Horoskop

Horoskop na niedzielę. Nagle staniemy się bardziej aktywni

Horoskop

Autor:
Astrolog
Merkurja
Dzień Dobry TVNHoroskop dzienny na 12 września

Słońce przebywa w znaku Panny, Księżyc znajduje się w znaku Skorpiona. O godzinie 10:34 Srebrny Glob przejdzie do fazy Strzelca i na wieczornym niebie będzie coraz bardziej widoczny. Jaki jest horoskop na niedzielę, 12 września dla wszystkich znaków? Dzień rozpoczniemy jeszcze markotnie, z radością wylegując się w pościeli, dłużej niż powinniśmy. Kiedy Księżyc przejdzie do znaku Strzelca, nagle staniemy się bardziej aktywni i zapragniemy doświadczyć czegoś poza domem, poruszać się dodatkowo i podjąć jakąś aktywność fizyczną, a nawet coś pozwiedzać.

Horoskop na niedzielę, 12 września dla wszystkich znaków zodiaku

Horoskop dzienny - Baran

Poranek rozpoczniesz w trudnym, ciężkim nastroju. Nic Ci się nie będzie chciało. Poczujesz, że czegoś brakuje Ci do szczęścia, ale nie bardzo będziesz w stanie stwierdzić, co to jest. Po południu jakaś fizyczna aktywność w lubianym przez Ciebie towarzystwie rozchmurzy Cię. Wieczorem już całkiem pozytywnie.

Horoskop dzienny - Byk

Wenus w opozycyjnym znaku Skorpiona zapewnia Ci atrakcyjność u płci przeciwnej, ale jednocześnie wyzwala w Tobie pragnienie, aby wreszcie ułożyć sobie tę sferę życia i zapewnić w niej stabilizację. Dzisiaj czekają Cię ważne rozmowy partnerskie i przemyślenia, jakie kolejne kroki będą przez Wami. Fizycznie lepiej.

Horoskop dzienny - Bliźnięta

Dzisiaj odezwie się w Tobie przekorna strona osobowości. Zapragniesz wziąć odwet na partnerze bądź partnerce i odegrać się za przykrości ostatnich dni. Być może zasugerujesz, że spotykasz się z kimś innym, będziesz też bawić się w jakieś niedomówienia. Uważaj, abyś nie przegiął struny. Niedziela może skończyć się sporą awanturą lub… czułym godzeniem się.

Horoskop dzienny - Rak

Poranek będzie udany. Sprzyja Ci jeszcze Księżyc w znaku Skorpiona, zatem skup się, aby swoje czynności wykonać jak najszybciej. Po południu dobra passa nieco przygaśnie. Będziesz złośliwy i dokuczliwy, a otoczenie nie będzie Ci dłużne i odpowie tym samym.

Horoskop dzienny - Lew

Dzień rozpocznie się z poślizgiem, ale w miarę upływu godzin za sprawą Księżyca w Strzelcu, będziesz się rozkręcał. Po południu ktoś wzbudzi Twoje zainteresowanie ciekawą dyskusją lub podrzuci jakiś pomysł wart wykorzystania. Niedzielny obiadek u teściów lub rodzinki też nie będzie najgorszy. Obędzie się bez bólu brzucha.

Horoskop dzienny - Panna

Dzisiaj obudzisz się w doskonałym humorze. Zwróć uwagę na sny, masz tam wskazówkę. Po południu musisz się wystrzegać się jakichś miłych, ale w głębi duszy nieszczerych kobiet. Kwadratura Księżyca do Twojego znaku może spowodować jakąś podatność na manipulacje albo skończyć się Twoim rozczarowaniem czyjąś postawą wobec Ciebie.

Horoskop dzienny - Waga

Rano nic nie wzbudzi Twojego zainteresowania i postanowisz spędzić leniwą i przewidywalną niedzielę. Już koło południa okaże się, że nici z tych planów. Nagle zostaniesz zaciągnięty na jakieś spotkanie, imprezę lub wydarzenie kulturalne. Popołudnie będzie ciekawe i satysfakcjonujące. Uważaj, żeby nie zakręciło Ci się w głowie.

Horoskop dzienny - Skorpion

Dzisiaj będzie Cię otaczać atrakcyjne towarzystwo. Możesz pozwolić sobie na odrobinę blichtru, być może skusisz się na jakiś ekskluzywny obiad lub kolację. Targać będą Tobą sprzeczne pragnienia i silne emocje.

Horoskop dzienny - Strzelec

Przed południem Księżyc wejdzie do Twojego znaku. Ktoś zadzwoni, wyśle e-mail lub SMS i nagle będziesz musiał biec, aby zajmować się sprawami nauki, biznesu lub rodziny. Niestety źle się to odbije na Twoim partnerstwie, ponieważ ktoś liczył na inny rozwój wydarzeń.

Horoskop dzienny - Koziorożec

Dzisiaj będziesz wulkanem energii. Do Twojego świata dotrą mocne emocje, a serce zabije silnym rytmem. Układ na niebie sprzyja Twoim sprawom miłosnym, sercowym, jak również kwestiom materialnym. Przed Tobą udany dzień i możliwość uzyskania pewnej obietnicy, na której zależało Ci od dłuższego czasu.

Horoskop dzienny - Wodnik

Fochy i dąsy Twojej drugiej połówki lub członka Twojej najbliższej rodziny będą dzisiaj nie do zniesienia. Będziesz mieć poczucie, że jesteś u kresu wytrzymałości psychicznej. Ten dzień lepiej będzie poświęcić na wyciszenie się i spędzenie więcej czasu na refleksji w samotności.

Horoskop dzienny - Ryby

Niedziela rozpocznie się rozrywkowo. Plany na miłe spędzanie czasu będą szły tak, jak sobie zakładałaś Rybo. Przed Tobą aktywna niedziela i dużo towarzyskich atrakcji. Po południu poczujesz się gorzej i będziesz musiał trochę poluzować tempo, jakim spędzasz dzień.

Symbol Yin i Yang – co oznacza?

To koncepcja filozoficzna i metafizyczna pochodząca z antycznych Chin. Zgodnie z jej teorią wszystko, co istnieje w świecie, uzupełnia się wzajemnie. Są to swojego rodzaju przeciwieństwa, które idealnie się do siebie dopasowują, jednak nie wykluczają się one wzajemnie. Pierwszy raz została opisana w Księdze Przemian Yijing przy użyciu metafory góry. 

Yang to oświetlona część góry, to też część odpowiadająca męskości. To, co jest aktywne i ekspresyjne, jest yang. Symbolizuje także ogień, ziemię oraz stal. Yin, jako przeciwieństwo i dopełnienie jest nieoświetloną, zacienioną częścią góry, a odpowiada kobiecości. Yin jest uległe, bierne i symbolizuje wodę oraz drewno.

Zobacz także:

Obejrzyj wideo:

Astrolog Merkurja radzi, co zrobić, gdy horoskop zapowiada nieszczęście. "To jest prognoza"
Astrolog Merkurja radzi, co zrobić, gdy horoskop zapowiada nieszczęście. "To jest prognoza"

Autor:Astrolog Merkurja

Źródło zdjęcia głównego: Dzień Dobry TVN

Pozostałe wiadomości