Horoskop

Horoskop na piątek. Przed jednym znakiem dzień zaskakujących rozmów i niesamowitych wiadomości

Horoskop

Źródło:
Astrolog Merkurja
Rozgwieżdżone niebo

Sprawdź horoskop dzienny na piątek, 16 września 2022 r. dla wszystkich znaków zodiaku. Słońce przebywa w znaku Panny, malejący Księżyc przez cały dzień znajduje się w znaku Bliźniąt. Dzień będzie nieprzewidywalny, bardzo nerwowy i wypełniony starciami.

Horoskop dzienny na piątek, 16 września 2022 r.

Na koniec roboczego tygodnia możemy żyć kłótniami i konfliktami, które nagle odżyją. Za tymi trudnymi wpływami stoi dzisiejsza kwadratura Wenus znajdującej się w znaku Panny oraz Marsa przebywającego w znaku Bliźniąt. Trudno będzie o porozumienie w partnerstwie, zarówno tym zawodowym, jak i sercowym. Każdy będzie chciał wywalczyć dla siebie jak najwięcej, nie oglądając się na potrzeby innych. Dzisiaj zwiększa się ryzyko kolizji, awarii samochodów i kłopotów w podróży. Niestety pożary również będą powstawać z łatwością. Wysokie budynki są dzisiaj narażone na szwank. Trzeba być bardziej uważnym i jednocześnie wyrozumiałym dla otoczenia.

Astrologia i ezoteryka

Magia w różnych kulturach
Magia w różnych kulturachDzień Dobry TVN
wideo 2/10

Horoskop dzienny na piątek, 16 września 2022 r. dla wszystkich znaków zodiaku

Horoskop dzienny - Baran

Baran (21 marca - 19 kwietnia)

Twój patron, czyli Mars, będzie dzisiaj niezwykle konfliktowy. Możesz odczuwać presję, aby z każdą osobą, która wchodzi z tobą w relację, nie zgadzać się i mieć powód do dyskusji. Nie jest to dobry dzień na podpisywanie umów i zaciąganie długofalowych zobowiązań w biznesie. W spółkach będzie gorąco.

Horoskop dzienny - Byk

Byk (20 kwietnia - 20 maja)

Twoją opiekunkę, czyli Wenus, podrażni dzisiaj wpływ Marsa. Może się to niekorzystnie odbić na twoim samopoczuciu, a nawet przywołać jakieś dolegliwości gastryczne. Dzisiaj nie będziesz w nastroju do miłego spędzania czasu. Staniesz się wobec innych podejrzliwy i nieufny, z lekką przesadą.

Horoskop dzienny - Bliźnięta

Bliźnięta (21 maja - 20 czerwca)

W Twoim znaku zodiaku znajduje się malejący Księżyc. Trzeba będzie pozbyć się pewnych niekorzystnych znajomości w Twoim życiu. Jeśli coś nie funkcjonuje tak jak powinno, nie wahaj się spalić za sobą mostów. Kwadratura Wenus i znajdującego się w twoim znaku Marsa pomoże Ci we wszelkich czystkach.

Horoskop dzienny - Rak

Rak (21 czerwca - 22 lipca)

To będzie dzień nadmiernego myślenia. Twój umysł nie będzie dawał ci spokoju i możesz mieć poczucie, że analizujesz sprawy bez końca i rozbijasz na czynniki pierwsze wszystko wokół siebie. Zwolnij tempo i nie poddawaj wszystkiego w wątpliwość, ponieważ nabawisz się jedynie bólu głowy.

Horoskop dzienny - Lew

Lew (23 lipca - 22 sierpnia)

Ktoś sprawi, że zmienisz opinię na temat danej sytuacji bądź osoby, z którą jesteś w jakimś rodzaju współpracy. Do Twoich uszu dotrą jakieś plotki i sam nie będziesz wiedział, czy jest w nich ziarenko prawdy. Dzień jest pełen konfliktów, zatem zanim się zdecydujesz komuś coś zarzucić, upewnij się, że jesteś na uprawnionej pozycji.

