Horoskop dzienny na piątek. Czas na skuteczne działania i oszczędności

Horoskop

Ildar Abulkhanov/Getty Images

Słońce przebywa w znaku Lwa, Księżyc znajduje się w znaku Koziorożca. Jaki jest horoskop dzienny na piątek, 23 lipca dla wszystkich znaków zodiaku? Na niebie energia planetarna ugruntowuje się w nowych znakach (Słońce w Lwie, Wenus w Pannie) i zaczynamy działać z nieco innym nastawieniem. Dzisiaj będziemy chcieli być skuteczniejsi i jednocześnie bardziej oszczędni. Podliczymy swój budżet i przemyślimy czy zakupy są naprawdę potrzebne.

Horoskop dzienny na piątek, 23 lipca 2021 r.

Horoskop dzienny - Baran

Dzisiaj będziesz wyjątkowo bystrym i trudnym przeciwnikiem do pokonania. Słońce w znaku Lwa doda Ci sił na wszystkie przedsięwzięcia, zarówno finansowe jak i zawodowe. Księżyc w znaku Koziorożca wyostrzy Twoją ambicję.

Horoskop dzienny - Byk

Dzień przyniesie Ci poprawę kondycji finansowej. Znajdziesz jakieś oszczędności w planowanych wydatkach. Możliwe, że gdzieś zapodziała się jakaś suma pieniędzy, na którą dzisiaj właśnie trafisz.

Horoskop dzienny - Bliźnięta

Niewiele spraw będzie szło dzisiaj po Twojej myśli. Nie drażnij szefa zbędnymi pytaniami, nie prowokuj jałowych dyskusji, bo ktoś utrze Ci nosa. Sprzeczki okażą się dla Ciebie szkodliwe.

Horoskop dzienny - Rak

Przed Tobą doskonały dzień, wprost wymarzony na spotkania towarzyskie i poznawanie nowych ludzi. Świat będzie się do Ciebie uśmiechał, a Ty do niego. Po powrocie do domu czeka sympatyczna niespodzianka.

Horoskop dzienny - Lew

To doskonały dzień na nowe początki. Niebo jest po Twojej stronie i możesz zainaugurować jakiś projekt, w którym inni będą chętnie uczestniczyć. Sercowo ktoś sprawi, że nabierzesz nadziei na nową przygodę.

Horoskop dzienny - Panna

Przy tych układach planet będziesz niepodzielnie rządzić i dyktować warunki. Będziesz działać z rozmachem Panno, a inni będą Cię słuchać z zapartym tchem. Dzisiaj będziesz robić ciekawe rzeczy również wieczorem.

Horoskop dzienny - Waga

W pracy nieciekawie. Wieczorem będziesz mieć wiele do powiedzenia, ale nie bardzo jest komu się zwierzyć. Dzisiaj nikt nie będzie mieć dla Ciebie czasu. Lepiej od razu uzbroić się w miskę z popcornem i włączyć dobry film.

Horoskop dzienny - Skorpion

To będzie dobry moment, aby pozytywnie zaskoczyć kogoś na gruncie zawodowym i oddać wcześniej jakiś projekt. Twoje zdanie okaże się dla kogoś wyrocznią. Również w kwestiach partnerskich. Ktoś będzie zabiegać o Twoją radę i obecność.

Horoskop dzienny - Strzelec

Słońce w znaku Lwa da Ci pozytywny impuls do działania i śmiałość do tego, aby wreszcie postawić się starym układom. Życie Cię pozytywnie zaskoczy. Obawiałeś się pewnego przełomu, a teraz wychodzi na to, że to mały deszcz z wielkiej chmury.

Horoskop dzienny - Koziorożec

Stara miłość nie rdzewieje i dzisiaj da o sobie znać. Nawet jeśli nie będą to odwiedziny, albo bezpośredni telefon, to będziesz mieć okazję do tego, aby powspominać. Może ktoś wysyła dyskretne wiadomości w portalach społecznościowych?

Horoskop dzienny - Wodnik

Dzień szykuje Ci jakieś niespodzianki, ale niekoniecznie takie, na które czekasz. Twoja radość z nadziei na spełnienie życzeń w krótkiej przyszłości, trochę się przygasi. Teraz musisz myśleć rozsądnie i wszystko dokładnie przeliczyć.

Horoskop dzienny - Ryby

Dzisiaj spędzisz czas na planowaniu zakupów do domu bądź mieszkania. Twoją głowę pochłoną myśli o projektach, remontach i zmianach aranżacji… Tylko co na to druga połówka? Chyba nie będzie zadowolona.

Czym jest wróżenie?

Wróżenie nazywane też wróżbiarstwem czy dywinacją (łac. divinatio) to zespół różnego typu czynności związanych z próbami przepowiadania przyszłości. W tym celu wykorzystywane są specjalne przedmioty i techniki, a według niektórych interpretacji, także siły nadnaturalne tudzież wyższe. W środowisku naukowym wróżenie często uznawane jest za pseudonaukę. Nie istnieje namacalny dowód potwierdzający prawdziwość i skuteczność wróżenia. Jednak osoby, które w to wierzą, twierdzą, że nie są one potrzebne i wystarczą im prawdziwe doświadczenia.

Zobacz także:

Zobacz wideo: Astrolog Merkurja radzi, co zrobić, gdy horoskop zapowiada nieszczęście. "To jest prognoza"

Autor: Astrolog Merkurja