Horoskop

Horoskop na piątek: trzy znaki mają szansę na powodzenie w grach liczbowych

Horoskop

Autor:
Astrolog
Merkurja
Surasak Suwanmake/Getty ImagesHoroskop dzienny na piątek, 26 listopada 2021 r.

Słońce przebywa w znaku Strzelca, Księżyc nadal znajduje się w znaku Lwa. Na niebie brak większych układów pomiędzy planetami. Srebrny Glob utworzy opozycję z Jowiszem o godzinie 17:23. Po południu znaki ogniste (Barana, Lew, Strzelec) mogą się pokusić o zagranie w gry liczbowe, jest szansa powodzenia. Jaki będzie horoskop dzienny na piątek, 26 listopada 2021 r. dla wszystkich znaków zodiaku?

Horoskop dzienny na piątek, 26 listopada 2021 r.

Piątek da Nam trochę odetchnąć jeśli chodzi o obowiązki w miejscu pracy, wszyscy będą myślami już w innym otoczeniu, ale nikt nie będzie się specjalnie o to złościć.

Horoskop dzienny - Baran

Im szybciej załatwisz pewne nieporozumienia z jakąś osobą w pracy, tym lepiej. Nie uciekaj od tematu, ponieważ okaże się, że więcej na tym zyskasz niż stracisz. Wieczorem fantastyczny czas dla Twojego życia partnerskiego. Pojawią się wyznania.

Horoskop dzienny - Byk

Dzisiaj kolejny raz trzeba wykazać się cierpliwością. Nie zamartwiaj się, że nie przyszła jeszcze pora na to, czego niecierpliwie wyglądasz. Jeśli będziesz kapryśny, może to negatywnie odbić się na Twoich relacjach z innymi ludźmi i ktoś zmieni zdanie na Twój temat. Księżyc w znaku Lwa sprawi, że wieczorem uniesiesz się honorem.

Horoskop dzienny - Bliźnięta

Będziesz czuć się adorowany. Ktoś wykaże uznanie dla Twojej pracy. Uwiniesz się ze wszystkim raz dwa, a wieczorem pozostanie Ci jeszcze wiele wolnego czasu, który poświęcisz na rozrywkę i ciekawe spotkania partnerskie. Humor nadal Ci dopisuje.

Horoskop dzienny - Rak

Rano w pracy ktoś wprowadzi Cię w błąd. Po południu zwróć baczniejszą uwagę na stan emocjonalny swoich bliskich. Nie odmawiaj rozmowy z kimś, kto bardzo chciałby Ci się wyżalić. Być może masz już dość bycia dla wszystkich niańką, ale dzisiaj rzeczywiście ktoś w Twoim otoczeniu sobie nie radzi.

Horoskop dzienny - Lew

Przed Tobą dzisiaj głównie miłe doświadczenia. Wykonywanie czynności zawodowych będzie czystą przyjemnością, ponieważ widzisz już efekty swoich wcześniejszych poczynań. Możesz czuć się dumny ze swoich osiągnięć. Wieczorem ktoś sprawi sympatyczną niespodziankę.

Horoskop dzienny - Panna

Zapowiada się interesujący, ale ciężki dzień. Ponownie będziesz często zmieniać miejsce pobytu. Trudne rozmowy zawodowe przyniosą wreszcie oczekiwany efekt i po kilku podejściach do tematu uda się wypracować kompromis. W domu lepiej.

Horoskop dzienny - Waga

Obudzisz się wesoła. Będziesz dzisiaj w nastroju na randki. Od rana w głowie będzie Ci tylko wieczorne spotkanie z pewną osobą, która robi na Tobie gigantyczne wrażenie. W pracy niewiele zrobisz, ale akurat nikt tego nie zauważy i nie spotkają Cię żadne nieprzyjemności.

Horoskop dzienny - Skorpion

Czekają Cię nadal pewne nieporozumienia i kłopoty z komunikacją. Uważaj, abyś nie nadwyrężał uprzejmości i cierpliwości swoich współpracowników, ponieważ możesz przesadzić. Serial pod tytułem "jestem obrażony" powinien się jak najszybciej skończyć. Dla Twojego dobra.

Horoskop dzienny - Strzelec

Masz bardzo dobry moment na publiczne wystąpienia i zaplusowanie przed jakimś szerszym gronem. Dzisiaj będziesz wyjątkowo elokwentny, dowcipny i pełen błyskotliwych myśli. Nikt Cię nie pokona w słownej szermierce. Partnersko i towarzysko wzrost popularności.

Horoskop dzienny - Koziorożec

Nareszcie spotkasz się z czyimś zrozumieniem i empatią. Ktoś będzie Cię uważnie słuchać i pomoże Ci z pewnym kłopotem, z którym męczysz się od prawie tygodnia. Nie inwestuj dzisiaj w usługi fryzjerskie, ponieważ możesz wyjść z salonu bardzo niezadowolony.

Horoskop dzienny - Wodnik

Przed Tobą ciekawy dzień. Czekają Cię zaskakujące wiadomości. Ktoś podzieli się z Tobą jakimś sekretem, który wprawi Cię w doskonały humor. Dzięki tej informacji masz przewagę. Wieczór spędzisz aktywnie i w towarzystwie, które wpłynie na Ciebie pozytywnie.

Horoskop dzienny - Ryby

Trochę lżejszy klimat. Dzisiaj chwilową ulgę sprawią Ci zakupy bądź sprawienie sobie jakiś drobnych przyjemności. Po południu za uszy z ciężkich myśli wyprowadzą Cię przyjaciele lub znajomi, którzy zadbają o to, abyś nie narzekała Rybo tak jak ostatnio.

Co gwiazdy mówią o mężczyznach?
Co gwiazdy mówią o mężczyznach?Jak sobie radzić z mężczyznami z poszczególnych znaków zodiaku? Na co mężczyźni urodzeni w poszczególnych znakach zodiaku zwracają uwagę?
Dzień Dobry TVN

Czym są sabaty i esbaty?

Sabaty są to obrzędy solarne, które wyznaczają kluczowe momenty w rocznym cyklu słońca. Esbaty są z kolei mniejszymi świętami, które związane są cyklami księżycowymi. Mają one mniejszą moc niż sabaty, a obchodzone są przede wszystkim podczas pełni. W przypadku obrzędów solarnych obchodzone są sabaty większe i mniejsze, większe związane są z przesileniami, a mniejsze z istotnymi w życiu pogan zjawiskami, np. końcem sianokosów itd.

Zobacz także:

Autor:Astrolog Merkurja

Źródło zdjęcia głównego: Surasak Suwanmake/Getty Images

Pozostałe wiadomości