Horoskop dzienny na piątek, 14 czerwca 2024 r. dla Strzelców, Koziorożców, Wodników, Ryb

Autor:
Astrolog
Merkurja
Horoskop - ogólny
Horoskop - ogólnyKinga Dyczewska / Dzień Dobry TVN
wideo 2/10

Sprawdź horoskop dzienny na piątek, 14 czerwca dla Strzelców, Koziorożców, Wodników, Ryb.

Słońce przebywa w znaku Bliźniąt, Księżyc rozpoczyna dzień w znaku Panny, w którym o godzinie 7:18 dojdzie do pierwszej kwadry Księżyca w tym znaku zodiaku. Srebrny Glob o godzinie 20:11 przejdzie do znaku Wagi. Będziemy się cieszyć z koniunkcji pomiędzy Słońcem a Merkurym w dwudziestym czwartym stopniu znaku Bliźniąt. Dzień będzie obfitował w różnego rodzaju komunikacyjne przygody, zaczniemy prowadzić bardzo interesujące konwersacje i dyskusje o sztuce, nauce, modzie. W piątek możemy spodziewać się również głodu intelektualnego i zaczniemy szukać nowych inspiracji. Wiele znaków zodiaku może odwiedzić galerie, kina, teatry i inne miejsca z kulturą w tle. Dzisiaj warto rozmawiać i nie jest to tylko wyświechtany frazes, bo wiele uda się załatwić słowami.

Horoskop dzienny na piątek, 14 czerwca - Strzelec, Koziorożec, Wodnik, Ryby

Horoskop dzienny - Strzelec

Strzelec (22 listopada - 21 grudnia)

W twoim otoczeniu będą dzisiaj osoby, z którym trzeba będzie porozmawiać, chociaż nie masz na to ochoty. Masz wrażenie, że po raz kolejny dochodzi do jałowej dyskusji, której efekt znasz i wiesz, że nie doprowadzi do żadnego przełomu. Niestety pojawią się również jakieś stresy związane z planowaną podróżą, która coraz bardziej się komplikuje.

Horoskop dzienny - Koziorożec

Koziorożec (22 grudnia - 19 stycznia)

Pierwsza Kwadra Księżyca w znaku Panny sprzyja ci w miejscu pracy i tworzy bardzo obiecującą aurę jeśli chodzi o twoje sprawy finansowe i zawodowe. Otrzymasz wyraźną pochwałę. Możesz organizować jakieś szkolenie bądź wyjazd. Wieczorem zaskoczy cię niemiła atmosfera w partnerstwie i złość ze strony drugiej połówki.

Horoskop dzienny - Wodnik

Wodnik (20 stycznia - 18 lutego)

Przed tobą pracowity, ale dość przyjemny i efektowny dzień. Będziesz zadowolony z działa swoich rąk. Po prostu podoba ci się to, co udało się zrobić. Czekaj na wieczór, ponieważ przejście Księżyca do sprzyjającego ci znaku Wagi uprzyjemni ci czas, który spędzisz w towarzystwie osoby, z którą czujesz się bardziej niż komfortowo i porozmawiacie o wszystkim, o czym tylko dusza zamarzy.

Horoskop dzienny - Ryby

Ryby (19 lutego - 20 marca)

Pierwsza Kwadra Księżyca w znaku Panny nie pozwoli ci pozostać obojętną wobec oczekiwań i pragnień twojego partnera bądź partnerki. Dzisiaj zmienisz się w Złotą Rybkę i będziesz spełniać życzenia na prawo i lewo. Postanowisz coś naprawić, coś zrekompensować, coś z siebie oddać, żeby tylko wywołać uśmiech na twarzy ważnej dla ciebie osoby. W pracy będzie podobnie, zrobisz coś dla kogoś a raczej za kogoś.

Co szykują dla nas gwiazdy? Sprawdź horoskop dla wszystkich znaków zodiaku. Śledź horoskop online i nie przegap najnowszych doniesień. W serwisie Dzień Dobry TVN znajdziesz też horoskopy tygodniowe.

Zobacz także:

Autor:Astrolog Merkurja

Źródło zdjęcia głównego: Ekaterina Zirina/Getty Images

Pozostałe wiadomości