Horoskop

Horoskop dzienny na piątek: dla Baranów to będzie dobry dzień. A dla innych znaków zodiaku?

Horoskop

Autor:
Astrolog
Merkurja
Horoskop
cybrain/Getty ImagesHoroskop dzienny na piątek, 21 stycznia 2022 r.

Słońce przebywa w znaku Wodnika, Księżyc znajduje się w znaku Panny. Na niebie utworzą się dwa optymistyczne i dobroczynne trygony pomiędzy Srebrnym Globem a Uranem i Wenus. Sprawdź, co czeka wszystkie znaki zodiaku w horoskopie dziennym na piątek, 21 stycznia 2022 r.

Horoskop dzienny na piątek, 21 stycznia 2022 r.

Przed nami optymistyczne i pełne dobrych przeczuć zakończenie tygodnia pracy. Będziemy chętni do imprezowania i uczestniczenia w wydarzeniach kulturalnych. W tym dniu do głowy będą nam wpadać dobre pomysły i ciekawe inspiracje.

Horoskop dzienny - Baran

Dzisiaj będziesz działał jak nakręcony. Świetnie uporasz się z obowiązkami, ponieważ uskrzydla Cie myśl o tym, co wydarzy się wieczorem. Obudzi się w Tobie romantyczna strona natury i zapragniesz okazać komuś więcej uczucia.

Horoskop dzienny - Byk

Trygon Księżyca i Twojej patronki czyli Wenus przyniesie zasłużoną wypłatę. Masz możliwość pomnożyć kwotę na Twoim koncie bądź w portfelu. Będziesz bardzo zaabsorbowany sprawami zawodowymi i finansowymi oraz zakupami, omal nie zapomnisz o umówionym spotkaniu.

Horoskop dzienny - Bliźnięta

Księżyc w znaku Panny będzie przyciskał Cię do wydajniejszej pracy i zajęcia się porządkowaniem biurka. Poukładasz sprawy papierkowe i nagle przypomnisz sobie, że o czymś zapomniałeś. Mogłeś przegapić jakiś termin lub rachunek.

Horoskop na 2022 rok

Numerologiczne tajemnice
Numerologiczne tajemnice Dzień Dobry TVN
wideo 2/3

Horoskop dzienny - Rak

Będziesz chodził rozanielony i nieobecny. Jakiś telefon bądź wiadomość wprawi Cię w doskonały humor. Uważaj, ponieważ możesz odlecieć zbyt mocno i nierealnie ocenić swoją sytuację, bądź opacznie zrozumieć czyjeś zaproszenie.

Horoskop dzienny - Lew

Przed Tobą dzień, w trakcie którego trzeba będzie zająć się kłopotami Twoich bliskich. Dzieci, partner bądź rodzina mocno Cie zaabsorbuję. Przed Tobą skomplikowany dzień, w którym wiele spraw może iść pod górkę lub nie po Twojej myśli.

Horoskop dzienny - Panna

To będzie dzień w którym wszystko wydawać się będzie lekkie jak piórko. Księżyc, który przebywa w Twoim znaku tworzy trygon z Uranem i z Wenus, więc wiele kwestii załatwi się samoczynnie i skutecznie. Możesz otrzymać jakiś drobiazg, który wywoła uśmiech i poprawi wygląd.

Horoskop dzienny - Waga

Dzisiaj otrzymasz to, czego oczekujesz. Są szanse na to, że ktoś wywiąże się z danego Ci słowa i wykona to, co obiecał już dawno temu. Wieczorem będziesz nastawiona na aktywności towarzyskie i zabawę, co powinno świetnie się udać.

Horoskop dzienny - Skorpion

Czekają Cie jakieś pozytywne nowiny i dobre wieści. Zarówno te płynące z miejsca pracy, jak i te z domu i od rodziny. Dzisiaj wykażesz, że świetnie sobie ze wszystkim radzisz. Poczujesz, że jesteś po prostu zadowolony z życia.

Horoskop dzienny - Strzelec

Kolejny raz usłyszysz o zmianach w miejscu pracy i tym razem okaże się, że nie są to plotki. Nie lekceważ dobrej rady i podszeptów kogoś bardziej doświadczonego. Dzięki temu nikniesz sporych nieprzyjemności.

Horoskop dzienny - Koziorożec

Przed Tobą nerwówka w firmie bądź szkole. Koniecznie będziesz chciał wyjść z poczuciem, że dopilnowałeś wszystkiego przed weekendem. Twoje tempo działania wzrośnie, ale okaże się, że było warto, ponieważ wieczorem z lekkim sercem spędzisz czas tak jak lubisz.

Horoskop dzienny - Wodnik

Ktoś będzie chciał działać wbrew Tobie. Uważaj, ponieważ masz przy sobie kogoś, kto bacznie Cie obserwuje, stara się Ciebie naśladować i próbuje podkradać Twoje pomysły. Trzeba być czujnym i zachować ostrożność, ale przede wszystkim obiektywnie spójrz na otoczenie.

Horoskop dzienny - Ryby

Dzisiaj będziesz solidna, wytrwała i bardziej konsekwentna niż zazwyczaj Rybo. Nowinki w miejscu pracy czy w szkole ucieszą Cię i podniosą na duchu. Po południu pojawi się perspektywa kina, koncertu lub kawiarni i skwapliwie z niej skorzystaj.

Co to są grimorie i grymuary?

Grimorie są to księgi wiedzy magicznej, a przy tym bardzo stare. Nazywane są także grymuarami. Pod tym terminem rozumie się przede wszystkim księgi na temat okultytyzmu i magii, które powstały od średniowiecza do XVIII wieku włącznie. Zawierać mogą między innymi wiedzę astrologiczną, zbiory zaklęć, listy aniołów i demonów, a także wskazówki jak powinno wyrabiać się talizmany, a nawet metody przywoływania bytów duchowych. Najbardziej znanymi są klucze Salomona, Księga Świętej Magii Abramelina Maga czy Pseudomonarchia Daemonum, a także Księgi Mojżesza.

Zobacz także:

Autor:Astrolog Merkurja

Źródło zdjęcia głównego: cybrain/Getty Images

Pozostałe wiadomości