Horoskop

Horoskop na niedzielę. Ten znak powinien skorygować swoje plany

Horoskop

Autor:
Astrolog
Merkurja

Jaki jest horoskop dzienny na niedzielę, 26 czerwca 2022 roku dla wszystkich znaków zodiaku? Słońce przebywa w znaku Raka. Księżyc zaczyna dzień w znaku Byka, ale już godzinę i dwanaście minut po północy przejdzie do znaku Bliźniąt. Dzień kształtować będą głównie pozytywne wpływy i lekkie klimaty. Na niebie brak większych układów planetarnych. Srebrny Glob zmniejsza swoją tarczę i dąży do Nowiu w Raku, który wydarzy się za kilka dni. 

Niedziela dla większości znaków zodiaku upłynie bezproblemowo. Dzisiaj spędzimy wolny czas na ożywionych dyskusjach i luźnej wymianie poglądów na każdy temat.

Astrologia i ezoteryka

Co przyniesie czerwiec? Horoskop
Co przyniesie czerwiec? Horoskop
wideo 2/13

Horoskop dzienny na niedzielę 26 czerwca 2022 r. dla wszystkich znaków zodiaku

Horoskop dzienny - Baran

Dzisiaj będziesz działać pod wpływem impulsu. Możesz być bardzo roztargniony i zapominalski. Zbyt duża ilość bodźców, spotkań i rozmów zbytnio Cię rozproszy. Kłopotem mogą okazać się zagubione kluczyki do domu bądź auta. Pamiętaj o tym co czeka Cię jutro.

Horoskop dzienny - Byk

Ktoś będzie chciał Cię rozliczać z tego, co ostatnio udało Ci się wykonać. Potrzebna jest szczera rozmowa, w trakcie której przyznasz się do tego, że czegoś nie dałeś rady wypełnić. Dzień upłynie Ci głównie na tym co konieczne, ale nieprzyjemne.

Horoskop dzienny - Bliźnięta

Księżyc znajduje się w Twoim własnym znaku i dąży do nowiu. Będziesz czuł, że musisz coś z siebie zrzucić, czegoś się pozbyć. Jakieś niestandardowe zachowania Twoich bliskich sprawią Ci chwilowy kłopot. Dzisiaj najdą Cię intensywne myśli o poprawianiu swojego wyglądu.

Horoskop dzienny - Rak

Niedziela będzie od Ciebie wymagać elastyczności i poświęcenia. Trzeba będzie skorygować swoje plany i dostosować je do oczekiwań bliskich Ci osób. Przeznaczysz więcej czasu niż zazwyczaj, aby wpisać się w plany otoczenia. Ktoś będzie bardzo dużo mówił i dużo Ci zarzucał.

Horoskop dzienny - Lew

Czeka Cię bardzo udany i miły dzień. Będziesz czuł się lubiany w swoim otoczeniu i obdarowany akceptacją, a nawet zachwytem. Twój wygląd i kreacja wzbudzą pozytywne zainteresowanie. Twoje działania będą nastawione na otrzymywanie pozytywów.

Horoskop dzienny - Panna

Będziesz dzisiaj nieco zagubiona i mało racjonalna. Księżyc przebywa w znaku Bliźniąt i znajduje się w kwadraturze do Twojej fazy zodiaku. To spowoduje, że możesz gubić się w prostych czynnościach i motać z kolejnymi punktami dnia. Nie miej do siebie pretensji, ale potraktuj to z wyrozumiałością.

Horoskop dzienny - Waga

To doskonały dzień na Twoją aktywność fizyczną i uporanie się z jakimiś smutkami czy złymi przeczuciami właśnie poprzez sport i ruch. Czas na zakończenie smętnych rozważań – Księżyc w znaku Bliźniąt przywróci Ci język i zdolność do komunikacji, porozmawiasz i od razu będzie lżej.

Horoskop dzienny - Skorpion

W tym dniu możesz mieć pretensje do całego świata. Nic Ci nie będzie pasować, nikt Cie nie będzie w stanie zadowolić. Nie martw się, to nie jest koniec świata. Widocznie dzisiaj coś wyolbrzymiasz i przesadzasz. Przecież Ty też możesz mieć marudny nastrój.

Horoskop dzienny - Strzelec

Księżyc w opozycyjnym znaku Bliźniąt będzie grał na Twoich emocjach jak na gongu. Dzisiaj nic nie będzie na pół gwizdka, ale za to pełną parą i na sto procent. Nie masz ochoty na zabawy w ukrywanie swoich prawdziwych uczuć, albo kogoś lubisz i tolerujesz, albo nie.

Horoskop dzienny - Koziorożec

Dzisiaj coś może okazać się dla Ciebie niedostępne, aby nie powiedzieć, że wrogie. Prawdopodobnie nie utożsamiasz się z czyimiś poglądami bądź zachowaniem, ale trzeba się z tym pogodzić, że nie zawsze przebywasz w otoczeniu osób, które mają taką samą wizję świata co Ty.

Horoskop dzienny - Wodnik

Ponownie zaznaczysz swoją pozycję na rodzinnym poletku lub partnerskim gruncie. Księżyc w przyjaznym Ci znaku Bliźniąt pomoże jasno i wyraźnie sprecyzować swoje oczekiwania i dać innym do zrozumienia, że nie będziesz tolerować lekceważenia Twoich potrzeb lub prywatności.

Horoskop dzienny - Ryby

Niedziela nie będzie taka prosta jak na początku może się wydawać. Od południa pojawią się jakieś utrudnienia w ruchu lub dojazdach. Ktoś może nie dotrzymać pewnego zobowiązania lub nie odbierać telefonu. Księżyc w znaku Bliźniąt spowoduje, że wieczorem padną w nerwach jakieś gorzkie lub nieprzemyślane słowa.

Południowy Węzeł Księżycowy w zależności od umiejscowienia w znaku

Zależnie od tego, w jakim znaku znajduje się urodzeniowy Południowy Węzeł Księżycowy, można przypisać ogólne cechy i problemy, do których ma się predyspozycję. Znaczenie Południowego Węzła Księżycowego w zależności od ustawienia oznacza:

 • W Baranie – niecierpliwość, impulsywność, szorstkość, zbyt silną potrzebę niezależności.
 • W Byku – nadmierny materializm, dążenie do posiadania i wygodnictwo.
 • W Bliźniętach – nadmierne rozproszenie w życiu, brak konsekwencji i zmienność.
 • W Raku – nieśmiałość, kapryśność, drażliwość i ogólne przewrażliwienie.
 • W Lwie – arogancję, pychę, dążenie do poklasku.
 • W Pannie – marudność, nadmierną emocjonalność i nadmierną krytykę.
 • W Wadze – płochość, problemy z decyzyjnością i niezdecydowanie.
 • W Skorpionie – manipulację, mściwość i nadmierną chęć kontroli.
 • W Strzelcu – idealizm, nadmierne podejmowanie ryzyka i kłótliwość.
 • W Koziorożcu – niedostępność, potrzebę stanowienia autorytetu i chłód z nastawieniem na karierę.
 • W Wodniku – niepraktyczność, problemy z nadmiernym uporem i próbą bycia odmiennym na siłę.
 • W Rybach – uleganie wpływom innym, podatność na uzależnienia i ogólne roztrzepanie.

Zobacz także:

Autor:Astrolog Merkurja

Źródło zdjęcia głównego: BitsAndSplits/Getty Images

Pozostałe wiadomości