Horoskop

Horoskop na piątek. Sercowe szaleństwo może ogarnąć trzy znaki

Horoskop

Źródło:
Astrolog Merkurja
Znaki zodiaku

Jaki jest horoskop dzienny na piątek, 2 września? Słońce przebywa w znaku Panny, Księżyc przez cały znajduje się w znaku Skorpiona. Srebrny Glob przebywający w tym silnym znaku będzie pchał nas w kierunku manifestowania swoich stanowisk w bezkompromisowy sposób.

Horoskop dzienny na piątek, 2 września

Dzień będzie obfitował w uczuciowe niespodzianki, ponieważ na niebie utworzy się kwinkunks pomiędzy Wenus a Plutonem. Sercowe szaleństwo może ogarnąć w szczególności Byki, Lwy i Skorpiony, które nie zapanują nad wybuchami swoich uczuć. W wielu dziedzinach życia zazdrość zagra pierwsze skrzypce, dlatego nie zdziwmy się, jeśli dzisiaj spłynie na kogoś zmasowany hejt. To będzie piątek pod znakiem mocnych emocji.

Astrologia i ezoteryka

Magia w różnych kulturach
Magia w różnych kulturachDzień Dobry TVN
wideo 2/10

Horoskop dzienny na piątek, 2 września dla wszystkich znaków zodiaku

Horoskop dzienny Baran

Dzisiaj sprawy związane z przeprowadzkami, remontami lub zakupami do domu trochę się skomplikują. Coś się będzie niemiłosiernie ślimaczyć, aż stracisz cierpliwość i zaczniesz reagować złością, w związku z czym ktoś może się na ciebie obrazić. Zadbaj o ciszę chociaż na gruncie domowym.

Horoskop dzienny Byk

Wenus będzie dzisiaj w kwinkunksie z Plutonem. Coś istotnego w twoich relacjach z innymi będzie się zmieniać. Mogą pojawić się komplikacje w transakcjach, na które liczysz, ale nie obawiaj się, dojdą one do skutku, ale po 5. września.

Horoskop dzienny Bliźnięta

Dzisiaj twoje serce zabije mocniej. Od dłuższego czasu ktoś przygląda się twoim poczynaniom i będzie cię komplementował. Po południu ktoś inny stanie się o ciebie zazdrosny. Może dojść do głośnej wymiany poglądów.

Horoskop dzienny Rak

Rosnący Księżyc w sprzyjającym ci znaku Skorpiona będzie stawiał cię na wygranej pozycji. Uczucia, które ostatnio grzęzły ci w gardle, wreszcie się uwolnią i wyjdą na zewnątrz. Poinformujesz kogoś o swoich pragnieniach i marzeniach. Bez obaw, ponieważ ktoś podzieli twój punkt widzenia.

Horoskop dzienny Lew

Przebywająca w twoim znaku Wenus będzie w kwinkunksie z Plutonem, zatem czeka cię dzień wypełniony po brzegi zajęciami. Niestety twoje wysiłki mogą zostać niedocenione. Możesz się z kimś rozminąć, opacznie zrozumieć bądź poplątać ważne informacje.

Horoskop dzienny Panna

Dzisiaj poczujesz motyle w brzuchu. Będziesz chciała spędzić jak najwięcej czasu w towarzystwie ukochanej osoby. W piątek staniesz się bardziej przebojowa i dzięki pobytowi Księżyca w znaku Skorpiona odważysz się podjąć jakieś ryzyko, które ci się opłaci.

Horoskop dzienny Waga

Wenus, która będzie w trudnym położeniu, nieco cię przygasi. Mimo wszystko nie siedź w domu, ale postaraj się oddychać świeżym powietrzem, przynajmniej wieczorem. Jesteś zazdrosna, ale nie wymuszaj na nikim poważnych deklaracji, ponieważ tylko kogoś wystraszysz.

Horoskop dzienny Skorpion

Rosnący Księżyc w twoim znaku podniesie poziom twoich emocji do niebezpiecznego poziomu. Wenus w kwinkunksie z twoim opiekunem Plutonem też może przyczynić się do gwałtownego okazywania twojego niezadowolenia. Zaplanuj coś, co da ci wieczorem wyciszenie.

Horoskop dzienny Strzelec

Dzień może ci przysporzyć jakiegoś zaskakującego, niezbyt groźnego, ale uciążliwego problemu. Humor popsują jakieś drobne błędy lub komunikacyjne pomyłki. Wieczorem poczujesz się lżej jeśli chodzi o kwestie emocjonalne, ponieważ ktoś cię wesprze.

Horoskop dzienny Koziorożec

Na sam koniec tygodnia pojawi się jakiś nierozwiązany wcześniej konflikt na gruncie zawodowym. Czyjaś pretensja odżyje i ta osoba będzie cię atakować, abyś wywiązał się z czegoś, co właściwie nie należy do zakresu twojej pracy. Z odrobiną wysiłku rozwiążesz wszystko do późnego popołudnia.

Horoskop dzienny Wodnik

Dzisiaj zdecydujesz się zabrać głos w jakiejś istotnej sprawie, ważnej dla całego zespołu. Wystąpisz w obronie interesów twoich współpracowników bądź towarzyszy. Niestety Księżyc w znaku Skorpiona spowoduje, że ktoś będzie chciał wybić ci z głowy dobre pomysły. Nie dasz się.

Horoskop dzienny Ryby

Przekonasz się, że ktoś pokazywał ci tylko jedną stronę swojego oblicza. Księżyc w sprzyjającym ci znaku Skorpiona sprawi, że będziesz wyjątkowo przenikliwa i rozszyfrujesz wszelkie intrygi. Zobaczysz, że ktoś trochę sobie z tobą pogrywał, ale ta prawda będzie miała dobre skutki już niebawem.

Liczby anielskie - 4, 44 i 444

Liczby 4 i 44 świadczą o konieczności wytrwania na wielu różnych polach naszego życia - lojalności, cierpliwości, pracy, a przede wszystkim świadczy o konieczności zbudowania solidnych postaw. Nasi anielscy opiekunowie nam w tym pomogą. Z kolej wielokrotność liczby cztery, czyli 444 świadczy o tym, że dobrze spełniamy nasz obowiązek wytrwania. Jeszcze tylko trochę i zostaniemy nagrodzeni.

Zobacz też:

Źródło: Astrolog Merkurja

Źródło zdjęcia głównego: Moment RF

Pozostałe wiadomości