Horoskop

Horoskop dzienny na piątek. Liczmy się z nagłą zmianą planów

Horoskop

Autor:
Astrolog
Merkurja
Horoskop dzienny 24.09.2021 r.

Słońce przebywa w znaku Wagi, Księżyc znajduje się w znaku materialnego Byka. Kwestie obowiązków zawodowych i sprawy finansowe staną się teraz bardziej istotne. Postanowimy nadrobić zaległości spowodowane syndromem przesilenia i uporządkować sytuację w miejscu pracy. Poznaj horoskop dzienny dla wszystkich znaków zodiaku na piątek 24.09.2021 r.

O godzinie 18:55 Srebrny Glob utworzy koniunkcję z Uranem, zatem wieczorem powinniśmy się liczyć z nagłą zmianą planów i spędzeniem wolnego czasu inaczej, niż to sobie wyobrażaliśmy.

Horoskop dzienny na piątek, 24. września 2021 r.

Horoskop dzienny Baran

Piątek obudzi w Tobie towarzyski głód. Ten tydzień był tak trudny i pełen skomplikowanych wydarzeń, że zapragniesz trochę się rozerwać i poświęcić uwagę dla znajomych i przyjaciół. Po południu i wieczorem będziesz się dobrze bawić, rozmawiać na miłe tematy i spędzać czas tak, jak lubisz. Uważaj w trakcie drogi powrotnej.

Horoskop dzienny Byk

Dzień od rana narzuci Ci ostre tempo działania i pracy. Twoja energia będzie dzisiaj na wysokim poziomie i wiele spraw uda się pozytywnie załatwić. Niestety wieczorem klimat zacznie się trochę psuć i koniunkcja Księżyca i Urana w Twoim znaku przyniesie jakieś chwilowe, domowe niepokoje.

Horoskop dzienny Bliźnięta

Dzięki swojemu sprytowi wybrniesz z wielu kłopotów i i trudnych sytuacji. Dzisiaj możesz polegać na swoim intelekcie i sztuce dedukcji. Twoja energia będzie na wyższym niż ostatnio poziomie, dlatego poukładasz sobie zadania w miejscu pracy. Wieczorem jakieś ciekawe, niespodziewane zaproszenie.

Horoskop dzienny Rak

Dzień przynosi Ci spore możliwości i okazje do wykorzystania. Szczególnie w miejscu pracy nie powinieneś niczego odkładać na później. Czyjaś nieobecność może być Twoją szansą. Będziesz pobudzony i aktywny również wieczorem, nie zakładaj że pójdziesz wcześniej spać, to się nie uda.

Horoskop dzienny Lew

Przed Tobą dalsza część rodzinnej sagi pod ciężkim tytułem. Ponownie trzeba będzie komuś doradzać, zabezpieczyć czyjeś interesy, wyjść z pomocną dłonią. Będziesz nerwowy i niespokojny. Ciężko będzie znaleźć nić porozumienia, zarówno w pracy, jak i na gruncie partnerskim.

Horoskop dzienny Panna

To może być doskonały, wręcz przełomowy dzień, jeśli chodzi o dokończenie pewnych urzędowych wniosków, wypełnienie dokumentów i uzyskanie oficjalnych zaświadczeń. Przed Tobą aktywny i wypełniony zajęciami piątek. Wieczorem jakaś nieoczekiwana, ale miła wiadomość dotycząca członków rodziny.

Horoskop dzienny Waga

Dzisiaj otworzysz się na jakieś duchowe inspiracje, posłuchasz wewnętrznego głosu, zaczniesz budzić swoją intuicję. Bardzo prawdopodobne, że odbędziesz ważną rozmowę z osobą, która natchnie Cię do nowych działań bądź podpowie co zrobić, żeby nie popełnić błędu w istotnej dla Ciebie sprawie.

Horoskop dzienny Skorpion

Dzisiaj Twoje zdrowie nie będzie w najlepszej formie. Wszechświat zachęca Cię, abyś na chwilę zwolnił obroty i zajął się sobą. Może idź zmierzyć profilaktycznie ciśnienie albo zakup sobie na kolację warzywa i owoce? Powinieneś pomyśleć o tym, co można zrobić, aby zachować więcej energii. Nie wchodź w bezproduktywne kłótnie w miejscu pracy.

Horoskop dzienny Strzelec

Dzisiaj będziesz nadmiernie pobudzony. Uważaj, aby nie powiedzieć za dużo. Wszystko będzie Cię drażnić. Wieczorem nie unikniesz żalów i roszczeń kierowanych do Ciebie przez domowników. Postanowisz wyjść i się przewietrzyć, ale na zapowiadane spotkanie towarzyskie raczej nie trafisz.

Horoskop dzienny Koziorożec

Księżyc przebywa w przyjaznym Ci znaku Byka, co wspomoże Cię jeśli chodzi o sprawy materialne i domowe. Zwrócisz baczniejszą uwagę na problemy swoich najbliższych. Dzisiaj będziesz milszy i uważnie wysłuchasz innych. Wieczorem uporządkujesz swoje kwestie sercowe.

Horoskop dzienny Wodnik

Księżyc w kwadraturze z Twoim znakiem, a na dodatek w koniunkcji z Twoim patronem Uranem, przyniesie Ci nieoczekiwany koniec roboczego tygodnia. Od rana towarzyszyć Ci będą utrudnienia, możesz spodziewać się, że telefon nie będzie chciał współpracować, a poczta elektroniczna może się zawiesić. To nie będzie spokojny dzień.

Horoskop dzienny Ryby

Piątek zapowiada się całkiem przyjemnie. W tym dniu będą dobrze szły sprawy szkolne i zawodowe. Możesz spodziewać się korzystnych kontaktów w miejscu pracy. Po południu otrzymasz miłe wiadomości i jakieś zaproszenia na sympatyczne imprezy.

Sukub, czyli słowiański demon

Z łacińskiego succuba, oznacza nałożnicę. Najczęściej przyjmowały postać pięknych kobiet, ale posiadały demoniczne atrybuty, np. rogi lub kopyta. Miały one na celu skuszenie mężczyzn do współżycia. Najczęściej odwiedzały swoich wybranków w nocy, w ich snach. Wbrew powszechnej opinii, sukuby nie istniały w wierzeniach słowiańskich. Odpowiednikiem w Polskiej kulturze przedchrześcijańskiej prawdopodobnie były wiły, rusałki i latawce (męski odpowiednik, który kusił kobiety).

Astrolog Merkurja zdradza, czy mężczyźni czytają horoskopy. " Kobiety generalnie są istotami bardziej otwartymi na duchowość"
Dzień Dobry TVN Online

Zobacz także:

Autor:Astrolog Merkurja

Pozostałe wiadomości