Horoskop

Horoskop na niedzielę. Niektórzy celowo zostaną wprowadzeni w błąd

Horoskop

Źródło:
Astrolog Merkurja

Sprawdź horoskop dzienny na niedzielę, 21 sierpnia 2022 r. dla wszystkich znaków zodiaku. Słońce przebywa w znaku Lwa, Księżyc przez cały dzień znajduje się w znaku Bliźniąt. Na niebie utworzy się trudna opozycja pomiędzy Merkurym znajdującym się w znaku Panny, a Neptunem rezydującym w znaku Ryb.

Wiele razy opisywałam już w 2022 roku kłopoty, które wynikać miały z wody i poprzez wodę (w tym również prognoza dotycząca takich sytuacji w horoskopie rocznym). Niestety opozycja Merkurego i Neptuna jest jednym z tych aspektów, które będą pogłębiać problemy związane z zatruciem środowiska wodnego, oraz utrudniać jasny i wyraźny ogląd sytuacji. Dzisiaj w wielu punktach możemy się mylić lub celowo zostać wprowadzeni w błąd. Podróżowanie i komunikacja będą sprawiać problemy. Możemy mieć poczucie, że pogubiliśmy się gdzieś w drodze do celu.

Horoskop dzienny na niedzielę, 21 sierpnia 2022 r. dla wszystkich znaków zodiaku

Horoskop dzienny - Baran

Dzisiaj trzeba będzie zrewidować swoje poglądy na kilka tematów, a co ważniejsze na pewnych znajomych. Ktoś może zachować się całkiem nieodpowiedzialnie lub w sposób którego kompletnie nie akceptujesz, np. wsiadać za kółko po alkoholu. Możesz poczuć się zawiedziony, ale postąpisz słusznie.

Horoskop dzienny - Byk

Dobrze ci znane rewiry i sytuacje, w których czujesz się bezpiecznie mogą się dzisiaj odrobinę zmodyfikować. Nie obawiaj się, dzieje się tak dla twojej korzyści i rozwoju. Układ planet zachęca cie do większej elastyczności i do zachowań innych niż te znane na co dzień. Schematy pójdą w kąt.

Horoskop dzienny - Bliźnięta

Merkury będzie dzisiaj pod mglistym wpływem Neptuna i ty również możesz poczuć się jakbyś błąkał się w gęstej mgle. Nic nie będzie takie jak się zapowiadało, nic do końca nie będzie wiadomo. Nawet jeśli myślisz, że wiesz na czym stoisz, to niestety nie znasz wszystkich faktów. Wieczorem mocne zaskoczenie.

Astrologia i ezoteryka

Magia w różnych kulturach
Magia w różnych kulturachDzień Dobry TVN
wideo 2/10

Horoskop dzienny - Rak

Malejący Księżyc w znaku Bliźniąt odbierze ci ochotę na wszelkie dyskusje lub debaty. Ktoś w twoim otoczeniu może bezustannie paplać, ale tobie będzie to mocno działać na nerwy. Niestety nie możesz pozwolić sobie na wcześniejsze opuszczenie jakiegoś spotkania. Głowa do góry, do wieczora jakoś wytrzymasz.

Horoskop dzienny - Lew

Twoim udziałem będą jakieś nowe doświadczenia. Ktoś będzie nalegał, abyś podjął pewne wyzwanie i wziął udział w przedsięwzięciu, wycieczce lub rywalizacji, co do której nie masz przekonania. Nie daj sobie niczego wmówić, nic nie rób wbrew sobie.

Horoskop dzienny - Panna

Przebywający w twoim znaku Merkury znajdzie się w kleszczach Neptuna. To nie jest dzień, w którym twój zwykle trzeźwy i logiczny umysł na coś się przyda. Po prostu trzeba przyjąć, że ta szalona karuzela kiedyś się zatrzyma, ale nie dzisiaj. Dzisiaj szkoda dyskutować, ktoś i tak wie swoje.

Horoskop dzienny - Waga

Dzisiaj nie podejmuj żadnych radykalnych decyzji i nie wykonuj gwałtownych ruchów. Powinnaś się powstrzymać od mocnych słów i ocen, ponieważ możesz się mylić. Staraj się roztropnie dobierać słowa i nikomu nie narażać, a spotkania upłyną w miarę harmonijnie, chociaż wiesz że to tylko pozory.

Horoskop dzienny - Skorpion

To będzie świetny dzień, ponieważ twoja intuicja cię nie zawiedzie. Dzisiaj nawet bez twojego udziału osoba, która jest ci przeciwna sama sobie podstawi nogę. Będziesz mógł obserwować jak działa w praktyce stare dobre porzekadło o oliwie, która na wierzch wypływa.

Horoskop dzienny - Strzelec

To nie jest łatwa niedziela. Opozycja Merkurego i Neptuna tworzy półkrzyż z twoim znakiem zodiaku, co nie prognozuje harmonijnych kontaktów z innymi. Ktoś może być na ciebie obrażony, ktoś inny kręcić nosem na twoje propozycje i pomyły. Możesz czuć się przytłoczony nadmiarem roszczeń wobec ciebie.

Horoskop dzienny - Koziorożec

W niedzielę przekierujesz swoją energię na to, aby zmierzyć się z dobrym zaplanowaniem nadchodzącego tygodnia. Czynisz słusznie, ponieważ kilka spraw może wymknąć się spod kontroli i popłynąć w zupełnie innym kierunku. Czujesz pismo nosem, że coś jest inaczej niż ktoś ci obiecał, wkrótce się o tym przekonasz.

Horoskop dzienny - Wodnik

Dzisiaj możesz się rozmarzyć i puścić wodze fantazji nawet bardziej niż powinieneś. Zaczniesz snuć jakieś wielkie plany i myśleć o czymś, co nie jest do końca realne. Po prostu trochę odlecisz. Nie ma się czym martwić, taki luźny dzień na bujanie w obłokach czasami jest potrzebny, nie zapomnij tylko o tym, że ciasto w piekarniku.

Horoskop dzienny - Ryby

Aktywność twojego patrona Neptuna przełoży się na mocniejszą niż zazwyczaj potrzebę kontaktu z innymi. Zatęsknisz za jakimiś artystycznymi bodźcami, zapragniesz poobcować ze sztuką i kulturą. Teatr, kino, piękne krajobrazy? Czemu nie? Uważaj tylko na transport wodny.

Gwiazdy w gwiazdozbiorze Panny

Najjaśniejszą gwiazdą konstelacji Panny jest Spica. Jest to 14. pod względem jasności gwiazda na niebie. Składa się ona z bliskiego układu dwóch niebieskich gwiazdy, które oddalone są od siebie o 15 milionów kilometrów. Dominujący jest niebieski olbrzym, a drugim składnikiem jest karzeł. Do pozostałych gwiazd zalicza się, między innymi: Zavijavę, Porrimę,, Minelauve oraz Vindemiatrix.

Zobacz także:

Źródło: Astrolog Merkurja

Źródło zdjęcia głównego: fredmantel/Getty Images

Pozostałe wiadomości