Horoskop

Horoskop na niedzielę. Przestaniemy ulegać emocjonalnym uniesieniom

Horoskop

Autor:
Astrolog
Merkurja
Juhari Muhade / Getty ImagesHoroskop dzienny na niedzielę, 28 listopada

Słońce przebywa w znaku Strzelca, Księżyc znajduje się w znaku Panny. Na niebie Srebrny Glob maleje i dąży do nowiu. Dzisiaj będziemy chcieli gruntowanie wszystko przemyśleć i zaplanować wydarzenia kolejnego tygodnia. Poznaj horoskop na niedzielę 28 listopada dla wszystkich znaków zodiaku

Horoskop dzienny na niedzielę, 28 listopada

Pobyt naszego naturalnego satelity w krytycznym znaku Panny sprawi, że będziemy bardziej odpowiedzialnie podchodzić do naszych zobowiązań partnerskich i rodzinnych. Przestaniemy ulegać nieracjonalnym i emocjonalnym uniesieniom.

Astrolog Merkurja zdradza, czy mężczyźni czytają horoskopy. " Kobiety generalnie są istotami bardziej otwartymi na duchowość"
Astrolog Merkurja zdradza, czy mężczyźni czytają horoskopy. " Kobiety generalnie są istotami bardziej otwartymi na duchowość"
Dzień Dobry TVN Online

Horoskop dzienny Baran

Układ planet sprawi, że będziesz przewrażliwiony na swoim punkcie i możesz przez to zniechęcić do siebie bliskich. Pamiętaj, że otoczenie nie jest winne Twojemu złemu samopoczuciu, wynika ono raczej z wewnętrznych pobudek. Wieczorem może się odezwać układ pokarmowy, więc raczej nie przejadaj się przy niedzielnym stole.

Horoskop dzienny Byk

Twoja energia będzie dzisiaj podsycana przez Księżyc w znaku Panny. Dzień rozpocznie się jakimś mocnym akcentem. Po południu jakaś rozmowa będzie zmieniać Twoje nastawienie do relacji partnerskiej. Nie daj się ponieść emocjom, ani sprowokować, to nie jest dobry moment na porachunki.

Horoskop dzienny Bliźnięta

Twoja sytuacja rodzinna zacznie się dzisiaj prostować. Będziesz mieć szansę na uspokojenie atmosfery wokół Ciebie i wprowadzenie dobrych rozwiązań przy niedzielnym stole. Dzisiaj będziesz pełnić rolę rozjemcy i doradcy, co świetnie Ci wyjdzie.

Horoskop dzienny Rak

Dzień sprzyja Twojej pracy umysłowej. Pomimo niedzieli nie będziesz się nudzić. Księżyc w znaku Panny pomoże Ci rozwiązać jakąś zagadkę, rozplątać jakąś intrygę lub też dowiedzieć się, co ktoś przed Tobą ostatnio ukrywał. To będzie owocna niedziela.

Horoskop dzienny Lew

Dzisiaj powinieneś zachować czujność. Nie załatwiaj ważnych spraw, nie dąż do konfrontacji na siłę. Osoby, z którymi się spotkasz, będą miały całkiem inną wizję pewnych rozwiązań i zupełnie odmienne niż Ty plany. Dlatego o kompromis i zgodę będzie trudno. Nic na siłę.

Horoskop dzienny Panna

Ciężko Ci będzie porozumieć się dzisiaj z innymi. Twoje towarzyskie układy mogą Ci przynieść więcej kłopotów niż pożytku. Wieczorem możesz zbyt łatwo ulegać jakimś niesprawdzonym informacjom i przez to narobić sobie wrogów. Nie unoś się chwilowymi emocjami. Poczekaj do poniedziałku.

Horoskop dzienny Waga

Dzisiaj poświęcisz czas bliskim, będziesz uważnie słuchać innych i skupisz się na sprawach drogich Ci osób. Możesz spodziewać się miłych sytuacji i sympatycznych relacji rodzinnych. Wieczorem możesz upolować coś na jakiś wyprzedażach internetowych.

Horoskop dzienny Skorpion

Poranek będzie wypełniony po brzegi zajęciami. W późniejszych godzinach będziesz chciał gdzieś się wybrać, jednak kłopoty może Ci sprawić samochód lub inne źródło transportu. Niełatwo będzie Ci się przemieszczać i jeśli możesz lepiej skup się na spędzeniu czasu w domu z najbliższymi.

Horoskop dzienny Strzelec

Układy na niebie dotyczące Twojego znaku nadal są bardzo aktywne. Niedziela zamiast Cię uspokoić pobudzi Cię i spowoduje, że ciężko Ci będzie zagrzać miejsce. Będziesz czegoś szukał, za czymś tęsknił, chciał się z kimś spotkać, ale na zamiarach i gdybaniach się skończy. To dzień pełen niepokoju.

Horoskop dzienny Koziorożec

Nadal sprzyja Ci Wenus znajdująca się w Twoim znaku. Niedziela będzie doskonała dla zakochanych Koziorożców. Możesz liczyć na miłe chwile we dwoje i romantyczny klimat. Wieczorem miłe wiadomości od starych przyjaciół. Jakaś wiadomość wprawi Cię w dobry nastrój.

Horoskop dzienny Wodnik

Dzisiaj poczujesz głód na mocniejsze wrażenia. Wszystko Ci się znudzi i wyda mało interesujące, dlatego zapragniesz zabrać się za coś odmiennego. Pójdziesz w inne niż zazwyczaj miejsca, spotkasz się z kimś, kto wleje jakieś nowe wrażenia w Twoje serce. Uważaj na zawirowania rodzinne.

Horoskop dzienny Ryby

To będzie dzień, w którym wypłyną jakieś informacje dotyczące Twoich kwestii zawodowych. Chociaż to niedziela, jednak uważnie śledź wiadomości, które spłyną na Twoją skrzynkę mailową lub telefon. Na koniec dnia Twój humor się poprawi i zaczniesz myśleć pozytywniej o nadchodzącym tygodniu. ``

Czym jest sigil?

Są to symbole, które wymyślił Austin Osman Spare do pracy z podświadomością. Był to okultysta, magik oraz malarz, który propagował sigilizację, która jest podstawowym elementem magii chaosu. Są one tworzone w sposób intencjonalny, aby zmienić swoje życie. W sigil zakłada się, że rzeczywistość jest tworzona między innymi przez nas samych. Magia ta polega na przekształcaniu swoich intencji i celów w obrazy, które naładowane są całą energią i intencją, która nam przyświecała podczas tworzenia.

Zobacz też:

Autor:Astrolog Merkurja

Źródło zdjęcia głównego: Juhari Muhade / Getty Images

Pozostałe wiadomości