Horoskop na niedzielę. Będziemy zmuszeni modyfikować swoje plany

Źródło:
Astrolog Merkurja
Dlaczego wierzymy w horoskopy?
Dlaczego wierzymy w horoskopy?
wideo 2/11

Sprawdź horoskop dzienny na niedzielę, 19 marca 2023 r. dla wszystkich znaków zodiaku. Słońce przebywa w znaku Ryb, Księżyc rozpoczyna dzień w znaku Wodnika. Po godzinie 16.11 Srebrny Glob przejdzie do znaku Ryb. Niedziela upłynie w szybkim, zmiennym tempie. Wszystko będzie się dziać błyskawicznie.

Horoskop dzienny na niedzielę, 19 marca 2023 r.

Tydzień kończy się nam wyjątkową aktywnością najmniejszej planety naszego Układu Słonecznego, czyli Merkurego. Rankiem przywita nas sekstyl pomiędzy Merkurym a Plutonem, następnie szybkonogi patron handlu przejdzie do znaku Barana. Kolejnym ruchem Merkurego będzie popołudniowa opozycja z planetoidą Ceres. Kilkakrotnie będziemy zmuszeni modyfikować swoje zamierzenia i plany. Szykują się również niebrane wcześniej pod uwagę podróże, wizyty i konieczność przemieszczania się z punktu A do punktu B.

Horoskop dzienny na niedzielę, 19 marca 2023 r. dla wszystkich znaków zodiaku

Horoskop dzienny - Baran

Baran (21 marca - 19 kwietnia)

Dzięki wkroczeniu Merkurego do twojego znaku zaczniesz działać z jeszcze większym rozmachem niż zazwyczaj. Spotkania sercowe i randki się udadzą. Pewna osoba nie zwiedzie pokładanych w niej oczekiwań i pojawi się, tam, gdzie to ustaliliście. Dzisiaj nie odmówisz sobie żadnych przyjemności.

Horoskop dzienny - Byk

Byk (20 kwietnia - 20 maja)

Uważaj, aby nie przesadzać z nadskakiwaniem pewnej osobie. Znasz powiedzonko o zagłaskaniu kota na śmierć? Nie popełniaj tego błędu. Może się okazać, że przesadziłeś z okazywaniem czułości. Zachowaj trochę na później. Okaż dzisiaj więcej dystansu.

Horoskop dzienny - Bliźnięta

Bliźnięta (21 maja - 20 czerwca)

Nareszcie spadają jakieś łańcuchy i nie ma w tym cienia przesady. Pobyt Merkurego w znaku Ryb mogłeś traktować jako swoiste zniewolenie. Ani w lewo, ani w prawo. Nic się nie chciało ruszyć. Od dzisiaj Merkury w znaku Barana przypilnuje twoich spraw i je znacząco przyspieszy. Ktoś będzie chciał sprawić miłą niespodziankę wieczorem.

Horoskop dzienny - Rak

Rak (21 czerwca - 22 lipca)

Od rana będą cię spotykać nieoczekiwane wydarzenia, niezwykłe wiadomości i niespodziewane wizyty. Pewna niespodzianka wiąże się z członkami twojej najbliższej rodziny. Ktoś przekaże informację, której nikt nie brał pod uwagę. Może szykują się chrzciny, może weselne dzwony, jakiś wyjazd?

Horoskop dzienny - Lew

Lew (23 lipca - 22 sierpnia)

Poczujesz, że już nie musisz nad wszystkim panować i o wszystko się troszczyć. Przejście Merkurego do trygonu ognia jest pierwszym, ale wyraźnym sygnałem, że tendencje się zmieniają i twoja energia powraca. Dzisiaj będziesz się cieszył życiem i optymistycznymi, wiosennymi znakami na swojej drodze. Udana niedziela.

