Horoskop

Horoskop dzienny na piątek. Zrobimy wszystko, aby dokończyć zadania przed weekendem

Horoskop

Autor:
Astrolog
Merkurja
Horoskop dzienny 17.09.2021

Słońce przebywa w znaku Panny, Księżyc przez cały dzień znajduje się w znaku Wodnika. Na niebie utworzy się ziemski trygon pomiędzy Słońcem a Plutonem. Ten układ zachęci nas do skupienia się na sprawach materialnych i pomimo tego, że to piątek, będziemy chcieli podkręcić tempo pracy i dokończyć pewne zadania przed weekendem. Sprawdź horoskop dzienny na piątek, 17 września 2021 r. dla wszystkich znaków zodiaku

Niestety również dzisiaj na niebie uściśli się kwadratura pomiędzy Wenus przebywającą w znaku Skorpiona, a Saturnem przebywającym w znaku Wodnika. Ten układ nie należy do przyjemnych i powieje chłodem. Szczególnie ciężko będzie nam o porozumienie w relacjach z dłuższym stażem. Dzisiaj będziemy względem siebie nieprzychylni, uszczypliwi i nad wyraz krytyczni. 

Horoskop dzienny na piątek, 17 września 2021 r. dla wszystkich znaków zodiaku

Horoskop dzienny - Baran

Układ planet zmusi Cię do wydajnej pracy. Ktoś będzie naciskał, abyś przyjął pewne odgórne dyspozycje. Bardzo Ci to nie w smak, ale nie masz innego wyjścia, to nie jest Twój dzień na stawianie warunków. Nerwowe reakcje zostawisz sobie na wieczór, czym tylko pogorszysz swoją sytuację w partnerstwie. Może po prostu przestań tłuc głową o ścianę? Lepiej na tym wyjdziesz.

Horoskop dzienny - Byk

Twoja patronka czyli Wenus będzie w trudnym układzie z Saturnem, co niekorzystnie odbije się na Twoim samopoczuciu. Dzisiaj możesz źle ocenić sytuację i wejść w drogę komuś, z kim nie powinieneś zadzierać. Jeśli to szef, albo nauczyciel, postaraj się załagodzić sytuację i nie ciągnąć dalej tematu. Mogą odezwać się do Ciebie z banku bądź urzędu.

Horoskop dzienny - Bliźnięta

Przed Tobą męczący, wyczerpujący klimat w miejscu pracy. Dzisiaj będziesz mieć przed sobą wiele papierkowej roboty. Po powrocie do domu, w skrzynce będzie czekać ważna informacja. Jeśli z nikim nie będziesz zadzierać, popołudnie zaliczysz do udanych, tym bardziej, że wieczorem wokół Ciebie pojawi się wesołe towarzystwo.

Horoskop dzienny - Rak

Nie wysilaj się specjalnie, ani nie narzucaj sobie wielkich wymagań, ponieważ w większości Twoje wysiłki spalą na panewce. O sukces będzie Ci wyjątkowo trudno. Układ planet nie będzie Cię rozpieszczał. W pracy zapanuje nerwowa atmosfera związana ze zmianami na szczeblach kierowniczych. Na szczęście wieczór już spokojniejszy.

Horoskop dzienny - Lew

W tym dniu możesz zostać uwikłany w jakąś nieprzyjemną sytuację. Układ planet dzisiaj wyjątkowo Ci nie sprzyja, a za to promuje tych, którzy kopią pod Tobą dołki. Musisz się sprężyć, skupić i stanąć na wysokości zadania, aby rozgryźć zamiary przeciwnika i im przeciwdziałać. Postaraj się odwlec jakąś ostateczną decyzję na przyszły tydzień, to będzie dobre rozwiązanie. Stres odbije się dzisiaj na Twoim żołądku.

Horoskop dzienny - Panna

Od rana będzie Ci towarzyszyć pośpiech i duże napięcie. Na szczęście w miejscu pracy bądź szkole wiele spraw się wyjaśni i naprostuje. Ktoś, chociaż po czasie, to przyzna Ci rację. Po południu przed Tobą ważne rozmowy i decyzje do podjęcia, dotyczące głównie spraw domowych, jakichś odwiedzin bądź rodzinnej imprezy.

