Horoskop

Horoskop na piątek. Jeden znak poczuje powiew rodzącego się uczucia

Horoskop

Autor:
Astrolog
Merkurja
Gwiezdne niebo
Anton Jankovoy / Getty ImagesHoroskop dzienny na piątek, 24 czerwca 2022

Jaki jest horoskop dzienny na piątek, 24 czerwca 2022 roku dla wszystkich znaków zodiaku? Słońce przebywa w znaku Raka, Księżyc przez cały dzień znajduje się w znaku Byka. Srebrny Glob będzie zachęcać do realizowania się w miejscu pracy i zwiększy poczucie obowiązkowości, jeśli chodzi o wykonywane zadania.

Dzisiaj na niebie niewiele będzie się działo, uściśli się jedynie sesktyl Saturna i planetoidy Eris. Możemy cieszyć się piątkiem, który dla większości znaków zodiaku powinien być łagodny, sympatyczny i bezproblemowy. Wieczorem zapragniemy zasłużonego odpoczynku w bliskim sąsiedztwie drzew, wody i zielonej trawy.

Astrologia i ezoteryka

Co przyniesie czerwiec? Horoskop
Co przyniesie czerwiec? Horoskop
wideo 2/13

Horoskop dzienny na piątek 24 czerwca 2022 r. dla wszystkich znaków zodiaku

Horoskop dzienny Baran

Dzisiaj nie opłaca Ci się ani na nikogo oglądać, ani czekać. Będziesz musiał liczyć głównie na siebie i na pracę własnych rąk. Z powodu pobytu Księżyca w znaku Byka aż do późnego popołudnia nie licz na wolne. Trzeba będzie wszystko uporządkować i odłożyć na właściwe miejsce.

Horoskop dzienny Byk

Piątek niesie ze sobą spore, ale pozytywne emocje. Wiele wskazuje na to, że będziesz mieć złożoną wizytę w miejscu pracy, która mile Cię zaskoczy. Ktoś ze znajomych ofiaruje swoje wsparcie bądź pomoc. Dzisiaj ze wszystkimi drobnymi i większymi kłopotami pójdzie lżej.

Horoskop dzienny Bliźnięta

Koniec tygodnia przyniesie Ci skupienie się na swoich własnych pragnieniach czy marzeniach i realizowanie ich bez względu na cudze utyskiwania. Nie będziesz się liczył ze zdaniem innych, ponieważ oni i tak nie biorą pod uwagę Twojego dobra, z czego teraz świetnie zdajesz sobie sprawę.

Horoskop dzienny Rak

Dzisiaj możesz odwiedzić fryzjera i kosmetyczkę. Malejący Księżyc w znaku Byka pomoże Ci zadbać o swoją urodę i pozbyć się zbędnych włosków na ciele albo zmienić fryzurę. Będziesz skupiać się bardziej niż zazwyczaj na swojej prezencji i wyglądzie, który stanie się dla Ciebie z jakiś względów dość istotny.

Horoskop dzienny Lew

Za sprawą kwadratury Księżyca, który znajduje się w znaku Byka, możesz mieć jakieś zamieszanie dotyczące spraw zawodowych. Formalna rozmowa nie odbędzie się w miłej atmosferze. Pomimo tego staniesz na wysokości zadania i wykonasz to, co do Ciebie należy. Wieczorem padniesz zmęczony na kanapę.

Horoskop dzienny Panna

Sprzyja Ci Księżyc w znaku Byka i Słońce w znaku Raka, dzięki czemu przejdziesz przez dzień w dobrym humorze. Nawet w pracy pozwolisz sobie na więcej rozluźnienia i uśmiechu. Uporasz się ze wszystkim nawet przed zakładanymi terminami. Wieczór w całości poświęcisz na to, co lubisz w zaufanym gronie.

Horoskop dzienny Waga

Dzisiaj niczego nie dostaniesz bez wysiłku i bez pracy. Do wszystkiego trzeba będzie się przyłożyć i sprężyć, aby podołać wszystkim obowiązkom. Chociaż w piątek chciałabyś poczuć więcej luzu i liczysz na możliwość wypoczynku, nie nastawiaj się na spokojny wieczór, ponieważ ktoś będzie szukał konfliktu

Horoskop dzienny Skorpion

Malejący Księżyc znajduje się w znaku Byka, dlatego pojawią się nieprzewidziane okoliczności partnerskie. Możesz poczuć smak satysfakcji, a nawet powiew rodzącego się uczucia. Samotne Skorpiony powinny przyjmować wszystkie możliwe zaproszenia towarzyskie, te które są w parach, nie pożałują pozostania w domu we dwoje.

Horoskop dzienny Strzelec

Dzisiaj Twój zbyt luźny i swobodny stosunek do wielu spraw może mieć bardzo negatywne następstwa. Ktoś może raptownie zmienić zdanie na Twój temat, ponieważ nie zrozumie Twojego sposobu bycia. Postaraj się nie wywoływać niepotrzebnych kontrowersji. Pokaż, że kiedy trzeba potrafisz zachować się poważnie.

Horoskop dzienny Koziorożec

Księżyc przebywający w ziemskim żywiole będzie dla Ciebie życzliwy i pomocny. Dzięki temu przed Tobą wyśmienity dzień w pracy i relacjach z innymi. Szybko uporasz się również z obowiązkami domowymi typu zakupy czy sprzątanie. Możesz liczyć na uwagę i zrozumienie osób, z którymi przeprowadzisz rozmowy.

Horoskop dzienny Wodnik

Ponieważ nie sprzyja Ci dzisiaj Księżyc w znaku Byka, będziesz mieć poczucie, że nie możesz już wykrzesać siebie ani odrobiny siły więcej. Energia trochę Cię opuści i trzeba będzie liczyć się z tym, że czas wolny powinieneś przeznaczyć głównie na regenerację i odpoczynek. Jeśli nie wykonasz wszystkich założeń na dzisiaj, odpuść.

Horoskop dzienny Ryby

Odzyskasz swoje siły witalne, staniesz na nogi i na początek weekendu zapragniesz nagrody za wysiłek, który włożyłaś w tygodniową pracę. Sama docenisz siebie i swoje dokonania. Wieczorem będziesz sprawiać sobie drobne przyjemności, ktoś skomplementuje Twój promienny wygląd.

Znaczenie Północnego Węzła Księżycowego w 11 domu

W trakcie, gdy urodzeniowy Północny Węzeł Księżycowy znajduje się w jedenastym domu, urodzeniowy Południowy Węzeł Księżycowy znajduje się po przeciwnej stronie – w domu piątym. Oznacza to konflikt na linii indywidualizmu a kolektywizmem. Może to powodować problemy z podejmowaniem decyzji, które będą dobre na siebie kosztem innych lub odwrotnie. W tej sytuacji warto pracować nad relacjami międzyludzkimi, a także duchowymi. To wyjątkowo trudne ustawienie, w którym trzeba pracować nad balansem ja-reszta świata.

Zobacz także:

Autor:Astrolog Merkurja

Źródło zdjęcia głównego: Anton Jankovoy / Getty Images

Pozostałe wiadomości