Horoskop dzienny - Panna

Panna (23 sierpnia - 22 września)

W Twoim znaku zodiaku znajduje się Wenus, która będzie odbierać nieprzyjemny wpływ ze strony Marsa. Dodatkowo Księżyc ustawi się w kwadraturze wobec twojej fazy zodiakalnej. Szykuje się dość nieprzyjemny i żmudny dzień, który może mocno dać w kość. Nie należysz do osób, które łatwo odpuszczają, zatem ponarzekasz, ponarzekasz, ale swoje zrobisz.

Horoskop dzienny - Waga

Waga (23 września - 22 października)

Opiekunka Twojego znaku jest dzisiaj w opałach, podobnie jak Ty, Wago. Trzeba się mocno trzymać ustalonego wcześniej planu i nie uwzględniać uwag osób, które będą chciały zawrócić Cię z wybranej ścieżki. W pracy nie przejmuj się smutnymi prognozami, okaże się, że są mocno przesadzone.

Horoskop dzienny - Skorpion

Skorpion (23 października - 21 listopada)

Dzisiaj zajmiesz się pomaganiem krewnym lub bliskim współpracownikom, którzy są w potrzebie. Ktoś może szukać Twojego towarzystwa, ponieważ w Twojej bliskości poczuje się dobrze i stabilnie. Osoby wokół Ciebie będą się miotać i denerwować, ale Ty pozostaniesz oazą spokoju. Dasz się komuś zwierzyć.

Horoskop dzienny - Strzelec

Strzelec (22 listopada - 21 grudnia)

Przed Tobą dzień zaskakujących rozmów i niesamowitych wiadomości. Ktoś podzieli się z Tobą informacją, której początkowo nie dasz wiary, ale wszystko będzie wskazywać na to, że to prawda. Dzień spędzisz przemieszczając się z miejsca na miejsce i odwiedzając kilka różnych budynków, w których będą do załatwienia pilne sprawy.

Horoskop dzienny - Koziorożec

Koziorożec (22 grudnia - 19 stycznia)

To nie będzie dzień, w którym mógłbyś być dumny ze swoich dokonań. Praca będzie Ci iść opornie i niewiele uda się osiągnąć. Możliwe będą spotkania z osobami, które nie są Ci życzliwe, ale z którymi będziesz musiał wchodzić w jakieś interakcje. Po prostu możesz się czuć zmęczony, masz prawo, wieczorem odpoczywaj.

Horoskop dzienny - Wodnik

Wodnik (20 stycznia - 18 lutego)

Dzisiaj będziesz czuć instynktownie, czy ktoś jest dla Ciebie życzliwy, czy też nie. Szóstym zmysłem odkryjesz kłamstwa uśmiechających się osób i będziesz w stanie zdemaskować wszelkie intrygi. Twój umysł pracuje na wysokich obrotach. Wiele spraw domkniesz i z sukcesem sfinalizujesz negocjacje.

Horoskop dzienny - Ryby

Ryby (19 lutego - 20 marca)

Niestety nie jest to najmilszy dzień, który mógłby Ci się trafić. Układ na niebie ustawia się jakby wbrew Tobie. Kwadratura Księżyca do twojego znaku i półkrzyż, który tworzą Wenus i Mars, będą utrudniać ci życie od małych drobiazgów, począwszy na drodze do pracy skończywszy. Twoje nerwy mogą być dzisiaj w opłakanym stanie, ale wiedz, że to jest stan przejściowy.

Horoskop ziołowy - rumianek

Osoby urodzone między 23 lipca a 22 sierpnia to rumianki - sympatyczne i towarzyskie, chociaż lubią znajdować się w centrum uwagi. To naturalni liderzy, którzy lubią rządzić i dyrygować. Jako przyjaciele mają szczodre serce, a postronnym obserwatorom mogą służyć jako inspiracja. Rumianek powinien zwrócić uwagę na to, czy nie gwiazdorzy, gdyż zdarza mu się to robić.

Zobacz także:

Źródło: Astrolog Merkurja

Źródło zdjęcia głównego: Getty Images

Pozostałe wiadomości