Horoskop

Horoskop na czwartek. Niektórzy dostaną sygnał, aby rozpocząć upragnione zmiany

Horoskop

Źródło:
Astrolog Merkurja
horoskop
Horoskop dzienny na czwartek 5 maja 2022 r. dla wszystkich znaków zodiaku

Jaki jest horoskop dzienny na czwartek 5 maja 2022 r. dla wszystkich znaków zodiaku? Słońce przebywa w znaku Byka, Księżyc rozpoczyna dzień w znaku Bliźniąt. Na niebie utworzy się układ wywołujący niespodzianki i rożnego rodzaju niesamowite zwroty akcji.

Horoskop dzienny na czwartek 5 maja 2022 r.

Srebrny Glob już po godzinie 1.04 przejdzie do znaku Raka. Koniunkcja Słońca i Urana może wywołać jakieś totalne zaskoczenie. Nie przywiązujmy się zbytnio do tego, co sobie zaplanowaliśmy, ponieważ planety mogą w nos śmiać się z naszych zamiarów. Z pozytywów widać szybkie i skuteczne, wręcz brawurowe rozwiązania dawnych problemów. Z minusów pokażą się problemy z zasilaniem lub siecią elektryczną.

Astrologia i ezoteryka

Co przyniesie czerwiec? Horoskop
Co przyniesie czerwiec? Horoskop
wideo 2/13

Horoskop dzienny na czwartek 5 maja 2022 r. dla wszystkich znaków zodiaku

Horoskop dzienny Baran

To nie będzie najłatwiejszy dzień. Stoją przed Tobą zadania, które nie mieściły się w zakresie Twoich obowiązków. Trzeba będzie się zmierzyć z nieznanym i pokonać jakiś lęk bądź uprzedzenia. Dzisiaj idziesz pod prąd.

Horoskop dzienny Byk

W Twoim znaku dojdzie do spotkania Słońca i Urana, które może mocno namieszać. Ktoś będzie dążył do zaostrzenia konfliktu. Twoje plany na spędzenie dnia dynamicznie się zmienią. Nie broń się przed koniecznością reform w pracy, to wyjdzie Ci na dobre.

Horoskop dzienny Bliźnięta

Nie wdawaj się w mediacje pomiędzy skłóconymi stronami. Szczególnie w miejscu pracy możesz czuć, że jesteś między młotem a kowadłem. Postaraj się wymigać od wiążącej decyzji. Po południu pojawią się jakieś znaczące zmiany planów partnerskich.

Horoskop dzienny Rak

Będziesz mieć dzisiaj jakąś satysfakcję, ponieważ ktoś, kto od jakiegoś czasu był Ci nieżyczliwy, a może nawet knuł jakąś intrygę, zostanie zdemaskowany. Możesz liczyć na błyskawiczną wygraną w kilku spornych sprawach. Dzień upłynie szybko i ekscytująco.

Horoskop dzienny Lew

Postaraj się zadbać bardziej o swój komfort psychiczny i zabezpieczyć swoje interesy. Dzisiaj wszystko może się zdarzyć, więc weź pod uwagę każdy scenariusz. Zachowaj trochę czasu w zapasie, bo jeśli coś może się nie udać, to pewnie życie zrobi Ci jakiś dowcip.

Horoskop dzienny Panna

To dobry moment na to, aby łapać wiatr w żagle. Spotkanie Słońce i Urana w trygonie do Twojego znaku to sygnał, aby rozpocząć upragnione zmiany. Przed Tobą dobry i owocny dzień pełen szybkich ruchów i korzystnych podróży. Kontakty z innymi będą przyniosą coś istotnego.

Horoskop dzienny Waga

Dzisiaj lepiej nie rozpoczynać nowych znajomości i nie angażować się w coś nie do końca sprawdzonego. Możesz mieć pokusę, aby wejść na nieznany teren, ale trzeba zachować daleko posuniętą ostrożność. Ktoś może Cię zaskoczyć swoimi wyborami.

Horoskop dzienny Skorpion

Twoje kroki będą pełne zdecydowania. Od rana poczujesz przypływ adrenaliny. Dzisiaj wszystko będzie miało posmak nowości. Nie zadowolą Cię półśrodki, potrzebujesz mocnych doznań. Dzisiaj będziesz chciał wszystko albo nic. Możesz przesadzić.

Horoskop dzienny Strzelec

Dzień nie będzie należał ani do spokojnych ani do leniwych. Trzeba będzie pomóc innym w zmierzeniu się ze sporymi problemami. Ryzykowne zachowania zachowaj na inny termin. Trzeba przestrzegać wszelkich procedur i pilnować zasad bezpieczeństwa.

Horoskop dzienny Koziorożec

Dzisiaj możesz konkurować ze wszystkimi i praktycznie w każdej dziedzinie. Układ na niebie daje Ci możliwość zaprezentowania swoich umiejętności i uzyskania aprobaty. Jeśli czekasz na formalne zgody bądź ważne dokumenty, nie zawiedziesz się.

Horoskop dzienny Wodnik

Twój patron czyli Uran będzie dzisiaj zaktywowany przez Słońce. To intensywny dzień, w którym będziesz zajmował się czymś innym niż zazwyczaj. Twoje znajomości również przekształcą się i nabiorą innego charakteru. Możesz być pod czyimś mocnym wrażeniem.

Horoskop dzienny Ryby

Postaraj się ochronić swój wrażliwy układ nerwowy i nie słuchać niepokojących wiadomości czy też smutnych doniesień. Dzisiaj możesz uskarżać się na bóle karku lub kolan. Nie wdawaj się w dyskusje w komunikacji miejskiej. Uważaj na torebkę i dokumenty.

Opozycja Księżyca do Słońca – pełnia

Księżyc znajdujący się w opozycji do Słońca jest w pełni. Oznacza to, że jest całkowicie widoczny, a zatem oznacza zupełne przeciwieństwo nowiu i koniunkcji Księżyca ze Słońcem. Osoby z takim ustawieniem są szczere, ufne i transparentne. Nie wstydzą się podejmowanych akcji, swojego życia czy decyzji. Mimo to czuć w tym ustawieniu charakterystyki opozycyjne – osoby takie mają problem z wewnętrzną integracją i często mogą nie wiedzieć, czego chcą. 

Zobacz także:

Źródło: Astrolog Merkurja

Pozostałe wiadomości