Horoskop

Horoskop na piątek 22 października. Pora na szukanie kompromisów

Horoskop

Autor:
Astrolog
Merkurja
Olena Ruban/Getty ImagesHoroskop 221021

Słońce przebywa w znaku Wagi, Księżyc znajduje się w znaku Byka. Na niebie utworzą się ważne układy między planetami. W tym dniu energia Pełni Księżyca w znaku Barana, która miała miejsce w środę, wypełni się do końca. Mieliśmy do czynienia ze zwiększoną aktywnością wulkaniczną, z kilkoma bardzo groźnymi pożarami, ale jeszcze zostało swoiste, oby tylko symboliczne trzęsienie ziemi, które spowoduje kwadratura Marsa i Plutona. Jaki jest horoskop dzienny na piątek, 22 października 2021 roku dla wszystkich znaków zodiaku?

Dzisiaj rano będziemy walczyć z niesprawiedliwością, będziemy chcieli odzyskać utraconą gdzieś w ostatnich dniach przewagę, dojdzie też do swoistej próby sił. Popołudnie i wieczór będą już lżejsze, będziemy szukać kompromisów i nowych rozwiązań za sprawą trygonu Merkurego i Ceres.

Horoskop dzienny na piątek, 22.10.2021

Horoskop dzienny - Baran

Kwadratura władcy znaku Barana czyli Marsa oraz transformującego Plutona przyniesie Ci konieczność skonfrontowania się ze swoim ograniczeniami. Ktoś w Twoim otoczeniu może być agresywny lub dążyć za wszelką cenę do konfliktu. Nie unikaj starcia, ponieważ nic to nie da. Dzisiaj trzeba z otwartą przyłbicą stawić czoła przeciwnikom. Uzyskasz dzięki temu coś cennego.

Horoskop dzienny - Byk

Dzień przyniesie Ci więcej radości na gruncie zawodowym niż osobistym. Zostaniesz prawdopodobnie po godzinach i zrobisz więcej niż zakładałeś. Dzisiaj nie powinieneś liczyć na stabilizację w związku. Może być gorąco i konfliktowo. Na szczęście w kwestii finansowej coś się wyjaśni, coś się polepszy.

Horoskop dzienny - Bliźnięta

W tym dniu przełamiesz się i zdobędziesz na odwagę. Ujawnisz się ze swoimi zamiarami i dzięki temu będziesz mieć okazję do rozmowy z kimś dla Ciebie ważnym. Przeforsujesz jakiś swój zamysł. Dzięki trygonowi Merkurego i Ceres powiodą się porządki lub ważne zakupy do gospodarstwa domowego. W komunikacji z najbliższymi o wiele lepszy klimat.

Horoskop dzienny - Rak

Dzisiaj będziesz mieć możliwość wyjścia z zawikłanych, trudnych sytuacji i skomplikowanych relacji, które wywiązały się w ostatnich dniach. Coś, co było Ci ciężarem, powoli będzie ustępować. Sytuacja w domu poprawi się. Niestety ze zdrowiem jeszcze nie będziesz w pełni sił. Bóle głowy, żołądka i kręgosłupa będą się jeszcze pojawiać.

Horoskop dzienny - Lew

Na niebie będzie nadal niespokojnie, ale najtrudniejsze akcenty rozłożą się na inne znaki zodiaku. U Ciebie Lwie poprawa nastroju. Potrzebne Ci do szczęścia zdanie i zgoda pewnej osoby, dzisiaj się zrealizują. Odświeży się aura Twojego związku. Czekają Cię również dobre informacje dotyczące Twojego samochodu lub innego środka komunikacyjnego.

Horoskop dzienny - Panna

Posypią się propozycje współpracy, nowe zlecenia i zamówienia. Dzisiaj będziesz mieć bardzo pracowity dzień, w trakcie którego powinnaś sporo wykonać. W kwestiach sercowych również lepiej niż zakładałaś. Ktoś się odezwie, ktoś Cię skomplementuje, a jeszcze ktoś inny podpowie co zrobić, żeby rozwiązać Twój wcześniejszy kłopot.

