Horoskop

Horoskop na niedzielę. Dzień upłynie pod znakiem obowiązków

Horoskop

Źródło:
Astrolog Merkurja
Horoskop dzienny na niedzielę, 2 października 2022 r. - Ryby, Rak, Baran, Byk, Lew, Skorpion, Waga, Bliźnięta, Wodnik, Koziorożec, Strzelec, Panna

Sprawdź horoskop dzienny na niedzielę, 2 października 2022 r. dla wszystkich znaków zodiaku. Słońce znajduje się w znaku Wagi, Księżyc rozpoczyna dzień w znaku Strzelca, ale o godzinie 9.37 przejdzie do znaku Koziorożca. Na niebie szykuje się Pierwsza Kwadra naszego naturalnego satelity, która uściśli się w nocy z niedzieli na poniedziałek.

Horoskop dzienny na niedzielę, 2 października 2022. dla wszystkich znaków zodiaku

Ostatni dzień weekendu stworzy nam idealne warunki do planowania działań na kolejny tydzień oraz uzbroi nas w zdyscyplinowany nastrój, będziemy działać odpowiedzialnie i mieć poważny stosunek do swoich zadań. Dzisiaj wykażemy się obowiązkowością. Nie w głowie będą nam zbytki i zabawy. Większa część zodiaku będzie myśleć o tym jak zachować zasoby i energię na najpotrzebniejsze działania.

Horoskop dzienny - Baran

Baran (21 marca - 19 kwietnia)

Księżyc znajduje się w kwadraturze do twojego znaku i wywoła u ciebie jakąś paniczną wręcz potrzebę kontrolowania sytuacji. Twoi bliscy nie będą mieli lekko, ponieważ będziesz wciąż dopytywał i się upewniał. Twoje ambicje będą niezaspokojone i nerwowo zaczniesz szukać jakiegoś sposobu na wyjście na prowadzenia w kolejnych dniach.

Horoskop dzienny - Byk

Byk (20 kwietnia - 20 maja)

Niebo da coś optymistycznego. To będzie dobra niedziela, która zaprezentuje ci jakieś towarzyskie pokusy, z których ciężko będzie nie skorzystać. Rosnący Księżyc w znaku Koziorożca poprawi ci samopoczucie, wygląd i… apetyt! Możesz liczyć na jakieś doskonałe posiłki w wykwintnych, eleganckich wnętrzach.

Astrologia i ezoteryka

Magia w różnych kulturach
Magia w różnych kulturachDzień Dobry TVN
wideo 2/10

Horoskop dzienny - Bliźnięta

Bliźnięta (21 maja - 20 czerwca)

To nie jest dla ciebie najlżejszy układ. Pierwsza Kwadra Księżyca, która odbędzie się w znaku Koziorożca przyniesie ci zaostrzenie się jakiś sporów i konfliktów rodzinnych ze starszymi osobami. Możecie mieć znaczącą różnicę poglądów. Pojawi się też jakiś problem formalny, do którego szybko trzeba znaleźć klucz.

Horoskop dzienny - Rak

Rak (21 czerwca - 22 lipca)

Rosnący Księżyc w znaku Koziorożca działa na ciebie jak dodatkowa bateria. Poczujesz potrzebę ożywienia i naprawy twojej relacji. Świetnie się zgracie i znajdziecie dla siebie, tak potrzebny wam teraz czas. Poważna rozmowa o tym czego oczekujecie i pragniecie podziała jak uzdrawiający eliksir.

Horoskop dzienny - Lew

Lew (23 lipca - 22 sierpnia)

W niedzielę niestety nie zrealizujesz wszystkich swoich planów, ponieważ możesz czuć, że jesteś na to zbyt zmęczony. Dzisiaj da ci się we znaki cały ciężki tydzień pracy. Dosłownie i w przenośni dostałeś w kość i dlatego nie zdziw się kiedy łupnie ci tu i ówdzie. Termofor pod plecy i książka do ręki.

