Horoskop

Horoskop na czwartek. Zostaniemy wysłuchani i pocieszeni

Horoskop

Źródło:
Astrolog Merkurja
Rozgwieżdżone niebo

Jaki jest horoskop dzienny na czwartek, 6 października 2022 r. dla wszystkich znaków zodiaku? Słońce przebywa w znaku Wagi, Księżyc rozpoczyna dzień w znaku Wodnika. Po godzinie 14.46 Srebrny Glob przejdzie do znaku Ryb.

Dzisiaj na niebie brak większych układów pomiędzy ciałami niebieskimi, ale po południu nasz naturalny satelita, który znajdzie się we wrażliwym znaku Ryb, będzie płatał nam psikusy i możemy reagować na wszystko z przesadną uczuciowością. Obejrzany na srebrnym ekranie melancholijny, turecki serial czy też zasłyszana rzewna historia mogą wycisnąć z oczu łzy największym twardzielom. Wieczór będzie idealny, aby dzielić się z kimś swoimi doznaniami czy wątpliwościami. Zostaniemy wysłuchani i pocieszeni.

Horoskop dzienny na czwartek, 6 października 2022. dla wszystkich znaków zodiaku

Horoskop dzienny - Baran

Baran (21 marca - 19 kwietnia)

Dzień rozpoczniesz gładko i przyjemnie. Wszystko zadzieje się szybko i tak jak to sobie zakładałeś. Niestety po przejściu Księżyca do znaku Ryb ktoś zacznie robić ci problemy z powodu emocji, których nie jest w stanie skontrolować. Będziesz chciał kogoś pocieszyć, ale to na nic, po prostu daj się tej osobie wypłakać.

Horoskop dzienny - Byk

Byk (20 kwietnia - 20 maja)

Czwartek będzie upływał szybko i do południa w nerwowej atmosferze pełnej wzajemnych zarzutów w miejscu pracy. Nikt nie będzie poczuwał się do odpowiedzialności, za to każdy będzie chciał rządzić innymi. Po południu sytuacja znacznie się uspokoi, znajdziesz swój kąt i miejsce, w którym poczujesz się bezpiecznie i komfortowo.

Astrologia i ezoteryka

Magia w różnych kulturach
Magia w różnych kulturachDzień Dobry TVN
wideo 2/10

Horoskop dzienny - Bliźnięta

Bliźnięta (21 maja - 20 czerwca)

Korzystaj ze sprzyjających wpływów, póki Księżyc znajduje się w pokrewnym ci znaku Wodnika. Do wczesnego popołudnia ludzie będą ci przyjaźni i osoby, z którymi będziesz coś załatwiać, pójdą ci na rękę. Po przejściu Księżyca do znaku Ryb sytuacja nie będzie już taka prosta. Okaże się, że ktoś ma ci wiele do zarzucenia i trzeba się będzie słownie obronić.

Horoskop dzienny - Rak

Rak (21 czerwca - 22 lipca)

Możesz z kimś twardo polemizować i nie zgadzać się z proponowanym ci odgórnie działaniem lub wyborem, który nie jest twój. Będzie ostro. Po południu i wieczorem znacznie się wzmocnisz, nabierzesz rumieńców i stwierdzisz, że masz apetyt na jakieś miłe doznania, a to, co się wydarzyło niemiłego, wrzucasz w niepamięć.

Horoskop dzienny - Lew

Lew (23 lipca - 22 sierpnia)

Dzisiaj narzucisz sobie szybkie tempo działania i włączysz wewnętrzną dyscyplinę, dzięki temu pozałatwiasz więcej kwestii, niż miałeś w planach. Będziesz optymistycznie i wesoło nastawiony do swoich zadań i obowiązków. Skorzystasz z jakieś okazji do umówienia się na randkę, która może nie dojdzie do skutku dzisiaj, ale perspektywa rychłego spotkania będzie wprowadzać cię w idealny nastrój.

