Horoskop

Horoskop na piątek. 3 znaki poczują potrzebę detoksu

Horoskop

Źródło:
Astrolog Merkurja
horoskop, znaki zodiaku

Sprawdź horoskop dzienny na piątek 19 sierpnia 2022 r. dla wszystkich znaków zodiaku. Słońce przebywa w znaku Lwa. Księżyc rozpoczyna dzień w znaku Byka, w którym rano dojdzie do Trzeciej Kwadry naszego naturalnego satelity. Następnie o godzinie 14:05 Srebrny Glob przeniesie się do znaku Bliźniąt.

Na niebie brak większych układów pomiędzy planetami. Wpływ silnego ubywania tarczy Księżyca odczują przede wszystkim znaku ziemskie, które będą musiały się z czymś dzisiaj rozliczyć bądź pożegnać. Byki, Panny i Koziorożce znajdą pomysły na sprzątanie, porządkowanie i pozbywanie się zbędnych rzeczy. Wszystkie pozostałe znaki zodiaku zapragną wszystko sobie przekalkulować, przeanalizować i zrezygnować z tego co zawadza. Lwy, Wodniki i Skorpiony poczują potrzebę detoksu bądź skorzystania z dobrodziejstw diety oczyszczającej.

Astrologia i ezoteryka

Magia w różnych kulturach
Magia w różnych kulturachDzień Dobry TVN
wideo 2/13

Horoskop dzienny na piątek 19 sierpnia dla wszystkich znaków zodiaku

Horoskop dzienny - Baran

Przed tobą żmudny dzień pełen uciążliwych obowiązków i skupienia się na celach, które ma przed sobą cały zespół. Dzisiaj trzeba się będzie podporządkować temu, co jest dobre dla ogółu, nie tylko dla ciebie. Wieczorem humor poprawi ci ulubiona gra.

Horoskop dzienny - Byk

Dzisiaj w twoim znaku odbywa się Trzecia Kwadra naszego naturalnego satelity. Oznacza to dla ciebie zwiększony wysiłek, który włożysz w sprawy związane z oczyszczaniem. Dzieje się to zarówno na zwykłym poziomie fizycznym, które objawi się intensywnym sprzątaniem, jak i na poziomie duchowym, czyli uświadomieniem sobie pewnych prawd. Dzisiaj coś wyjdzie na jaw.

Horoskop dzienny - Bliźnięta

Dzisiaj pojawi się pewien dyskomfort. Trzecia Kwadra Księżyca w znaku Byka przyniesie ci jakieś rachunki i wezwania do uregulowania. Możesz się trochę zmartwić szybko topniejącym stanem konta, ale pamiętaj, że to tylko chwilowy układ. Wieczorem poczujesz się lżej fizycznie, może oczyszczające zioła przyniosą pożądane efekty.

Horoskop dzienny - Rak

Położenie Trzeciej Kwadry Księżyca jest dla ciebie korzystne. Będziesz mógł w sposób polubowny i spokojny pożegnać się z jakąś kłopotliwą znajomością, wycofać się z jakiegoś kontraktu lub też szybko uporać się z przykrym obowiązkiem. Dzisiaj niczego nie zaczynaj, tylko skup się na ukończeniu spraw.

Horoskop dzienny - Lew

Malejący Księżyc, który przebywa w znaku Byka, dzisiaj odbierze ci trochę z pewności siebie. Wczoraj mogłeś czuć się jak król świata, ale teraz trzeba będzie spuścić z tonu. Poradzisz sobie z tak zwanym trudnym klientem bez szczególnego wsparcia. Wieczorem możesz poczuć się ogromnie zmęczony.

Horoskop dzienny - Panna

Układ na niebie rozluźni atmosferę wokół ciebie. Coś, co nie chciało się słuchać i wykonywać poleceń, dzisiaj po prostu zadziała. Pewne przedmioty samoczynnie się naprawią. Dzień do wieczora obejdzie się z tobą dość uprzejmie. Niestety na sam koniec, ktoś wyskoczy z jakąś dziwną propozycją.

Horoskop dzienny - Waga

Dzisiaj Wenus nie będzie już tak aktywna, ale to nic nie szkodzi, urok osobisty masz przecież na co dzień. Co prawda nie możesz poświęcić już tyle czasu na romanse i flirty, ale nie jest najgorzej. Przyłożysz się do zaległej pracy, co świetnie ci zrobi. Wieczorem lekki ból brzucha.

Horoskop dzienny - Skorpion

W opozycyjnym znaku Byka dojdzie do Trzeciej Kwadry Księżyca, która trochę zagmatwa ci życie partnerskie. W twoich relacjach będzie dzisiaj mocno się kotłowało. Nie będziesz mógł znaleźć sobie ani miejsca, ani spokoju. Czyjeś celowe działanie może zaburzyć twoje poczucie bezpieczeństwa.

Horoskop dzienny - Strzelec

Ktoś poczęstuje cię na dzień dobry chłodnym spojrzeniem. Nie spodziewaj się jakiegoś wybuchu radości w miejscu pracy. Dzisiaj trzeba będzie przełknąć pewną gorzką pigułkę. Ktoś z rodziny będzie mieć do ciebie bliżej nieokreślone pretensje, które ciężko logicznie wytłumaczyć.

Horoskop dzienny - Koziorożec

Pozycja Księżyca w sprzyjającym ci znaku Byka pomoże ci w podjęciu pewnych ważnych decyzji. Dzięki swojemu zdecydowaniu i dobremu wyczuciu chwili osiągniesz coś istotnego. Dzisiaj zaufaj sile rozsądku i logicznej analizie sytuacji. W sprawach zdrowotnych również dobre informacje.

Horoskop dzienny - Wodnik

Kwadra Księżyca w znaku Byka podziała na ciebie drażniąco. Możesz mierzyć się z jakimś rozstrojem żołądka, który jest spowodowany stresem. Nie zapuszczaj się na niebezpieczny teren dosłownie i w przenośni. Dzisiaj lepiej poruszać się znanymi ścieżkami i nie podejmować trudnych tematów.

Horoskop dzienny - Ryby

Twoje zdrowie wzmocni się, ponieważ może dojść do samoczynnego oczyszczenia się organizmu. Poczujesz się uwolniona od jakiegoś ciężaru. Dzisiaj możesz podejmować dobre decyzje dotyczące osób z twojego otoczenia. Trafnie ocenisz swoją sytuację zawodową.

Gwiazdy stałe w horoskopie - Szed

Szed jest gwiazdą drugiej wielkości w 28. stopniu Ryb. Zaliczana jest do ciał niebieskich maleficznych. Pojawia się w horoskopach osób, które zostały skazane na śmierć lub na dożywotnie więzienie. W 28. stopniu Panny wskazuje na męczenników religijnych. Z kolei w 28. stopniu Strzelca zwiastuje niewinną ofiarę bądź spisek przeciwko osobie, u której się znajduje.

Zobacz także:

Źródło: Astrolog Merkurja

Źródło zdjęcia głównego: sarayut Thaneerat/GettyImages

Pozostałe wiadomości