Horoskop

Horoskop dzienny na niedzielę. Będziemy nadrabiać zaległości w komunikacji

Horoskop

Aktualizacja:
Katarzyna Lackowska/Dzień Dobry TVN Online

Słońce znajduje się w znaku Panny, Księżyc przebywa w znaku Byka. Dzień zaczniemy spokojniej i będziemy próbowali odprężyć się chociaż na koniec weekendu. Jednak Srebrny Glob przejdzie do fazy Bliźniąt o godzinie 18:41 i wieczorem rozdzwonią się telefony. W ostatnie godziny niedzieli będziemy nadrabiać zaległości w komunikacji, odpisywać na zaległe e-maile i odbywać ważne rozmowy. Poznaj horoskop dzienny na niedzielę, 29 sierpnia dla wszystkich znaków zodiaku.

Horoskop dzienny na niedzielę 29.08 dla wszystkich znaków zodiaku

Horoskop dzienny Baran

Możesz być zmęczony klimatem walki i prób zdominowania Cię, dlatego lepiej zrobisz, jeśli niedzielę zaczniesz w swoim świecie i trochę się wyizolujesz. Spacer sam na sam ze sobą, będzie świetnym rozwiązaniem. Wieczorem przyjdzie lepszy czas na wymarzone spotkanie we dwoje.

Horoskop dzienny Byk

Dzisiaj musisz mocno pilnować swojego zachowania i słów. Tonuj zarówno swoje emocje, jak i osób w Twoim najbliższym otoczeniu. Wieczorem napięcie może wymknąć się spod kontroli i dojdzie do jakiejś eksplozji, której wszyscy będą później żałować. Kontakt z przyrodą przyniesie ukojenie.

Horoskop dzienny Bliźnięta

Księżyc w Twoim własnym znaku sprawi, że będziesz poirytowany i nerwowy. Twoje zwykłe, niedzielne czynności nie przyniosą Ci zadowolenia. Podróże autem również mogą być kłopotliwe i przedłużać się więcej niż zakładałeś. Pilnuj osobistych rzeczy.

Horoskop dzienny Rak

Dzisiaj zapragniesz jakiejś pożywki intelektualnej. Weźmiesz się za ambitną lekturę, przypomnisz sobie o wykładach czy też szkoleniach, które czekają. Po południu lub wieczorem możliwe spotkanie z kimś bliskim na dobry film na dużym ekranie bądź w kinie domowym.

Horoskop dzienny Lew

Twój umysł stanie dzisiaj na wysokości zadania. Będziesz szybko robił reorganizację swoich projektów, przymierzysz się do rozpisania planu na nadchodzący tydzień i pomożesz podopiecznym w podjęciu ważnych decyzji. Będziesz zorganizowany i wytrwały.

Horoskop dzienny Panna

To, co będziesz dzisiaj wykonywać, nie przyniesie Ci zadowolenia. Przez swoje rozdrażnienie możesz stłuc bądź uszkodzić jakieś przedmioty. Mogą nasilić się dzisiaj bóle brzucha lub pojawić problemy z niestrawnością, zatem pilnuj, aby niedzielny obiad był dietetyczny.

Horoskop dzienny Waga

Ktoś będzie zabiegał o Twoją uwagę, o spotkanie bądź rozmowę. Nie będziesz w nastroju na wynurzenia ani na wysłuchiwanie ckliwych wyznań. Czyjeś problemy pogłębią tylko Twoje rozdrażnienie. Dopiero wieczorem nabierzesz ochoty na towarzystwo.

Horoskop dzienny Skorpion

W tym dniu dojdziesz do ważnych, istotnych wniosków. Podsumujesz swoje poprzednie wątpliwości, podliczysz za i przeciw. Będziesz wiedział co masz robić od poniedziałku i jak postąpić w sprawach zawodowych. Wieczór poświęcisz na odpoczynek i rozmowy z bliskimi na tematy lokalowe.

Horoskop dzienny Strzelec

Możesz mieć wrażenie, że Twoje akumulatory uległy totalnemu rozładowaniu. Na nic nie będziesz mieć ochoty. Wszystko będziesz brał za złą monetę. Do wieczora nie dasz się namówić na żadne działanie. Dopiero po 18:41, kiedy Księżyc przejdzie do znaku Bliźniąt ożywisz się i rozchmurzysz.

Horoskop dzienny Koziorożec

Ponieważ to handlowa niedziela, będziesz chciał uzupełnić braki w lodówce i artykułach gospodarstwa domowego. Raźnie wybierzesz się na zaległe zakupy i swoją uwagę skoncentrujesz na kwestiach związanych z funkcjonowaniem Twojego domu bądź mieszkania. Na kontakt z przyjaciółmi przeznaczysz tylko wieczór.

Horoskop dzienny Wodnik

Dzisiaj do południa mogą przytłoczyć Cię jakieś wątpliwości. Procesy przebiegające w Twojej podświadomości, które są wynikiem ostatnich pełni Księżyca w Twoim znaku, będą przybierać na sile. Twoje myśli będą zbyt szybkie, wieczorem możesz mieć wrażenie, że z powodu tysiąca pomysłów nie możesz usnąć.

Horoskop dzienny Ryby

Ktoś będzie usiłował przekonać Cię do decyzji, co do której nie masz serca. Nie ulegaj ani presjom, ani namowom. Musisz pozostać w zgodzie z własnym sumieniem. Postaw na szczerość wobec siebie i innych. Pomimo tego, że komuś będzie przykro, nie możesz uciekać od swoich uczuć.

Trygon powietrzny – jakie znaki się do niego zaliczają i o czym świadczy

W astrologii żywiołowi temu przypisywana jest wszechstronność, a osoby, u których jest on dominujący kierują się w życiu przede wszystkim istotnymi dla nich wartościami. Znaki z tego trygonu najczęściej są bardzo ciekawe świata, są niezwykle tolerancyjne i komunikatywne. Ich celem jest osiąganie kompromisów, nawet w ciężkich sytuacjach, a sprzyja temu umiejętność dopasowywania się do wszelkich warunków i szeroko rozumiana elastyczność. Do trygonu ziemskiego zalicza się znaki: Wagę, Bliźnięta i Wodnika.

Astrolog Merkurja zdradza, czy mężczyźni czytają horoskopy. " Kobiety generalnie są istotami bardziej otwartymi na duchowość". Zobacz wideo:

Zobacz także:

Autor: Astrolog Merkurja

Pozostałe wiadomości