Horoskop dzienny - Panna

Panna (23 sierpnia - 22 września)

Układ na niebie prognozuje ci dobrą, sympatyczną niedzielę, w trakcie której dojdziesz do porozumienia z członkami rodziny. Zgodzicie się na wspólne przedsięwzięcie. Ktoś zadeklaruje pomoc w tym możliwe, że również finansową, aby ulżyć ci w jakimś ciężkim obowiązku, który jest głównie na twoich barkach.

Horoskop dzienny - Waga

Waga (23 września - 22 października)

Szykująca się, pierwsza Kwadra Księżyca w znaku Koziorożca nie jest ci po nosie. To są zupełnie inne energie i klimaty, niż te które lubisz. Będziesz zmuszona wyrazić swój sprzeciw wobec zakusów jakiejś osoby. Nie dane będzie ci się rozluźnić w sztywnym towarzystwie, za którym nie przepadasz.

Horoskop dzienny - Skorpion

Skorpion (23 października - 21 listopada)

Przed tobą udana niedziela zarówno pod względem emocjonalnym, jak i fizycznym. Będziesz aktywny, może wybierzesz się rano na spacer lub grzyby. Później szykuje się rodzinna sielanka. Jeśli jesteś samotny przejmij inicjatywę i nie bój się zaprosić kogoś do spędzenia wspólnie popołudnia.

Horoskop dzienny - Strzelec

Strzelec (22 listopada - 21 grudnia)

Od rana będą cię ścigać liczne obowiązki i chociaż to niedziela po głowie będą ci chodzić jakieś dotrzymywanie terminów i restrykcje, które mogą się stać twoim udziałem w nadchodzącym tygodniu. Trzeba będzie pomnożyć swój kapitał i zainteresujesz się tym tematem, ponieważ jakaś bliska osoba podrzuci ci odpowiedni temat do opracowania.

Horoskop dzienny - Koziorożec

Koziorożec (22 grudnia - 19 stycznia)

Szykuje się mocna niedziela. W twoim znaku zodiaku przebywa rosnący Księżyc, który zmobilizuje cię do zagrania z członkami rodziny w otwarte karty. Nie masz już siły udawać, że wszystko jest dobrze jeśli chodzi o podział dóbr i obowiązków. Dzisiaj możesz przedstawić swoje żądania. Oczywiście ktoś się naburmuszy. Pierwszy raz?

Horoskop dzienny - Wodnik

Wodnik (20 stycznia - 18 lutego)

Dzisiaj w twojej głowie pojawią się nowe rozwiązania. Olśni cię i będziesz wiedział jak podejść do sprawy, która dla ciebie była praktycznie nie do ugryzienia. W przygotowywaniu rodzinnego obiadu wszystko pójdzie zgodnie z planem, ponieważ wspólna praca was do siebie zbliży i nagle otworzysz się na jakiś temat, który do tej pory był tabu.

Horoskop dzienny - Ryby

Ryby (19 lutego - 20 marca)

W niedzielę będziesz bardzo praktyczna i spędzisz niedzielę w poukładany i pożyteczny sposób. Odłożysz emocjonalne reakcje na bok. Pokierujesz się rozsądkiem i dzięki temu podejmiesz słuszne decyzje. Możesz coś naprawiać, przy czymś majsterkować, coś posklejać lub doprowadzić do użytku.

Karta Tarota - Koło Fortuny

Koło Fortuny to karta 10 Wielkich Arkanów Tarota. Jej znak astrologiczny to Strzelec, planetą jest Jowisz, a żywiołem powietrze. Ogólne znaczenie Koła Fortuny to początek i jest to jedna z najważniejszych kart w całym Tarocie. Zwiastuje istotne wydarzenia oraz zmiany, symbolizuje nieuchronność przed nimi. Są to rzeczy, na które wcale nie musieliśmy sobie zasłużyć - to wydarzenia losowe, które mogą być pozytywne, jak i negatywne.

Zobacz także:

Źródło: Astrolog Merkurja

Źródło zdjęcia głównego: Moment RF

Pozostałe wiadomości