Horoskop

Horoskop dzienny na niedzielę. Czas na składanie postanowień i afirmację celów

Horoskop

Katarzyna Lackowska/Dzień Dobry TVN

Słońce przebywa w znaku Lwa, Księżyc znajduje się w znaku Skorpiona. Dzisiaj na niebie dojdzie do pierwszej kwadry Księżyca. Srebrny Glob ustawi się w kwadraturze ze Słońcem po godzinie 17.19. Dla obserwatorów z Ziemi widoczna będzie tylko wschodnia połowa naszego naturalnego satelity. Jaki jest horoskop dzienny na niedzielę, 15 sierpnia 2021 r. dla wszystkich znaków zodiaku? Pierwsza kwadra Księżyca w znaku Skorpiona zachęca do składania postanowień, afirmowania sobie celów i układania planów na wzbogacenie się. To ważny dzień na rodzinne rozmowy o podziale dóbr.

Horoskop dzienny na 15.08.2021 r.

Horoskop dzienny - Baran

Księżyc w znaku Skorpiona będzie powodował nerwowość w Twoim otoczeniu. Bliscy będą rozdrażnieni i ciężko będzie dojść do porozumienia. Będziesz łatwo ulegał emocjom i możesz mieć trudności z kontrolowaniem swoich wypowiedzi. Wieczorem poczujesz ulgę, że wizyty się skończyły.

Horoskop dzienny - Byk

Przed Tobą ważne zadanie. Ktoś ma problem z kwestiami finansowymi i poprosi Cię o pomoc. Być może będzie to kwestia pożyczki, ale możesz spodziewać się również tego, że trzeba będzie mądrze doradzić, albo pokierować całą sytuacją w odpowiednim kierunku. Dzisiaj potrzebujesz dużego zapasu swoich sił i cierpliwości. Na szczęście obu tych zasobów wystarczy.

Horoskop dzienny - Bliźnięta

Dobrze rozpoczniesz dzień i mimo tego, że to niedziela zapragniesz zrobić coś praktycznego. Twoje sprawy prywatne będą układały się korzystnie. Wieczorem bardzo możliwe satysfakcjonujące spotkanie uczuciowe. Dzień spędzisz głównie poza miejscem zamieszkania.

Horoskop dzienny - Rak

Przed Tobą świetny układ na niebie. Pierwsza kwadra Księżyca w znaku Skorpiona zachęci Cię do robienia planów finansowych i zmieni nastawienie do pracy na bardziej efektywne. Być może postanowisz zawalczyć niebawem o podwyżkę. Popołudnie pełen będzie ciekawych, ale niezobowiązujących spotkań spędzonych na pogaduszkach i kawie.

Horoskop dzienny - Lew

Kwadratura Księżyca do Twojego znaku zwiastuje lekką niedyspozycję i jakieś kłopoty zdrowotne. Możesz być wyczerpany psychicznie i emocjonalnie, rozdrażniony i niechętny do jakichkolwiek rozmów. Niestety, akurat dzisiaj wszyscy inni będą Cię nagabywać na wizyty.

Horoskop dzienny - Panna

Dzisiaj możesz oczekiwać bardzo udanych, konstruktywnych rozmów przy niedzielnym stole. Atmosfera w Twojej rodzinie poprawi się i można będzie nareszcie zakończyć jakiś temat z poczuciem, dobrze spełnionego obowiązku. Pod względem partnerskim także nie powinnaś Panno narzekać, ktoś Cię doceni.

Horoskop dzienny - Waga

W tym dniu nie daj się wplątać w żaden rodzinny spór ani konflikt. Ktoś będzie chciał wykorzystać Cię do swoich celów i zmusić, abyś podjęła Wago niekorzystne dla siebie decyzje. Nie ulegaj manipulacjom, w szczególności tym opartym na wzbudzaniu w Tobie poczucia winy. Wieczorem się wyciszysz.

Horoskop dzienny - Skorpion

Pierwsza kwadra Księżyca w Twoim własnym znaku pomoże Ci w podjęciu jakiejś ważnej decyzji zawodowej bądź dotyczącej Twojego dalszego kształcenia się. Wpadniesz na pomysł, jak dalej poprowadzić swoją karierę lub korzystnie zainwestować. W rodzinie sympatyczne wiadomości.

Horoskop dzienny - Strzelec

Układ na niebie przyspieszy podejmowanie przez Ciebie trudnych decyzji. Być może to właśnie dzisiaj wyciągniesz walizki na odkładaną podróż lub napiszesz jakiś dokument, który nadasz już jutro. Masz już dość tej huśtawki nastrojów i przetniesz ten gordyjski węzeł.

Horoskop dzienny - Koziorożec

To będzie owocna i sympatyczna niedziela. Wokół Ciebie pojawią się nowe kontakty towarzyskie. Zaprezentujesz się świetnie. Twój nowy wizerunek jest cieplejszy i bardziej przystępny. Kilka osób wyrazi swoje uznanie, dla Twoich ostatnich poczynań. Udane spotkania rodzinne i sercowe sprawią, że dzień będziesz kończyć w doskonałym humorze.

Horoskop dzienny - Wodnik

Dzień rozpocznie się od jakiejś irytacji. Być może hałas u sąsiadów, zapach grilla za oknem, lub szczekający od rana pies wyprowadzą Cię z równowagi. Czekają Cię również drobne dolegliwości ze strony układu pokarmowego. Po południu polepszysz sobie humor na ważnym dla Ciebie spotkaniu. Ktoś zrobi wszystko, żeby ukoić Twoje nerwy.

Horoskop dzienny - Ryby

Księżyc w znaku Skorpiona Ci sprzyja i masz szansę na przebicie się ze swoimi propozycjami w rodzinnym gronie. Twoja wrażliwość i intuicja będą pracować na wysokich obrotach, dzisiaj Twoje przeczucia dadzą Ci wyraźną wskazówkę co do tego, co tak naprawdę myśli pewna osoba, której zamiarów nie mogłaś rozgryźć. Dzień będzie udany i pełen smakołyków przy stole.

Co to jest ezoteryka?

Termin ten kojarzy się przede wszystkim z jakimś rodzajem tajemnej wiedzy, do której dostęp posiada jedynie wąskie grono osób. Setki lat temu byli to szamani i kapłani, teraz są to zajmujące się przepowiadaniem przyszłości liczne wróżki i wróżbici. To jednak nie wszyscy, którzy zajmują się ezoteryką. Do tego grona zalicza się także uzdrowicieli, bioenergoterapeutów, radiestetów i mistrzów fengshui.

Zobacz także:

Zobacz wideo: Astrolog Merkurja zdradza, czy mężczyźni czytają horoskopy. " Kobiety generalnie są istotami bardziej otwartymi na duchowość"

Autor: Astrolog Merkurja

Pozostałe wiadomości