Horoskop dzienny na niedzielę, 16 czerwca 2024 r. dla Strzelców, Koziorożców, Wodników, Ryb

Autor:
Astrolog
Merkurja
Horoskop - ogólny
Horoskop - ogólnyKinga Dyczewska / Dzień Dobry TVN
wideo 2/10

Sprawdź horoskop dzienny na niedzielę, 16 czerwca dla Strzelców, Koziorożców, Wodników, Ryb. Koniec tygodnia przyniesie nam niepewność w świecie uczuć i poczucie, że jesteśmy nieco zagubieni jeśli chodzi o stan naszych emocji.

Horoskop dzienny na niedzielę, 16 czerwca - Strzelec, Koziorożec, Wodnik, Ryby

Słońce przebywa w znaku Bliźniąt, rosnący Księżyc przebywa w znaku Wagi. Dzisiaj na niebie brak większych układów między planetami, ale będziemy powoli wchodzić już pod wpływ poniedziałkowej kwadratury pomiędzy Wenus a Neptunem.

Koniec tygodnia przyniesie nam niepewność w świecie uczuć i poczucie, że jesteśmy nieco zagubieni jeśli chodzi o stan naszych emocji. Kwadratura pomiędzy boginią miłości a mglistym władcą oceanów może robić nam psikusy, jeśli chodzi o działanie naszej intuicji, ponieważ możemy wyobrażać sobie więcej niż w istocie się dzieje. Dzisiaj emocje i sprawy partnerskie będziemy stawiać na pierwszym planie i widzieć w nich absolutny priorytet.

Horoskop dzienny - Strzelec

Strzelec (22 listopada - 21 grudnia)

Możesz czuć się skołowany i niepewny. Ktoś, kto jeszcze wczoraj opowiadał, jak bardzo mu na tobie zależy, dzisiaj będzie miał wobec ciebie oschły stosunek. Inna osoba, która nie była ci przychylna nagle stanie się bardzo otwarta i przystępna. W tym dniu wszystko jest odwrotnie, a nic nie jest tym, czym wydaje się być na pierwszy rzut oka.

Horoskop dzienny - Koziorożec

Koziorożec (22 grudnia - 19 stycznia)

Dzisiaj nie rozumiesz tego, co się wokół ciebie dzieje. Układy planetarne powodują totalny misz-masz w twojej głowie i poczucie, że nie kontrolujesz sytuacji. Ktoś może spowodować, że rozczarujesz się tym, co zostało ci zaproponowane. W niedzielę będzie dużo nieporozumień i kłopotów wynikających z tego, że szczegóły odbiegają od wcześniejszych ustaleń.

Horoskop dzienny - Wodnik

Wodnik (20 stycznia - 18 lutego)

Rosnący Księżyc w znaku Wagi nadal sprowadza do twojego życia osoby, które są otwarte na relację z tobą i proponują ci wspólne aktywności. Na brak towarzystwa nie możesz narzekać, ale niestety w twoim sercu coś się nie zgadza. Tęsknisz za osobą, która jest niedostępna lub której nie ma w pobliżu. To dzień marzeń za tym, co nierealne.

Horoskop dzienny - Ryby

Ryby (19 lutego - 20 marca)

Dzisiaj Wenus będzie w kontakcie "zaczepnym" z patronującym ci Neptunem i dlatego możesz również czuć się zaczepiana przez osoby, które chcą nawiązać z tobą bliższy kontakt. Dzisiaj ktoś, kto kiedyś był z tobą w bliższej relacji będzie próbował zagrać na twoich emocjach i wzbudzić w tobie poczucie żalu bądź winy tak, abyś chciała się spotkać. Obejrzysz coś co wyciska łzy lub ktoś wywoła je u ciebie w trakcie rozmowy.

Co szykują dla nas gwiazdy? Sprawdź horoskop dla wszystkich znaków zodiaku. Śledź horoskop online i nie przegap najnowszych doniesień. W serwisie Dzień Dobry TVN znajdziesz też horoskopy tygodniowe.

Zobacz także:

Autor:Astrolog Merkurja

Źródło zdjęcia głównego: iStockphoto/Getty Images

Pozostałe wiadomości