Horoskop dzienny na czwartek. Będziemy porywczy, wręcz narwani

Horoskop

Projekt bez tytułu - 2021-07-28T232738.709_Easy-Resize.com.jpg

Słońce przebywa w znaku Lwa, Księżyc znajduje się w znaku Barana. Na niebie króluje trygon ognia, który mocno zaakcentuje swoje wpływy! Będziemy porywczy, wręcz narwani, a już z pewnością ciężko będzie zachować rozsądek i zimną krew. Poznaj horoskop dzienny na czwartek 29 lipca 2021 r. Mars w ostatnim stopniu znaku Lwa utworzy opozycję z Jowiszem, który przebywa w znaku Wodnika.

Brawura, nadmierna prędkość i wybuchy emocji sprzyjają wypadkom. Dzisiaj noga z gazu! Na szczęście późnym wieczorem Mars przejdzie do rozsądniejszego znaku Panny i schłodzi gorące głowy.

Horoskop dzienny na czwartek 29.07.2021 r.

Horoskop dzienny - Baran

Przed Tobą gorący, ekscytujący, pełen energii dzień. Będziesz uwijał się jak w ukropie! Cała masa zadań zostanie przez Ciebie wykonana z pełnym sukcesem. Ktoś wyśle Ci ważną wiadomość, spłyną ciekawe propozycje. Samotne Panie mogą spotkać interesującego mężczyznę.

Horoskop dzienny - Byk

Nie jest to dzień, który będziesz mile wspominał. Dzisiaj trzeba zacisnąć zęby i wytrwale robić swoje. Układ na niebie przyniesie Ci jakieś rozczarowanie. Dopiero późnym wieczorem, po przejściu Marsa do znaku Panny poczujesz poprawę energii i nastroju.

Horoskop dzienny - Bliźnięta

Dzień rozpoczniesz w wyśmienitym humorze. Od rana jakieś informacje wprawią Cię w radosny nastrój. Nie ma dla Ciebie rzeczy niemożliwych. Długo czekałeś na odwrócenie się pewnej tendencji i właśnie teraz widzisz, że to się dzieje. Ktoś nieżyczliwy sam się zdemaskuje.

Horoskop dzienny - Rak

Dzisiaj nie będziesz mieć ochoty wychodzić na zewnątrz. Osoby wokół podziałają Ci na nerwy. Zapragniesz zaszyć się pod kołdrą. Możliwy nagły ból głowy bądź żołądka. Poprawa wieczorem.

Horoskop dzienny - Lew

Króluj, dziel i rządź. To wybitnie Twój dzień. Sprzyja Ci Merkury w Twoim znaku, Księżyc w znaku Barana i opozycja Mars-Jowisz. Jeśli ktoś stanie Ci dzisiaj na drodze, biada mu. Masz poczucie, że świat jest Twój. Może i tak. Przynajmniej do godziny 22.30.

Horoskop dzienny - Panna

Trzeba będzie nadrobić dobrą miną. Ktoś zaniedbał jakąś ważną kwestię i Ty będziesz pociągnięta do odpowiedzialności, za nie swój błąd. To będzie dzień sprzątania i porządkowania nie swojego bałaganu. Wieczorem Mars zasili Twój znak zodiaku i poczujesz się silniejsza.

Horoskop dzienny - Waga

Rodzina zacznie się upominać o Twoją obecność bądź jakąś deklarację. Nie wywiniesz się od obietnicy i musisz przyjąć zaproszenie. Niebawem czeka Cię większa impreza w gronie bliskich osób. To dobry dzień na inwestycje finansowe.

Horoskop dzienny - Skorpion

W tym dniu w niczym nie będziesz znać umiaru. Zadziałasz z niebywałym dla siebie rozmachem i przytupem. Nie wyciągaj armaty na muchę, możliwe, że lepsze efekty przyniesie dyplomacja. Rzadko Ci się zdarza brak kontroli nad emocjami, ale dzisiaj może to nastąpić.

Horoskop dzienny - Strzelec

Dzisiaj pokażesz otoczeniu, co potrafisz. Wszystko pójdzie zgodnie z Twoimi planami, a nawet lepiej niż zakładałeś. Czeka Cię jakiś test albo rozmowa, na której wypadniesz doskonale. Po obowiązkach zapragniesz ruszyć w drogę. Świat stoi otworem.

Horoskop dzienny - Koziorożec

Wokoło zawiruje nielubiana przez Ciebie energia pośpiechu i braku rozsądku. Ktoś będzie wystawiał Twoje nerwy na próbę. Nie możesz pozwolić sobie na wybuch w pracy, więc burę zbierze druga połówka. Czy to sprawiedliwe?

Horoskop dzienny - Wodnik

Opozycja Marsa i znajdującego się w Twoim znaku Jowisza podniesie Cię natychmiast do góry. Ostatnie smutne nastroje rozwieją się bez śladu. Ponownie uwierzysz w siłę swoich marzeń i wykreujesz sobie jakiś wspaniały prezent. Ktoś obdarzy Cię pochwałami.

Horoskop dzienny - Ryby

Twój zapał do działania nieco się ostudzi. To nie jest dzień dla znaków wodnych. Możesz mieć poczucie, że nikt Cię nie rozumie i ludzie wokół mówią jakimś dziwnym językiem. Będziesz tak nerwowa, że możesz coś stłuc albo niechcący uszkodzić. Tak bywa.

Piątek trzynastego. Mit, przesąd czy prawda?

W naszym kręgu trzynastka jest związana z przekroczeniem, często w sposób nieuprawniony boskiego ładu kosmicznego. Mamy 12 apostołów, 12 miesięcy, 12 znaków zodiaku, 12 głównych bogów nordyckich, 12 bogów olimpijskich. Serwisy obiadowe składają się z kompletów po 12 sztuk, mamy stoły z 12 krzesłami, 12 wigilijnych potraw i długo by jeszcze wymieniać. Doba składa się z dwóch dwunastogodzinnych cykli.

Dwunastka symbolizuje ład i porządek, jest gwarancją stabilności i sensu rzeczywistości.

Wkradająca się w ten poukładany świat "trzynastka" poniekąd burzy idealną konstrukcję i dlatego jest związana z siłami chaosu. To co uporządkowane, jasne, powtarzalne jest odbierane jako boskie, prawdziwe. Jeśli coś próbuje ten ład i harmonię zaburzyć, jest postrzegane jako złe, szatańskie, niebezpieczne.

Zobacz także:

Obejrzyj również: Anna Grzywaczewska-Ciuciura: Warto afirmować coś, co nasza podświadomość w jakiś sposób akceptuje

Autor: Astrolog Merkurja