki, zależnie od wierzeń.

Zobacz wideo: Horoskop na wrzesień

Zobacz także:

Autor: Astrolog Merkurja

Pozostałe wiadomości