Horoskop dzienny - Panna

Panna (23 sierpnia - 22 września)

Za sprawą przejścia Merkurego do znaku Barana atmosfera stanie się bardziej niespokojna. Będziesz ponownie rozdrażniona, a twoje otoczenie odczuje twoje zachowanie jako problematyczne i kłótliwe. Poczujesz wewnętrzną presję, że tyle jeszcze jest do zrobienia. Na szczęście po południu, kiedy Księżyc przejdzie do znaku Ryb wyciszysz się i znajdziecie wspólny język z bliskimi.

Horoskop dzienny - Waga

Waga (23 września - 22 października)

Twoja inteligencja i bystrość umysłu będą dzisiaj wyjątkowe. Merkury przechodzi do opozycyjnego znaku Barana, w związku z czym twoje myślenie i wnioskowanie mocno przyspieszą. Towarzystwo, z którym będziesz się spotykać, obdarzy cię wieloma komplementami, ponieważ w rozmowie nie będziesz mieć sobie równych.

Horoskop dzienny - Skorpion

Skorpion (23 października - 21 listopada)

Masz możliwość załatwić sobie coś na zapas. Pojawi się cenny kontakt, dzięki któremu twoje sprawy zawodowe bądź edukacyjne będą w nadchodzącym tygodniu znacznie łatwiejsze. Dzisiejszego popołudnia natchnie cię na jakąś duchowość. Będziesz szukał wyciszenia, a może nawet spróbujesz medytacji.

Horoskop dzienny - Strzelec

Strzelec (22 listopada - 21 grudnia)

Mam wreszcie jakieś lepsze wiadomości. Do trygonu ognia wkracza Merkury, który wspomoże cię w wyrażaniu swoich potrzeb. Będziesz mógł się w końcu wypowiedzieć i poczujesz, że twoje zdanie jest słyszalne dla innych. W twojej rodzinie pojawi się nareszcie chęć do dialogu. Jakaś umowa stoi.

Horoskop dzienny - Koziorożec

Koziorożec (22 grudnia - 19 stycznia)

Dzisiaj przeprowadzisz z kimś bliskim niezbyt sympatyczną, ale ważną rozmowę, dzięki której wiele sobie wyjaśnicie. Okaże się, że ktoś był bardzo zazdrosny, chociaż tak naprawdę nie miał ku temu realnych powodów. Obojgu spadnie wam kamień z serca, kiedy okaże się jakie było źródło niedomówień.

Horoskop dzienny - Wodnik

Wodnik (20 stycznia - 18 lutego)

Możesz spodziewać się jakiś udanych imprez, dzięki którym wzmocnisz się energetycznie i pozbędziesz smutku. Przez kwadraturę Wenus do twojego znaku znowu traktujesz swój portfel jak worek bez dna. Szybko się okaże, że znowu wydałeś zbyt wiele. Ograniczaj zabawę na zewnątrz, ugotuj coś u siebie.

Horoskop dzienny - Ryby

Ryby (19 lutego - 20 marca)

Merkury opuszcza twój znaku zodiaku, więc zrobi się wokół ciebie ciszej i spokojniej. Wcale nie będziesz się z tego powodu smucić. Już czas pobyć sam na sam ze swoimi myślami. W niedzielę wiele kwestii poukłada ci się w głowie. Zrobisz sobie plan działania na cały tydzień, przemyślisz gdzie zrobić potrzebne skróty.

Vulkanus jako planeta hipotetyczna

Vulkanus to kompulsywna energia, kiedy pojawia się jako planeta hipotetyczna w horoskopie urodzeniowym. Słowa kluczowe, które się z nim wiążą, to intensywna moc, trwała siła, wybuchowe okoliczności, ale także siła i energia w skrajnościach. Zwiastuje wybuchowe sytuacje i emocje, ale również dużą, intensywną i przede wszystkim trwałą siłę.

Zobacz także:

Źródło: Astrolog Merkurja

Źródło zdjęcia głównego: Moment RF

Pozostałe wiadomości