Horoskop dzienny na niedzielę. Umysły będą działały na najwyższych obrotach

Horoskop

Surasak Suwanmake/Getty Images

Słońce przebywa w znaku Lwa, Księżyc znajduje się w znaku Wodnika. Jaki jest horoskop dzienny na niedzielę, 25 lipca 2021 r. dla wszystkich znaków zodiaku? Jesteśmy tuż po pełni Księżyca. Nasz naturalny satelita będzie na niebie nadal bardzo wyraźny, a nasze emocje i myśli staną się wręcz gorączkowe. Do tego intensywnego wpływu dochodzi działanie opozycji Merkurego i Plutona, która nie pozwoli zapomnieć o kłótniach, sporach czy kilku zbyt ostrych słowach wypowiedzianych wczoraj. Nasz umysł będzie pracował dzisiaj na najwyższych obrotach.

Horoskop dzienny na niedzielę, 25.07.2021 r.

Horoskop dzienny - Baran

Możesz wreszcie docenić związek w którym jesteś. Przestaniesz utyskiwać i narzekać na to, co jest niedoskonałe, a skupisz się na zaletach swojej relacji. Przede wszystkim na tym, że możesz liczyć na swoją połówkę w trudnych chwilach. Wieczorem trochę sentymentów.

Horoskop dzienny - Byk

Od wczesnych godzin rannych, aż do późnego wieczora będziesz musiał zajmować się jakimiś osobami, które pojawią się w Twoim otoczeniu. Czekają Cię godziny wypełnione obowiązkami. Wieczorem odetchniesz, że weekend się kończy i docenisz, że wracasz do pracy.

Horoskop dzienny - Bliźnięta

To będzie ważny, intensywny dzień. Twój patron czyli Merkury tworzy opozycję z Plutonem. Informacje, które jakimś cudem zdobędziesz zelektryzują Cię i otworzą zamknięte do tej pory drzwi. Z emocji nie będziesz mógł usnąć.

Horoskop dzienny - Rak

Bądź dzisiaj rozważny i ostrożny. To nie jest najlepszy dzień na prowadzenie rodzinnej dyskusji i stawianie sprawy na ostrzu noża. Nie sprzyjają Ci również energie związane z komunikacją lub uprawianiem ekstremalnych sportów.

Horoskop dzienny - Lew

Możesz poczuć, że wczorajsza fala euforii nieco opada i że zbyt odsłoniłeś się ze swoimi zamiarami pod wpływem wczorajszej Pełni Księżyca. Ktoś może nadużyć Twojego zaufania, dlatego nie pozwalaj na dalszą poufałość.

Horoskop dzienny - Panna

Sprawy związane z komunikacją lub transportem mogą być przyczyną Twojego zmartwienia. Być może trzeba będzie zmodyfikować plany podróży, albo wybrać inny pojazd. Twój opiekun czyli Merkury jest w opozycji z Plutonem, co sprawi, że dotrą do Ciebie niezwykłe informacje.

Horoskop dzienny - Waga

Ktoś komuś zamieszał mocno w głowie i sercu. Teraz pozostaje tylko pytanie kto komu i kto zaczął? Twoja sytuacja partnerska się mocno skomplikuje. Do wieczora będziesz czekać na kontakt. Spokojnie, wszystko się wyjaśni.

Horoskop dzienny - Skorpion

Dzisiaj Twoje samopoczucie będzie już lepsze, a biopole silniejsze. Ciemne chmury, które się nad Tobą zbierały, powoli się rozwiewają. Wiele kłopotów rozwiąże Twoja uprzejmość i prośba. Wieczorem sukces.

Horoskop dzienny - Strzelec

Lepiej zachować się dzisiaj taktowanie i dyplomatycznie. Wczoraj trochę zaszalałeś i teraz trzeba będzie zatrzeć to niemiłe wrażenie. Poniosła Cię energia i być może odrobinę przesadziłeś. Nie martw się i tak Cię lubią.

Horoskop dzienny - Koziorożec

Przed Tobą spore wyzwanie, być może trzeba będzie wyjść na ring. Oczywiście symbolicznie. Ktoś rzuca rękawicę jeśli chodzi o bitwę na argumenty. Wejdziesz w spór, w którym będziesz musiał udowodnić swoją rację. Im bliżej wieczora, tym dla Ciebie korzystniej.

Horoskop dzienny - Wodnik

Nie będziesz mógł dzisiaj usiedzieć na miejscu. To wpływ wczorajszej Pełni Księżyca w Twoim znaku. Twoja głowa i serce są przepełnione nowymi, świeżymi energiami i pomysłami na dalszy rozwój sytuacji. Będziesz chciał dokonać czegoś już, natychmiast.

Horoskop dzienny - Ryby

Ktoś zasypie Cię komplementami i dowodami uznania. Ktoś da Ci odczuć, że bardzo Cię lubi, a może coś więcej? Towarzystwo, w którym będziesz się dzisiaj obracać sprawi, że uśmiech nie zejdzie z Twojej twarzy.

Chiński zodiak - czym różni się od tego, który znamy?

Zodiak chiński, podobnie jak ten, do którego przywykliśmy składa się z 12 znaków opisanych zwierzęcymi symbolami . Liczba 12 nie dotyczy jednak wyłącznie dwunastu miesięcy, lecz także dwunastu godzin w zegarze oraz cyklu dwunastu lat – pięciu w okresach 60-letnich (5 razy 12 = 60). Ma to także związek z 12 ziemskimi konarami, reprezentującymi ziemskie energie, które mają wpływ na osobowość, predyspozycje i sposób reagowania danej osoby. Każdy z nich jest reprezentowany przez zwierzęcy znak astrologiczny. Chiński rok składa się z 12 miesięcy księżycowych, reprezentowanych przez poszczególne konary. Ponadto rok dzieli się na cztery grupy, składające się z trzech miesięcy każda, odnoszącymi się do kolejnych pór roku.

Zobacz także:

Zobacz wideo: Astrolog Merkurja radzi, co zrobić, gdy horoskop zapowiada nieszczęście. "To jest prognoza"

Autor: Astrolog Merkurja