Horoskop

Horoskop dzienny na niedzielę. Niektórych czekają interesujące spotkania

Horoskop

Autor:
Astrolog
Merkurja
Katarzyna Lackowska/Dzień Dobry TVNHoroskop dzienny na niedzielę, 26 września 2021 r.

Słońce przebywa w znaku Wagi, Księżyc rozpoczyna dzień w znaku Byka. Po godzinie 2:26 Srebrny Glob przenosi się do fazy Bliźniąt i pozostanie w niej przez całą niedzielę. Wśród energii przeważać będzie żywioł powietrza, dlatego kontakty międzyludzkie będą ożywione. Poznaj horoskop dzienny dla wszystkich znaków zodiaku na niedzielę, 26.09.2021 r.

Przed Nami bardzo intensywna towarzysko niedziela. Dzwonek w telefonie będzie aktywny cały czas, a drzwi mogą się nie zamykać. Możemy odbyć dużo ciekawych rozmów i dowiedzieć się o wielu interesujących wydarzeniach ostatnich dni, które nastąpiły u Naszych bliskich.

Horoskop dzienny na niedzielę, 26 września 2021 r.

Horoskop dzienny - Baran

Dzisiaj ktoś nie pozwoli, abyś spędzał niedzielę w samotności. Trudności same będą Ci się usuwać z drogi. Problemy z całego tygodnia rozwiążą się praktycznie bez Twojego udziału. Dobrze wykorzystaj sprzyjającą aurę planet, aby poukładać sprawy z najbliższymi.

Horoskop dzienny - Byk

Układ planet skupia się na innym niż Twój żywiole, co wróży skomplikowany dzień, w trakcie którego ciężko Ci będzie pogodzić dom, życie towarzyskie i potrzeby Twoich bliskich. Prawdopodobnie nie unikniesz nieporozumień i rozżalenia. Przed Tobą nerwowy, niedzielny obiad.

Horoskop dzienny - Bliźnięta

Wspiera Cię dzisiaj siła powietrznego żywiołu. Masz przed sobą udaną, energetyczną niedzielę w trakcie której będziesz się czuć doceniany i akceptowany Bliźniaku. Niebo sugeruje krótkie wyjazdy i satysfakcjonujące spotkania na gruncie partnerskim.

Horoskop dzienny - Rak

Niebo nie zapowiada dla Ciebie spokojnego dnia. Nie będziesz mógł odpocząć. Wiele osób będzie zgłaszać się do Ciebie z pewnymi roszczeniami. Wieczorem będziesz szarpany jakąś niepewnością dotyczącą spraw sercowych. Z ulgą powitasz koniec męczącego dnia i zaczniesz przygotowania do poniedziałku.

Horoskop dzienny - Lew

To będzie udana niedziela. Na chwilę będziesz mógł oddać się beztroskim zajęciom, które lubisz. Czeka Cię wiele sympatycznych doświadczeń, przyjemne rozmowy i wspólna celebracja. Dzisiaj wydarzy się wiele dobrego również wśród Twoich najbliższych.

Horoskop dzienny - Panna

Od rana zaczną się kłopoty i problemy. Coś będzie szwankować, zabraknie jakiś składników do obiadu, coś się rozleje. Dzisiaj będziesz nerwowa i podatna na manipulacje. Nie ulegaj czyjejś presji. Wieczorem dotrą do Ciebie jakieś plotki.

Horoskop dzienny - Waga

Dzień będzie się do Ciebie uśmiechał. Przed Tobą miła niedziela. Nadrobisz braki w kontaktach z rodziną. Partnersko klimat układa się doskonale. Perspektywa fantastycznego wieczoru będzie Cię cieszyć już od południa. Dużo dzisiaj zdziałasz.

Horoskop dzienny - Skorpion

Energia na niebie czasowo zaburzy Twój zwykły sposób myślenia. Możesz chwilowo dać się komuś omotać. Kilka spraw może się wymknąć spod kontroli i czekają Cię dziwne wydarzenia. Musisz zachować czujność, ponieważ Twoim udziałem będą trudne emocje.

Horoskop dzienny - Strzelec

To będzie niedziela, w trakcie której poprawi się Twoja sytuacja rodzinna i partnerska. Dzień może Ci przynieść wiele korzyści. Ktoś poprawi Ci humor, ponieważ się do Ciebie odezwie po dłuższej przerwie. Aktywny żywioł powietrza natchnie Cię pomysłami na nowe działania i podróże, które niebawem uskutecznisz.

Horoskop dzienny - Koziorożec

Księżyc w Bliźniętach podziała na Ciebie niekorzystnie. W Twoim najbliższym otoczeniu dojdzie do jakiś sporów i niesnasek. Ciężko będzie wypracować dzisiaj rodzinną zgodę. Powinieneś wziąć głęboki wdech i nie odpowiadać na zaczepki i prowokacje. Dzień upłynie szybko i nerwowo.

Horoskop dzienny - Wodnik

Możesz spędzić niedzielę na całkiem świeżym terenie z nowymi ludźmi przy swoim boku. Dzień będzie sprzyjał zawieraniu znajomości, ożywionym dyskusjom i podejmowaniu przez Ciebie nowych wyzwań. Dzisiaj niczego nie będziesz się obawiać. Niebo sprzyja Twoim pomysłom i aktywności.

Horoskop dzienny - Ryby

Dzień przywoła jakieś nieprzewidziane wcześniej okoliczności. Pojawią się nowe informacje, które zmienią Twój dotychczasowy sposób myślenia i wpłyną na podjęcie innych decyzji. W Twojej relacji pojawi się nagle duże ciśnienie i znacząca różnica poglądów. Sprawy rodzinne także lekko się skomplikują.

Jakich świec używać do rytuału oczyszczenia?

Sam płomień świecy, jako ogień ma działanie oczyszczające. Kolor świecy może symbolizować czego oczekujemy od rytuału. Biel sama w sobie oznacza czystość i niewinność – zatem świeca w tym kolorze będzie się nadawać do takich rytuałów. Czarny z kolei oznacza jakiś koniec – ten kolor świecy będzie idealny, kiedy oprócz oczyszczenia potrzebujemy zakończyć pewne sprawy w naszym życiu. Należy unikać świec w kolorze czerwonym, gdyż symbolizują one życie miłosne.

Zobacz także:

Autor:Astrolog Merkurja

Źródło zdjęcia głównego: Katarzyna Lackowska/Dzień Dobry TVN

Pozostałe wiadomości