Horoskop

Horoskop na niedzielę. Czas na rodzinne pogawędki

Horoskop

Źródło:
Astrolog Merkurja
Horoskop dzienny na niedzielę, 18 września 2022 r. - Ryby, Rak, Baran, Byk, Lew, Skorpion, Waga, Bliźnięta, Wodnik, Koziorożec, Strzelec, Panna

Jaki jest horoskop dzienny na niedzielę, 18 września 2022 r. dla wszystkich znaków zodiaku? Słońce przebywa w znaku Panny, Księżyc rozpoczyna dzień w znaku Bliźniąt. Po godzinie 10.00 Srebrny Glob przejdzie do znaku Raka. Na niebie brak większych aspektów pomiędzy planetami.

Horoskop dzienny na niedzielę, 18 września 2022 r. 

Ostatni dzień tygodnia da nam trochę odetchnąć i będziemy spędzać czas na dzieleniu swoich uczuć, myśli i emocji z domownikami. Możemy odwiedzić bliższą i dalszą rodzinę. Nasz naturalny satelita, który przebywa w znaku Raka sprawi, że rodzinne pogawędki, popołudniowe ciasto i kawa u cioci lub babci będą nad wyraz udane.

Astrologia i ezoteryka

Magia w różnych kulturach
Magia w różnych kulturachDzień Dobry TVN
wideo 2/10

Horoskop dzienny na niedzielę, 18 września 2022 r. dla wszystkich znaków zodiaku

Horoskop dzienny - Baran

Baran (21 marca - 19 kwietnia)

Twoje rozdrażnienie niestety nigdzie się nie wybiera i zostaje z tobą przez większą część niedzieli. Ktoś będzie od ciebie wymagał wyjaśnień i zadawał niewygodne pytania. Trzeba będzie się dostosować do oczekiwań innych, a swoje pragnienia schować na razie do kieszeni. To dzień kompromisów.

Horoskop dzienny - Byk

Byk (20 kwietnia - 20 maja)

Po przejściu Księżyca do znaku Raka humor ci się poprawi i niedzielę spędzisz w pogodnym nastroju. Jakieś spotkanie towarzyskie bądź rodzinne przyniesie ci pocieszenie i ulgę. Będziesz mógł odetchnąć psychicznie i zaznać fizycznego odprężenia.

Horoskop dzienny - Bliźnięta

Bliźnięta (21 maja - 20 czerwca)

Srebrny Glob opuszcza twój znak zodiaku i poczujesz się swobodniej. Wczorajsze konflikty dzisiaj przygasną. Ożywią się twoje relacje sercowe, a rozmowy partnerskie będą szły w lepszą stronę. Ktoś da ci odczuć, że szczerze żałuje za swoje ostatnie błędy.

Horoskop dzienny - Rak

Rak (21 czerwca - 22 lipca)

Przed tobą domowa, raczej spokojna niedziela, która spełni twoje marzenia o relaksie i wyciszeniu się. O niczym innym przez ostatnie dni nie myślałeś Raczku, jak tylko o tym, aby zrzucić z siebie ciężar odpowiedzialności za innych i zająć się samym sobą. Dzisiaj oddasz się kojącym kąpielom lub innym zabiegom pielęgnacyjnym.

Horoskop dzienny - Lew

Lew (23 lipca - 22 sierpnia)

Niedziela będzie już odrobinę tonować trudne emocje wokół ciebie. Zaprowadzisz względny spokój w swoim otoczeniu, napomnisz nierozsądne osoby, zagonisz młodszych do nauki bądź pomocy. Dzisiaj podziałasz na swoich bliskich jak mentor lub trener rozwoju osobistego. Nie przyjmujesz usprawiedliwień.

Horoskop dzienny - Panna

Panna (23 sierpnia - 22 września)

Księżyc w znaku Raka pomoże ci zorganizować czas najbliższym oraz z sukcesem i satysfakcją zająć się domowym ogniskiem. Dzisiaj będziesz w lepszej kondycji i zagonisz swoich domowników na spacer. Zmobilizujesz się do ruchu na świeżym powietrzu. Przed tobą spokojny dzień, z czego się bardzo ucieszysz. 

Horoskop dzienny - Waga

Waga (23 września - 22 października)

Serialowy tasiemiec pod tytułem ,,Sercowe Dylematy’’ rozwija się w najlepsze. Nie będziesz umiała znaleźć spokoju wewnętrznego, ponieważ nadal borykasz się z wątpliwościami, jak postąpić, aby wilk był syty i owca cała. Marzysz o tym, aby nikt nie był na ciebie zły, ale zdaje się, że to jest niewykonalne. Nie myśl już o tym, daj sobie trochę komfortu.

Horoskop dzienny - Skorpion

Skorpion (23 października - 21 listopada)

Księżyc w sprzyjającym ci znaku Raka pomoże ci utwierdzić się w podjętych wcześniej decyzjach. Wiesz, że działasz prawidłowo i nic już nie będzie ci spędzać snu z powiek. Masz poczucie, że zabezpieczyłeś bliskich i swoimi działaniami wzmacniasz rodzinę. W niedzielę łatwiej wysłuchasz innych, znajdziesz na to czas.

Horoskop dzienny - Strzelec

Strzelec (22 listopada - 21 grudnia)

Możesz czuć jakieś dziwne tęsknoty i mieć poczucie, że nieco się zapędziłeś w ostatnich konfliktach. Dzisiaj zapragniesz wyciągnąć do kogoś rękę na zgodę i zaprowadzić pokój. Poprawi się twoje funkcjonowanie na łonie rodziny. Nabierzesz więcej ogłady.

Horoskop dzienny - Koziorożec

Koziorożec (22 grudnia - 19 stycznia)

Srebrny Glob przeszedł do opozycyjnego znaku Raka, dlatego na twoim celowniku ponownie pojawi się bliska osoba, z którą zapragniesz dość do trwałego porozumienia. Niestety nie będzie to łatwe, ponieważ ktoś jest pełen urazów i goryczy w stosunku do ciebie. Nie jest to bezpodstawne, to wynik twojego ostatniego uporu.

Horoskop dzienny - Wodnik

Wodnik (20 stycznia - 18 lutego)

Czyjeś działanie znowu zasieje zamęt w twoim życiu. Ktoś obliczył swoje działanie właśnie na to, aby odebrać ci spokój. Nie podejmuj kroków, które będą miały spore konsekwencje, po prostu postaraj się zignorować zaczepki i spędź popołudnie bądź wieczór w swoim własnym towarzystwie. Lepiej na tym wyjdziesz.

Horoskop dzienny - Ryby

Ryby (19 lutego - 20 marca)

Księżyc zawitał do wodnego trygonu, w związku z czym poczujesz się Rybo rozluźniona i bardziej spolegliwa. Nie chcesz się kłócić ani spierać. Niedzielę spędzisz na miłych emocjach dzielonych z kimś, kto cię rozumie i akceptuje. Wspólne spacery, kino lub rozmowy na tematy duchowe bardzo prawdopodobne.

Horoskop ziołowy - mięta

Osoby urodzone między 23 sierpnia a 22 września przypisywane są do mięty. Ta jest pracowita i oszczędna, wszystko lubi mieć pod kontrolą, istna perfekcjonistka. To osoby niezwykle twardo stąpające po ziemi, ale także doświadczone przez życie. Przez to bywają zamknięte w sobie i spięte, bywa, że za bardzo boją się krytyki i zranienia. Warto pracować nad odpuszczaniem.

Zobacz także:

Źródło: Astrolog Merkurja

Źródło zdjęcia głównego: iStockphoto

Pozostałe wiadomości