Horoskop dzienny - Waga

To będzie bardzo formalny, urzędowy i oficjalny dzień. Twoja opiekunka – Wenus jest w kwadraturze z Saturnem, co postawi Cię w wymagających sytuacjach. Możesz czuć, że ktoś Cię testuje, że ktoś bada Twoje kompetencje bądź kwalifikacje. Otrzymasz również jakieś odpowiedzi drogą urzędową bądź pocztową. Pomimo trudności, ten dzień jest dla Ciebie dobry – będziesz wiedzieć na czym stoisz.

Horoskop dzienny - Skorpion

Słońce zaktywizuje Twojego opiekuna czyli Plutona – przed Tobą bardzo udane spotkanie zawodowe, które może się przerodzić w spotkanie prywatne. Ktoś Cię pozytywnie zaskoczy swoją decyzją. Wieczorem układy domowe lub partnerskie nie będą już tak komfortowe. Czyjaś zazdrość da Ci mocno popalić, będziesz się tłumaczyć.

Horoskop dzienny - Strzelec

Dzisiaj układy na niebie są Ci wybitnie nie w smak. Wszystko będzie Cię drażnić i nie będziesz mógł poukładać sobie na nowo zburzonych przez kogoś planów. Kwadratura Wenus i Saturna pomiesza Ci szyki i spowoduje ogólne zamieszanie. Jeśli możesz nie podpisuj dzisiaj długofalowych zobowiązań. Poprawa nastroju dopiero późnym wieczorem. Ktoś postara się podnieś Cię na duchu.

Horoskop dzienny - Koziorożec

Patron znaku Koziorożca jest dzisiaj wyjątkowo aktywny. Na dodatek przebywający w Twoim znaku Pluton, również bierze udział w akcji. Wszystkie sprawy znacząco przyspieszą. Nie odkładaj niczego na jutro, kuj żelazo puki gorące. Masz szansę na zdobycie przychylności jakiejś ważnej osoby, odważ się zapytać. Kroki, które dzisiaj podejmiesz będą miały ogromne znaczenie w przyszłości.

Horoskop dzienny - Wodnik

Księżyc przebywa w Twoim znaku, co otworzy Cię na uczucia i wzmocni empatię, ale to koniec tych lepszych wieści. Saturn, który znajduje się u Ciebie w znaku będzie w kwadraturze z planetą miłości i partnerstwa czyli Wenus. Ktoś może mieć do Ciebie jakieś pretensje lub nieuzasadnione roszczenia, ktoś inny zawiedzie Twoje oczekiwania. Trudno, trzeba zakasać rękawy i robić swoje, dosłownie i fizycznie.

Horoskop dzienny - Ryby

To nie jest moment na długie "gdybanie". Dzisiaj powinieneś decydować się na gorąco. Przed Tobą bardzo szybki i pełen sprzyjających zbiegów okoliczności dzień. Do południa musisz jakoś przesiedzieć w pracy bez konfliktów, a jeśli Ci się to uda czekają Cię bardzo korzystne okazje zakupowe oraz fantastyczny wieczór w wyborowym towarzystwie. Pewna informacja rodzinna okaże się wieczorem nieaktualna.

Jakich pytań nie powinno się zadawać kartom tarota?

Przede wszystkim nie powinno się pytać o osoby trzecie, które nie są związane z nami. Kluczową kwestią w zadawaniu takich pytań, jest proszenie o odpowiedź bez pozwolenia o wchodzenie w strefę prywatną osób trzecich. Problemem jest także dokładność – karty mogą poprawnie odpowiedzieć, ale nasza perspektywa może zakłócać obiektywne postrzeganie wróżby. Stąd też odpowiedź może wydawać się niedokładna, ponieważ nie dotyczy tak naprawdę nas samych. Nie powinno się też zadawać pytań nacechowanych negatywnie, np. czy mój szef mnie nienawidzi. Silne negatywne emocje mogą wskazywać na nasz stosunek do sytuacji, a ponadto nie pozwala odnaleźć sposobu na właściwe działanie.

Zobacz także:

Zobacz wideo: Astrolog Merkurja radzi, co zrobić, gdy horoskop zapowiada nieszczęście. "To jest prognoza"

Astrolog Merkurja radzi, co zrobić, gdy horoskop zapowiada nieszczęście. "To jest prognoza"

Autor:Astrolog Merkurja

Źródło zdjęcia głównego: Katarzyna Lackowska/Dzień Dobry TVN

Pozostałe wiadomości