Horoskop na czwartek. To będzie pozytywny dzień

Źródło:
Astrolog Merkurja
Dlaczego wierzymy w horoskopy?
Dlaczego wierzymy w horoskopy?
wideo 2/11

Sprawdź horoskop dzienny na czwartek, 30 marca 2023 r. dla wszystkich znaków zodiaku. Słońce przebywa w znaku Barana, Księżyc przez cały dzień znajduje się w znaku Raka, a jego tarcza jest coraz bardziej widoczna.

Horoskop dzienny na czwartek, 30 marca 2023 r.

Na niebie utworzy się budujący trygon pomiędzy Marsem znajdującym się w znaku Raka, a Saturnem przebywającym w znaku Ryb. Ten pozytywny wpływ obejmie przede wszystkim znaki wodne czyli Raki, Skorpiony i Ryby, które ustabilizują swoje emocje i nakierują się na właściwe, uczuciowe tory. Większość przedstawicieli zodiaku będzie mogła dokończyć jakieś zarzucone wcześniej projekty i poczuje, że jest pod właściwym zawodowym adresem. Dzień jawi się jako pozytywny i owocny.

Horoskop dzienny na czwartek, 30 marca 2023 r. dla wszystkich znaków zodiaku

Horoskop dzienny - Baran

Baran (21 marca - 19 kwietnia)

Mars znajduje się w czwartek w trygonie z Saturnem. Ten układ zachęca cię do cierpliwości i uważnego podejmowania kolejnych kroków. Dzisiaj nie powinieneś się ani szybko zniechęcać, ani odpuszczać, nawet w sprawie pozornie już całkowicie przegranej. Jeśli wytrwasz w swoim postanowieniu, spotka cię niebawem spora nagroda.

Horoskop dzienny - Byk

Byk (20 kwietnia - 20 maja)

Szykuje się fascynujący, wręcz wymarzony czwartek. Coś się wyraźnie zmieni na twoją korzyść. Otrzymasz jakieś formalne zawiadomienie, oficjalną zgodę lub decyzję, która umożliwi ci dalsze poruszanie się na obranym kursie. Dzień powinieneś zakończyć z dużym zadowoleniem.

Horoskop dzienny - Bliźnięta

Bliźnięta (21 maja - 20 czerwca)

Dzień nie będzie ułatwiał ci spraw zawodowych. Energia skupia się na trygonie wodnym i możesz mieć poczucie, że marnujesz w jakiejś kwestii czas. Niestety nie da się ominąć tego etapu i trzeba będzie cierpliwie przechodzić przez wszystkie schodki raz jeszcze. Ktoś inny jest dzisiaj na uprzywilejowanej pozycji.

Horoskop dzienny - Rak

Rak (21 czerwca - 22 lipca)

Możesz spodziewać się zrozumienia i akceptacji, a nawet empatii ze strony osób w twojej pracy. Dzisiaj wszystko będzie układać się lżej, łatwiej i w sposób, który cię zadowoli. Poczujesz, że masz kogoś wysoko postawionego po swojej stronie. Warto coś proponować, ponieważ twoje pomysły znajdą uznanie w oczach decyzyjnych osób.

Horoskop dzienny - Lew

Lew (23 lipca - 22 sierpnia)

Szykuje się duże obłożenie obowiązkami, sprawami zawodowymi a na dodatek rodzinnymi niesnaskami. Dzisiaj będziesz potrzebował co najmniej dodatkowej pary rąk, aby się ze wszystkim uporać. W kwestiach sercowych zachowaj rozwagę i wstrzemięźliwość, ponieważ ktoś będzie chciał cię sprowokować do podjęcia pochopnej decyzji.

Horoskop dzienny - Panna

Panna (23 sierpnia - 22 września)

W czwartek niebo ci sprzyja, więc nie marnuj dnia. Masz możliwość dopełnić formalności i podpisać wreszcie jakiś kontrakt, otrzymać zlecenie, sprzedać coś korzystnie. W sprawach sercowych, nie ma powodów do narzekań, wręcz przeciwnie. Szykuje się atrakcyjne popołudnie w ciekawym towarzystwie.

Horoskop dzienny - Waga

Waga (23 września - 22 października)

Ktoś może zakłócać twoją prywatność, lub wchodzić w twoje sprawy zbyt wścibsko i nachalnie. Nie daj sobie wejść na głowę. Musisz twardo wyznaczać granicę, ponieważ to, do czego dzisiaj dopuścisz, lub na co się zgodzisz może zostać z tobą dłużej niż byś się spodziewała. Czwartek jest po prostu wymagający.

Horoskop dzienny - Skorpion

Skorpion (23 października - 21 listopada)

Nie przegap swoich szans, które dzisiaj spadną ci wprost pod nogi, a najpewniej na biurko. Trygon Marsa i Saturna możesz wykorzystać bardzo owocnie, a jeśli się postarasz, wręcz spektakularnie. Zauważ, że masz naprawdę ogromne szczęście do ludzi. Warto to dzisiaj docenić. Ktoś pójdzie ci na rękę we wszystkich ważnych kwestiach.

Horoskop dzienny - Strzelec

Strzelec (22 listopada - 21 grudnia)

Dzisiaj na niebie królują inne energie. Nadmiar żywiołu wody może nieco zdusić twój wewnętrzny ogień. Będziesz się czuł przytłoczony czyimiś emocjami i nie bardzo wiesz, jak sobie poradzić z żalami i pretensjami, które ktoś wylewa na twoją głowę. Czwartek nie będzie sprzyjał rozstrzyganiu sporów. Przeczekaj.

Horoskop dzienny - Koziorożec

Koziorożec (22 grudnia - 19 stycznia)

Saturn będzie zasilany energią Marsa, więc możesz się czuć bardziej niż zazwyczaj wypełniony kosmiczną mocą. Dzisiaj jesteś trzy kroki przed konkurencją i pięć kroków przed współpracownikami. Wyprzedzisz wszystkich w drodze po swoją nagrodę. W uczuciach również więcej niż sprzyjająco.

Horoskop dzienny - Wodnik

Wodnik (20 stycznia - 18 lutego)

Możesz się smucić i zamartwiać. Dzisiaj nic nie jest takie, na jakie wyglądało jeszcze kilka dni temu. To takie chwilowe, rozczulające serce smuteczki. Czasami też tak musi być. Nie każdy dzień możesz spędzać skacząc ze szczęścia do góry. Dzisiaj po prostu nie masz humoru, a ten dzień jakoś sam zleci.

Horoskop dzienny - Ryby

Ryby (19 lutego - 20 marca)

Pojawią się jakieś obiecujące możliwości. Trygon pomiędzy Marsem i Saturnem bardzo cię wspiera, tak samo jak wzrastający Księżyc w znaku Raka. Dzisiaj możesz zarządzić innymi i pokazać, że masz w sobie siłę i determinację do tego, aby podyktować swoje warunki. W czwartek poczujesz się w jakimś sensie wygrana, więc korzystaj.

Choroby i dolegliwości znaku Lwa

Choroby i dolegliwości związane z Lwem to przede wszystkim te dotyczące serca - zapalenie mięśnia sercowego, arytmia, palpitacje, ale także choroba wieńcowa, nadciśnienie, a nawet zawał. Należy uważać na udary słoneczne i poparzenia słoneczne. Dodatkowo lwy narażone są na wpadanie w kłopoty ze względu na własną arogancję.

Zobacz także:

Źródło: Astrolog Merkurja

Źródło zdjęcia głównego: gettyimages/ Nick Pedersen

Pozostałe wiadomości