Horoskop

Horoskop dzienny na piątek. Wpadniemy na proste i jednocześnie genialne pomysły

Horoskop

Katarzyna Lackowska/Dzień Dobry TVN Online

Słońce przebywa w znaku Lwa, Księżyc znajduje w znaku Koziorożca. O godzinie 10:48 Srebrny Glob przeniesie się do znaku Wodnika. Na niebie zaczną się trochę lżejsze układy. Przede wszystkim opozycja Słońca i Jowisza pomoże wyjść z najtrudniejszej sytuacji i znaleźć dodatkowe opcje awaryjne. Jaki jest horoskop dzienny dla wszystkich znaków zodiaku na piątek, 20 sierpnia 2021 r.? Trygon Merkurego i Urana uświadomi nam, gdzie do tej pory popełniliśmy błąd. Wpadniemy na proste i jednocześnie genialne pomysły. Będziemy aktywni, przedsiębiorczy i innowacyjni. Komunikacja z innymi pójdzie znacznie sprawniej.

Horoskop dzienny na piątek, 20 sierpnia 2021 r. dla wszystkich znaków zodiaku

Horoskop dzienny - Baran

Przed Tobą dzień, w którym musisz podkręcić tempo. Niczego nie przesuwaj na inny termin ani od siebie nie oddalaj. Masz szansę na pozytywne załatwienie Twoich petycji i wszelkiego rodzaju spraw. Nie martw się, Twoja sytuacja znacznie się poprawi.

Horoskop dzienny - Byk

Dzisiaj staniesz na wysokości zadania. Trygon Merkurego i przebywającego w Twoim znaku Urana wykrzesze z Ciebie dodatkowe siły. Otrząśniesz się z czarnych myśli, szybko i skutecznie pozałatwiasz kłopotliwe zlecenia. Wieczorem czeka Cię udane spotkanie towarzyskie.

Horoskop dzienny - Bliźnięta

Przed Tobą korzystne rozdanie. Trygon Twojego patrona Merkurego i Urana sprawi, że korzystnym zrządzeniem losu sytuacja obróci się na Twoją korzyść. Czekają Cię pewne przyjemne niespodzianki. To, co naprawdę podniesie Cię na duchu, przyjdzie wieczorem.

Horoskop dzienny - Rak

Zazwyczaj działasz dość powolnie, ale dzisiaj podniesie Ci się ciśnienie. Ktoś przyczyni się do tego, aby zmotywować Cię do szybkiego korzystania z okazji, bo jutro nie będzie już po niej śladu. Po południu pojawią się nowe plany na wyjazd.

Horoskop dzienny - Lew

Za sprawą opozycji Słońca i przebywającego w Twoim znaku Jowisza, czeka na Ciebie cała masa przyjemności. Dzisiaj jesteś na celowniku Fortuny i śmiało możesz zaryzykować jakieś odważne posunięcie. Żądaj czego chcesz, w tym dniu raczej nikt Ci nie będzie odmawiać.

Horoskop dzienny - Panna

Dzisiaj zaczną się do Ciebie odzywać wszyscy znajomi. Trygon Merkurego i Urana wypchnie Cię w drogę. Będziesz coś z sukcesem negocjować. Masz możliwość dokonać bardzo korzystnego zakupu. W pracy dobre wieści.

Horoskop dzienny - Waga

Księżyc w znaku Wodnika od południa zacznie Cię wspierać i poczujesz wyraźną ulgę. Pomimo tego, że w pracy ktoś będzie próbował Tobą kierować i narzucić Ci swoją wolę, oprzesz się i nie dasz sobie wejść na głowę. Wieczorem jakieś miłe rozmowy i snucie wspólnych planów wpłyną korzystnie na Twój nastrój.

Horoskop dzienny - Skorpion

Dzień niesie Ci pewne niespodzianki partnerskie. Ktoś nagle zapragnie Twojej obecności i nie będzie mógł się bez Ciebie obyć. Możesz wydać więcej pieniędzy na rozrywkę, zabawę czy inne zbytki, niż zamierzasz. Dzisiaj nadmiernie poniesie Cię fantazja.

Horoskop dzienny - Strzelec

Dzisiaj aktywny będzie Twój opiekun, czyli Jowisz, który napełni Cię dodatkową energią, optymizmem i chęcią do życia i działania. Ze wszystkimi sprawami poradzisz sobie z lekkością i wdziękiem. Wieczorem czeka Cię udane spotkanie prywatne. Ktoś będzie Tobą oczarowany.

Horoskop dzienny - Koziorożec

Trygon Merkurego i Urana w Twoim, ziemskim żywiole wpłynie pozytywnie na Twój intelekt i zdolności komunikacyjne. Szybko i sprawnie wyjaśnisz o co Ci chodzi w pracy. Po południu możesz zapisać się na jakieś szkolenie, wycieczkę lub kupić bilety na wydarzenie kulturalne.

Horoskop dzienny - Wodnik

Dzisiaj dotrą do Ciebie dobre wieści i informacje, na które czekasz. Być może odezwie się też ktoś z zagranicy. Jeśli wybierasz się na urlop to doskonały termin. Przebywający w Twoim znaku Jowisz znajdzie się w opozycji ze Słońcem. Ten błysk szczęścia umożliwi Ci jakąś wygraną.

Horoskop dzienny - Ryby

W tym dniu będziesz zadziwiająco pilna i punktualna Rybo. Przed Tobą konstruktywne i wypełnione dobrymi efektami godziny pracy. W błyskawiczny sposób znajdziesz rozwiązania zarówno swoich, jak i cudzych problemów. Ktoś z rodziny zwróci się po radę, której chętnie udzielisz.

Czy każdy może przewidzieć przyszłość?

Mimo że może się wydawać inaczej, przewidywanie przyszłości nie jest niczym szczególnie niezwykłym. Większość z nas mierzy się z tym zadaniem każdego dnia, a zdolność tę posiadają nawet rośliny! W naturalny sposób ludzie próbują przewidzieć, czy podjęta decyzja okaże się dla nich bardziej intratna. Tę umiejętność, która opiera się zdolności do zapamiętywania, przetwarzania i analizowania informacji mamy doskonale opanowaną. Właśnie dzięki nim możemy prognozować pogodę, ruchy na rynku walut, czy choćby trendy w modzie.

Zobacz wideo: Astrolog Merkurja zdradza, czy mężczyźni czytają horoskopy. " Kobiety generalnie są istotami bardziej otwartymi na duchowość"

Zobacz także:

Autor: Astrolog Merkurja

Pozostałe wiadomości