Horoskop dzienny - Panna

Panna (23 sierpnia - 22 września)

Do południa będziesz zmuszona utrzymywać kontakty z osobami, z którymi niewiele masz wspólnego i uśmiechać się do ludzi, którzy powodują twoją irytację. To już ostatni tak uciążliwy dzień przed sporym sukcesem. Wytrzymaj do jutra, ponieważ szykuje się coś, na co warto czekać. Tym bardziej nie daj się zepchnąć z toru na ostatnim zakręcie.

Horoskop dzienny - Waga

Waga (23 września - 22 października)

Dzisiaj staniesz się bardziej niż zwykle wymagająca i roszczeniowa w stosunku do otoczenia. Co dziwne w twoim przypadku, podporządkujesz sobie kogoś, kto jest postrzegany jako silna osobowość. Pokażesz, że ty też masz pazurki i nie zawsze jesteś grzeczna i układna. Bardzo dobrze.

Horoskop dzienny - Skorpion

Skorpion (23 października - 21 listopada)

Do południa będziesz się denerwować, ponieważ znowu obudzą się jakieś sprawy z przeszłości, których nie można ostatecznie domknąć. Nie łam się, to już ostatnie podejście. Niebawem Pluton ruszy do przodu i wiele zawiłości się wyprostuje. Humor poprawi ci się po południu wraz z przejściem z Księżyca do znaku Ryb.

Horoskop dzienny - Strzelec

Strzelec (22 listopada - 21 grudnia)

Możesz odnieść niespodziewane korzyści zawodowe i materialne. Ktoś, kto przeszkadzał ci w działaniu, nagle stanie się niewidzialny lub jego możliwości znacznie się zmniejszą. Wieczorem niestety dopadnie cię stres lub przemęczenie. Księżyc w znaku Ryb położy cię do łóżka szybciej, niż zakładałeś.

Horoskop dzienny - Koziorożec

Koziorożec (22 grudnia - 19 stycznia)

Przed tobą kolejny dzień, w którego trakcie będziesz narażony na brak uprzejmości z różnych stron. Kwadratura Słońca i Wenus do twojego znaku, jak również niekorzystne położenie Księżyca będzie cię stawiać w dość niekomfortowym położeniu. Ktoś wykorzysta twoją pracę i zaangażowanie i nawet nie powie: dziękuję. Na szczęście wieczorem bardziej sprzyjająca aura do rozmów.

Horoskop dzienny - Wodnik

Wodnik (20 stycznia - 18 lutego)

Czwartek zaczniesz w bardzo sympatyczny i zaskakująco miły sposób. Wzrastający Księżyc, który do popołudnia przebywa w twoim znaku, zaskarbi ci sympatię, a nawet wdzięczność pewnych osób. Dzisiaj będziesz się jawił innym jako ktoś, kto jest złotą rączką na każdą awarię. Wieczorem trzeba zwolnić i zająć się potrzebami ciała fizycznego.

Horoskop dzienny - Ryby

Ryby (19 lutego - 20 marca)

Rano ktoś będzie na ciebie rzucał gromy i złościł się o byle potknięcie. Nie potrwa to długo, ponieważ kiedy wzrastający Księżyc przejdzie do twojego znaku, okaże się, że klimat wyraźnie się ociepla i wszystko staje się prostsze. Możesz liczyć na doborowe towarzystwo i pełen śmiechów i kulinarnych przyjemności wieczór.

Karty Tarota - Umiarkowanie

Umiarkowanie jest czternastą kartą Wielkich Arkanów i nazywana jest również Równowagą lub Powściągliwością. Jej znakiem zodiaku jest Strzelec, planetą Jowisz, a żywiołem ogień. W prostej pozycji oznacza harmonię, skromność, dyplomację, zaufanie oraz równowagę. W odwróconej powierzchowność, brak spokoju, cierpliwości i równowagi, ale również chorobę.

Zobacz także:

Źródło: Astrolog Merkurja

Źródło zdjęcia głównego: gettyimages/ Nigel Killeen

Pozostałe wiadomości