Horoskop

Horoskop dzienny na niedzielę. Nie będziemy chcieli iść na żadne ustępstwa

Horoskop

Autor:
Astrolog
Merkurja
Katarzyna Lackowska/Dzień Dobry TVN Online Horoskop dzienny 10.10.2021

Słońce przebywa w znaku Wagi, Księżyc znajduje się w znaku Strzelca. Pomimo tego, że to weekend i niedzielna atmosfera powinna zachęcać do wypoczynku, dzień z sielskością i łagodnością niewiele będzie miał wspólnego. Jaki jest horoskop dzienny na niedzielę, 10 października 2021 r. dla wszystkich znaków? Koniunkcja Merkurego i Marsa w znaku Wagi zaostrzy nam języki. Będziemy nieco złośliwi, uszczypliwi, skorzy do ostrej wymiany zdań i niekończących się dialogów.

Nasza komunikacja i jej styl będzie pozostawiała dużo do życzenia, podobnie jak i prowadzenie auta. Nie będziemy chcieli iść na żadne ustępstwa. W tym dniu sposób działania będzie dość ostry. Niespokojnie na niebie w sensie dosłownym! Może dojść do kłopotów w ruchu powietrznym i niespodziewanych awarii. Szykują się opóźnienia na lotniskach.

Horoskop dzienny na niedzielę, 10 października 2021 r. dla wszystkich znaków zodiaku

Horoskop dzienny - Baran

W opozycyjnym znaku Wagi nadal dzieje się wiele, a Twój patron, czyli Mars ponownie da o sobie znać. Dzisiaj możesz się z kimś pokłócić. Nie daj się wciągnąć w bezowocne dyskusje przy niedzielnym stole, nie poruszaj drażliwych tematów. Teraz niewiele dobrego wyniknie z prób przedstawienia Twoich racji.

Horoskop dzienny - Byk

Dzisiaj powinieneś trochę odpuścić i dać sobie chwilę oddechu i luzu. Postaraj się wygospodarować czas tylko dla siebie, złapać równowagę i naładować baterie przed nadchodzącym tygodniem. Możesz mieć trudności, ze znalezieniem wspólnego języka z najbliższymi, ale lepiej, jeśli zachowasz swoje uwagi na inny termin.

Horoskop dzienny - Bliźnięta

Po raz kolejny Twój patron – Merkury gra na niebie pierwsze skrzypce. To doskonały moment, aby iść za ciosem i poinformować bliskich o swoich planach i marzeniach. Śmiałe plany, które dzisiaj zarysujesz, już niebawem będą mogły się zrealizować. Nawet jeśli wiąże się to z zamiarami zakupu nieruchomości bądź wyjazdu.

Horoskop dzienny - Rak

Energia planet daje Ci ostro popalić. Konieczność pogodzenia się ze zmianami to przecież nie koniec świata! Przeprowadzka, inne stanowisko czy samochód, to jeszcze nie nic takiego. Twój niepokój stanie się przyczyną Twojej drażliwości i zarzewiem konfliktu. Spokojnie, wszystko dasz radę opanować.

Horoskop dzienny - Lew

Dzień będzie się dla Ciebie wiązał z ważnymi rozmowami i pewnymi konkretnymi ustaleniami. Dobrze się nastawisz i słusznie, ponieważ ktoś będzie wychodził Ci naprzeciw i przyklaśnie Twoim pomysłom. Wspólna inicjatywa na temat jakieś podróży czy wycieczki okaże się strzałem w dziesiątkę. Wieczorem będziesz komplementowany i ktoś mile ugłaszcze Twoją próżność.

Horoskop dzienny - Panna

Niedzielę przeznaczysz na sprawdzenie wszystkich schowków, szuflad i zakamarków. Będziesz czegoś intensywnie szukać i denerwować się, że nie możesz tego znaleźć. Nie martw się. To chwilowe niepokoje. Może warto zostawić te czynności na inny termin i zająć się uspokojeniem swoich nerwów?

Horoskop dzienny - Waga

Ponownie Twój własny znak jest na gwiezdnej tapecie numerem jeden. Koniunkcja Merkurego i Marsa przyniesie jakieś hałaśliwe wydarzenia. Trzeba będzie się uporać z jakąś głośną osobą albo awanturą w Twoim pobliżu. Wieczór zaskoczy Cię pozytywnymi zmianami. Ktoś wyzna Ci jakąś tajemnicę.

Horoskop dzienny - Skorpion

Nie bądź uparty i nie pogarszaj sprawy. Zajmij się swoimi relacjami i tym w jakim są teraz stanie. Trzeba wyciągnąć rękę do zgody i zrozumieć, że nie wszystko jest zależne od innych. Postaraj się być wyrozumiały i dopuścić do dialogu. Uważaj na techniczny stan swojego auta, laptopu bądź telefonu.

Horoskop dzienny - Strzelec

Powinieneś błyskawicznie decydować się na randkę, spotkanie bądź jakiś interes, ponieważ ta okazja szybko się nie powtórzy. Dzisiaj spłyną do Ciebie jakieś nieoczekiwane propozycje i zaproszenia. Dzień upłynie Ci szybko, będziesz się przemieszczał i odwiedzał znajomych bądź rodzinę.

Horoskop dzienny - Koziorożec

W tym dniu sprzęty elektroniczne będą Ci robić niemiłe psikusy. Być może zrozumiesz w pełni, co oznacza sformułowanie "złośliwość rzeczy martwych". Nie będziesz skory ani do zabawy, ani do bliskości z innymi. Popołudnie najchętniej spędzisz sam, dumając nad swoimi zmartwieniami.

Horoskop dzienny - Wodnik

To będzie ważny dzień dla Ciebie Wodniku, podobnie jak i dla innych znaków powietrznego trygonu. Na niebie są przygotowane pewne korzyści, z których możesz śmiało skorzystać. Możesz zatroszczyć się zarówno o swoich bliskich, jak i o swoje własne potrzeby. Dzisiaj będziesz mieć mnóstwo sił i niespożytą energię do działania.

Horoskop dzienny - Ryby

Energia planet nadal daje Ci trudne zadania Rybo. Niestety nie będziesz wspierana i Twoja sytuacja odrobinę się pogorszy. Coś, o czym myślisz z niechęcią, będzie Cię teraz natrętnie otaczać. Nie wszystko uda się poukładać tak, jakbyś sobie tego życzyła. Ktoś będzie stosował wobec Ciebie nieprzyjemną presję.

Znaczenie podstawowych ziół w magii – zioła harmonizujące

Harmonizujące zioła warto dodawać do rytuałów oczyszczających lub zaraz po nich. Jak ich nazwa wskazuje, mają za zadanie ustanowić harmonię i ład, pozwalają umysłowi oczyścić się ze złych myśli i spojrzeć na świat bardziej optymistycznie. Osoby, które mają problemy z opanowaniem emocji, mogą nosić przy sobie woreczek z suszonymi ziołami harmonizującymi. Zalicza się do nich: bez, walerianę, werbenę, drzewo sandałowe, różę, miętę, tymianek, jemiołę, lawendę oraz bez.

Zobacz także:

Zobacz wideo: Horoskop na październik 2021 r.

Horoskop na październik – czego się spodziewać?
Horoskop na październik – czego się spodziewać?
Dzień Dobry TVN

Autor:Astrolog Merkurja

Źródło zdjęcia głównego: Katarzyna Lackowska/Dzień Dobry TVN Online

Pozostałe wiadomości