Horoskop na piątek. Przed nami pracowity dzień

Autor:
Astrolog
Merkurja
Dlaczego wierzymy w horoskopy?
Dlaczego wierzymy w horoskopy?
wideo 2/11

Sprawdź horoskop dzienny na piątek, 24 marca 2023 r. dla wszystkich znaków zodiaku. Słońce przebywa w znaku Barana, Księżyc rośnie i przez cały dzień przebywa w znaku Byka. Na wieczornym niebie będziemy mogli zauważyć cieniutki sierp naszego naturalnego satelity. Srebrny Glob będzie w pobliżu Wenus, co można zaobserwować gołym okiem. Dzisiaj na niebie utworzy się również kwadratura Marsa i planetoidy Ceres.

Horoskop dzienny na piątek, 24 marca 2023 r.

Dzień będzie nam upływał pracowicie. Rosnący Księżyc w znaku materialnego Byka zagoni nas do obowiązków. Przed weekendem będziemy chcieli dokończyć większość projektów, więc nie wyjdziemy z firm tak wcześnie, jak planowaliśmy. W energii planetarnej zmiany nadal są przeprowadzane, a reformy kontynuowane.

Horoskop dzienny na piątek, 24 marca 2023 r. dla wszystkich znaków zodiaku

Horoskop dzienny - Baran

Baran (21 marca - 19 kwietnia)

To już ostatnie chwile pobytu Marsa w sprzyjającym ci znaku Bliźniąt. Uwijaj się jak w ukropie, aby nie przegapić jakiejś szansy czy okienka transferowego. Trzeba narzucić sobie wyższe wymagania i intensywne tempo pracy. Jeśli coś gotowego dzisiaj oddasz, to będziesz mieć szansę na spore profity w niedługim czasie.

Horoskop dzienny - Byk

Byk (20 kwietnia - 20 maja)

Spotkanie Księżyca z Wenus w twoim znaku zodiaku wywoła słodki uśmiech na twojej twarzy. Dzisiaj podzielisz się dobrymi uczuciami z osobą, która na to zasługuje. Ktoś doceni i odwzajemni twoje starania. Piątek będzie bardzo owocny pod względem partnerskim i finansowym. W rodzinie także lepiej.

Horoskop dzienny - Bliźnięta

Bliźnięta (21 maja - 20 czerwca)

Czerwona Planeta zbliża się do krańca twojego znaku. To czas na to, aby podsumować, co udało się zrobić z nią pod rękę. Jeśli marzyłeś o czymś i planowałeś coś od tygodni, jeszcze nie jest za późno. Szybko dzwoń, gdzie trzeba, wysyłaj CV, składaj podanie. Okaże się, że zdążysz.

Horoskop dzienny - Rak

Rak (21 czerwca - 22 lipca)

Rosnący Księżyc w znaku Byka sprzyja twoim planom i zamiarom finansowym. Dasz komuś popalić w pracy, ale to dobrze. Niech ta osoba nie myśli, że nie widzisz jej migania się. Dzisiaj spojrzysz z nadzieją w przyszłość, widzisz już swoje miejsce w szerszym kontekście i jest ci z tym dobrze. Wieczorem czas na przyjemności.

Horoskop dzienny - Lew

Lew (23 lipca - 22 sierpnia)

Musisz wytrzymać w pracy do końca dnia. Ktoś coś sprawdza. Wieczorem nie da się ciebie nie zauważyć. Zresztą, kiedy się da? Ktoś odkryje cię na nowo. Możesz liczyć na intensywne i udane kontakty międzyludzkie. Będziesz mieć powody do zadowolenia, bawiąc się i brylując w świetnym towarzystwie.

Horoskop dzienny - Panna

Panna (23 sierpnia - 22 września)

Rosnący Księżyc w znaku Byka do spółki z Wenus zafundują ci udany i ciekawy piątek. W pracy wszystko idzie zgodnie z oczekiwaniami. Ktoś nareszcie pochwalił twoje wizje i widzi w nich potencjał. Dobre fluidy dotyczą również sfery miłości, więc jeśli masz ochotę na wieczorną randkę, nie rezygnuj z tego pomysłu.

Horoskop dzienny - Waga

Waga (23 września - 22 października)

Dzisiaj przypadkiem usłyszysz dość niemiłe, a nawet raniące słowa. Zanim zaczniesz sądzić, że to o tobie, przemyśl czy na pewno nie usłyszałaś urywki rozmowy dotyczącej kogoś innego. Dzisiaj kontakty z innymi będą sprawiać ci głównie przykrość, dlatego nic na siłę. Lepiej, żebyś została sama w domu, niż się męczyła.

Horoskop dzienny - Skorpion

Skorpion (23 października - 21 listopada)

W pracy i szkole realizują się twoje zamierzenia, co cię usatysfakcjonuje. Twoje życie partnerskie nabierze nowego wymiaru. Masz coraz większy apetyt na zmiany. Zanim rzucisz się głową w głęboki wir, zastanów się, czy masz ze sobą jakąś asekurację. Wieczór pełen mocnych emocji.

Horoskop dzienny - Strzelec

Strzelec (22 listopada - 21 grudnia)

Dzisiaj zbierze ci się na nagłą szczerość. Możesz mieć potrzebę, aby oczyścić sumienie z małych i większych grzeszków i wyspowiadać się z czegoś partnerowi lub współpracownikom. Zanim pójdziesz za głosem chwili, zastanów się lepiej, czy przyniesie to więcej pożytku, czy szkody. Zamiast mówić, może napraw?

Horoskop dzienny - Koziorożec

Koziorożec (22 grudnia - 19 stycznia)

W tym dniu potrzebujesz dać swojemu ciału fizycznemu odrobinę ulgi i przyjemności. Już najwyższy czas na masaż, saunę, basen. Możliwe, że w twoje mięśnie wkradł się spory stres i są one bardzo usztywnione. Nie zwlekaj z tym dłużej, bo problem narośnie, zajmij się tym teraz. Kosmetyczka i fryzjer też się nadadzą.

Horoskop dzienny - Wodnik

Wodnik (20 stycznia - 18 lutego)

Pobyt Księżyca w znaku Byka może nastroić cię na refleksje na tle materialnym. Chociaż zazwyczaj nie jest to dla ciebie takie istotne, dzisiaj zaczniesz się zastanawiać co, ile i kiedy wydajesz. Zaczniesz robić sobie podsumowania, rachunki i zestawiania. W pracy również kolejny raz pomyślisz o podwyżce. Czy twoja praca nie jest warta więcej?

Horoskop dzienny - Ryby

Ryby (19 lutego - 20 marca)

Od rana będziesz jak chomik w kołowrotku. Na szczęście przynajmniej widać na horyzoncie efekty twoich starań. Dzisiaj sprawy pracy, szkoły i portfela powinny cię ucieszyć. Wieczorem jakieś nowe doświadczenia wzbogacą twój związek lub relacje z przyjaciółmi. Zrobicie coś nowego i satysfakcjonującego.

Symboliczna miara astrologiczna – znaki Zodiaku

Koncepcja znaków Zodiaku powinna być symbolicznie traktowana jako droga każdego człowieka – od narodzin aż do śmierci, ale także dotyczy to zwierząt. Jest to cykliczna faza nieustannego rozwoju, zarówno duchowego, jak i fizycznego. Każdy znak ma również swoją symboliczną fazę rozwoju.

Zobacz także:

Autor:Astrolog Merkurja

Źródło zdjęcia głównego: iStockphoto

Pozostałe wiadomości