Horoskop

Horoskop na piątek. Ten znak zodiaku zarobi dzisiaj dodatkowe pieniądze

Horoskop

Autor:
Astrolog
Merkurja
Horoskop dzienny na piątek 13 maja 2022
FUTURE LIGHT / Getty ImagesHoroskop dzienny na piątek 13 maja 2022

Jaki jest horoskop dzienny na piątek, 13 maja 2022 roku dla wszystkich znaków zodiaku? Słońce przebywa w znaku Byka, Księżyc przez cały dzień znajduje się w znaku Wagi. Na niebie brak większych układów planetarnych, ale utworzy się pozytywna opozycja pomiędzy Srebrnym Globem a Wenus. 

Horoskop dzienny na piątek 13 maja 2022 roku

Piątek spędzimy przyjemnie, w doborowym towarzystwie, a nawet korzystając z dobrodziejstw kultury. Będziemy mieć wielki apetyt na obcowanie ze sztuką, na dobre kino, teatr, koncert czy wystawę. Pomimo tego, że jest to "piątek trzynastego", dzień zapowiada się doskonale i znakom zodiaku nie przyniesie nawet cienia pecha, wręcz przeciwnie, dla większości będą to interesujące zrządzenia Losu.

Horoskop dzienny na piątek, 13 maja 2022 roku dla wszystkich znaków zodiaku

Horoskop dzienny - Baran

Pojawi się cała masa ciekawych propozycji. Będziesz zmuszony dokonać wyboru z kim i gdzie chcesz się spotkać. Życie towarzyskie przyspieszy, pojawi się okazja, aby pokazać się w kulturalnym miejscu. Dzisiaj samotność pójdzie w kąt. Nie opędzisz się od towarzystwa.

Horoskop dzienny - Byk

Chociaż nie będziesz narzekać na nudę, to do idealnego stanu dużo brakuje. Ciągłe półsłówka i rzucanie jakiś aluzji w Twoim kierunku zaczyna Cię już męczyć. Dzisiaj pojawi się ponownie brak otwartości i szczerości w kontakcie z pewną osobą. Wyczujesz to na odległość.

Horoskop dzienny - Bliźnięta

Poczujesz wewnętrzną ulgę, coś bardzo uspokoi Cię psychicznie. Nie musisz się już zamartwiać stanem jakiejś sprawy czy konfliktu, ponieważ okaże się, że to przestaje Ciebie dotyczyć. Ze zdrowiem i finansami również lepiej. Zapowiada się dobry początek weekendu.

Astrologia i ezoteryka

Co przyniesie czerwiec? Horoskop
Co przyniesie czerwiec? Horoskop
wideo 2/13

Horoskop dzienny - Rak

Chociaż liczysz na pewne partnerskie spotkanie, może się okazać, że nie jest to dzisiaj możliwe. Nie bierz tego personalnie. Rzeczywiście na drodze stają jakieś obiektywne przeszkody. Na pocieszenie uda się zarobić dodatkowe pieniądze i dokończyć sprawę w urzędzie.

Horoskop dzienny - Lew

Poczujesz, że możesz trochę poluzować, pocieszyć się życiem, przestać się tak bardzo starać. Nie zawsze musisz być na pierwszym miejscu i też jakoś da się z tym żyć. Dzisiaj postawisz na przyjemne doznania i sympatyczne doświadczenia. Wieczorem relaks i rozrywka.

Horoskop dzienny - Panna

Zazwyczaj nie angażujesz się w żadne konflikty, ale tym razem mogą puścić Ci nerwy. Ktoś ewidentnie stroi sobie z Ciebie żarty, albo jawnie prowokuje. Trzeba będzie wyznaczyć granicę i nie dać sobie w kaszę dmuchać. Ty również potrafisz dać komuś popalić i dzisiaj to zrobisz.

Horoskop dzienny - Waga

Dzisiaj coś Cię ucieszy. Osiągniesz tak trudny dla Ciebie ostatnio stan wewnętrznej stabilizacji. Możesz być po prostu z siebie zadowolona. Zauważysz, że ktoś poza Tobą świata nie widzi. Rozejrzyj się wkoło, w szczególności w pracy bądź szkole.

Horoskop dzienny - Skorpion

To będzie mniej korzystny dzień dla Twoich spraw sercowych. Bliska Ci osoba może wybrać inną opcję niż spędzanie czasu we dwoje. Poczujesz się trochę rozczarowany postawą osób wokół Ciebie. W kwestiach komunikacji i transportu również spodziewaj się utrudnień.

Horoskop dzienny - Strzelec

Dzisiaj nie masz powodów do większych zmartwień. Wszelkie wydarzenia będziesz witać z otwartością i uśmiechem na ustach. Zdawać by się mogło, że nic nie zburzy Twojego doskonałego humoru i nawet jakieś utyskiwania innych osób nie wpłyną na Ciebie negatywnie. Wieczór piękny i nie samotny.

Horoskop dzienny - Koziorożec

W piątek nadszedł czas, aby rozprawić się z jakimiś niedomówieniami na gruncie domowym i rodzinnym. Postawisz sprawę na ostrzu noża, ponieważ masz już dość ciągłych uników drugiej strony i słusznie. Dzisiaj nie zgodzisz się na żadne kompromisy, wóz albo przewóz.

Horoskop dzienny - Wodnik

To może być lżejszy dzień niż się spodziewasz. W pracy już czuć atmosferę weekendu, w szkole wiosenna aura. Dzisiaj nie będziesz narzekać na nadmiar obowiązków. Możesz postawić na miłe spędzenie czasu w sposób, który lubisz najbardziej, nikt nie zaprotestuje.

Horoskop dzienny - Ryby

Nie zajmuj się cudzymi kłopotami, bo źle się to skończy. Im bardziej będziesz chciała Rybo pomóc, tym gorzej na tym wyjdziesz. Bardzo prawdopodobne wzajemne oskarżanie się bądź zrzucanie na siebie odpowiedzialności. Trzymaj dystans i emocje na wodzy.

Ogólne zasady interpretacji ruchu planet

W ogólnym rozumieniu i zasadach interpretuje się je w konkretny, przybliżony dla wszystkich sposób. Mianowicie ruch prosty oznacza postępową i równomierną realizację potrzeb oraz zadań dla danej planety. Ruch retrogradacyjny odczytywany jest jako pojawienie się problemów i przeszkód, które utrudniają i opóźniają realizację celów, planów oraz pragnień. Z kolei stacjonarność rozumie się jako stałość i niezmienność.

Zobacz także:

Autor:Astrolog Merkurja

Źródło zdjęcia głównego: FUTURE LIGHT / Getty Images

Pozostałe wiadomości