Horoskop dzienny - Waga

Przebywający w Twoim znaku Mars utworzy niebezpieczną kwadraturę z Plutonem. To nie będzie łatwy dzień. Możesz poczuć, że niestety siła wyższa uniemożliwi Ci dokończenie pewnych spraw z sukcesem. Twoje wysiłki i praca, którą włożyłaś w pewne zamierzenia mogą pójść na marne. Jakiś mężczyzna będzie przyczyną Twojego zakłopotania.

Horoskop dzienny - Skorpion

Ponownie staniesz przed konfliktową sytuacją, która ciągnie się za Tobą już od pewnego czasu. Kwadratura Marsa i Twojego opiekuna – Plutona sprawi, że nie będziesz chciał słyszeć o żadnym kompromisie. Dzisiaj zadziałasz w myśl zasady wszystko albo nic. Pamiętaj, że niełatwo będzie odbudować mosty, które w tym dniu spalisz.

Horoskop dzienny - Strzelec

Masz dzisiaj szansę na miłą niespodziankę. Los oczyści Cię z męczących zobowiązań i kłopotliwych umów. W tym dniu będziesz zarażał innych dobrym humorem. Jedynie w drodze do, lub z pracy możesz mieć kłopot z osobami, które nie panują nad swoimi emocjami. Czeka Cię dzień pełen doskonałych wrażeń.

Horoskop dzienny - Koziorożec

Przebywający w Twoim znaku zodiaku Pluton będzie odbierał agresywną i ognistą energię ze strony Marsa. Pamiętaj, że nie wszystko co dzisiaj do Ciebie dotrze jest z gruntu prawdziwe. Zanim podejmiesz ostateczną decyzję zapoznaj się ze wszystkimi faktami i informacjami. Nie unoś się gniewem. Na gruncie domowych ktoś coś Ci zepsuje i się do tego nie przyzna.

Horoskop dzienny - Wodnik

Z powodu złego towarzystwa, albo nieodpowiedniego zachowania innych osób możesz mieć problemy. Nikogo nie będzie obchodzić, że znalazłeś się w pewnym miejscu przez przypadek. Nie umawiaj się na jakieś wieczorne spotkania, ponieważ może to przynieść zamiast zabawy kłopoty. W pracy nie nadążasz z harmonogramem, lepiej się skup zanim ktoś to zauważy.

Horoskop dzienny - Ryby

Dzisiaj czeka Cię w miłości małe rozczarowanie. Ktoś nie będzie miał dla Ciebie czasu. Spotkasz na swojej drodze osoby, które zatrzymają Cię przy swoich sprawach i problemach. Ten dzień nie spełni Twoich oczekiwań, będziesz uwikłana w cudze priorytety, zamiast zajmować się swoimi obowiązkami.

Mabon – wiccański odpowiednik święta równonocy jesiennej

Mabon obchodzony jest przez osoby wyznające neopogańską religię wicca, która swoje korzenie zaczerpnęła z pogaństwa. Święto obchodzone jest w dniu przesilenia jesiennego i wiąże się z licznymi rytuałami zakończenia, jako, że ziemia przygotowuje się do odpoczynku. Symbolem tego dnia są owoce jabłoni i samo drzewo, z jego plonów składa się kosz dziękczynny. Kamieniem symbolizującym ten dzień jest karneol, który przywołuje wspomnienie lata, ciepłe słońce i ma na celu dodawanie energii w coraz krótsze dni.

Zobacz także:

Zobacz wideo: Astrolog Merkurja radzi, co zrobić, gdy horoskop zapowiada nieszczęście. "To jest prognoza"

Astrolog Merkurja radzi, co zrobić, gdy horoskop zapowiada nieszczęście. "To jest prognoza"
Astrolog Merkurja radzi, co zrobić, gdy horoskop zapowiada nieszczęście. "To jest prognoza"

Autor:Astrolog Merkurja

Źródło zdjęcia głównego: Olena Ruban/Getty Images

Pozostałe wiadomości