Horoskop

Horoskop na czwartek. To dzień korzystnych zakupów i świetnych okazji

Horoskop

Autor:
Astrolog
Merkurja
EyeEmHoroskop dzienny na czwartek, 28.10.2021 dla wszystkich znaków zodiaku

Słońce przebywa w znaku Skorpiona, Księżyc znajduje się w znaku Raka. O godzinie 11:07 Srebrny Glob przejdzie do znaku Lwa. Jaki jest horoskop dzienny na czwartek, 28 października 2021 r. dla wszystkich znaków zodiaku? Na niebie utworzy się pozytywny sekstyl pomiędzy Wenus a Jowiszem. Ten aspekt pomoże w korzystnych zakupach, wyławianiu okazji i promocji, jak również w szybkim i sprawnym przemieszczaniu się z miejsca na miejsce.

Dodatkowo będziemy mieli do czynienia z ostatnią Kwadrą Księżyca w znaku Lwa. Trzecia Kwadra naszego naturalnego satelity sprzyja zabiegom oczyszczającym, złuszczającym i depilacji. Warto dzisiaj sięgnąć po peeling.

Horoskop dzienny na czwartek, 28 października 2021 r.

Horoskop dzienny - Baran

Dzień od rana daje Ci sygnały, abyś nie przysypiał i uważnie monitorował to, co się wokół Ciebie będzie działo. Trzecia Kwadra Księżyca w sprzyjającym Ci znaku Lwa bardzo przyspieszy wydarzenia wokół Ciebie. Okaże się, że Twoja konkurencja działa prężnie i coś planuje Ci zagarnąć. Na szczęście dzisiaj to zlokalizujesz i szybko oraz skutecznie zainterweniujesz.

Horoskop dzienny - Byk

To nie będzie łatwy dzień. Od rana otoczą Cię pretensje i fochy naburmuszonego otoczenia. Musisz się wziąć w garść i przetrwać te trudne układy na niebie. Co prawda w kwestiach materialnych sprzyja Ci sekstyl Wenus i Jowisza, co zaowocuje jakimiś dodatkowymi funduszami, ale pozycja Księżyca będzie grać na Twoich nerwach.

Horoskop dzienny - Bliźnięta

Możesz liczyć na bardzo udany dzień! Wszystko samo będzie się układać. Ludzie będą działać zgodnie z Twoimi zamysłami. To również dobry dzień na uspokojenie kwestii sercowych i ważną rozmowę, która wiele wyjaśni i na powrót wprowadzi do Twojej relacji dobrą atmosferę.

Horoskop dzienny - Rak

Coś będzie Cię męczyć, coś się kłębić w niedopowiedzeniach. Ciężko Ci będzie podjąć decyzję, która od jakiegoś już czasu nad Tobą wisi. Będziesz nieco zaniepokojony, jeśli chodzi o kwestie rodzinne. Ktoś złymi słowami będzie starał się zasiać niepokój w Twoim domu. Spokojnie, to wszystko to tylko iluzje, które niebawem prysną.

Horoskop dzienny - Lew

Dzisiaj na niebie Trzecia Kwadra Księżyca w Twoim znaku. Powinieneś pomyśleć o jakimś daleko posuniętym oczyszczaniu. To będzie rewelacyjny dzień na kąpiel w soli, masaże ujędrniające a w ostateczności nawet na zwykłą maseczkę z glinki lub domowy peeling twarzy. W tym dniu z łatwością odrzucisz od siebie to, co zbędne i niepotrzebne.

Horoskop dzienny - Panna

Dzisiaj będziesz mieć jakieś zmartwienia na gruncie zawodowym. Z niektórymi osobami przyjdzie Ci się pożegnać, z innymi ograniczysz kontakty bądź współpracę. Pojawi się również nerwowa atmosfera dotycząca Twoich finansów. Ktoś, komu zaufałeś i być może coś pożyczyłeś, okaże się niesłowny. Wieczorem rozmowa przez telefon nie pozostawi Ci wyboru.

Horoskop dzienny - Waga

Twoja patronka, czyli Wenus będzie w korzystnym sekstylu z Jowiszem. Czeka Cię pozytywna zmiana. Jakieś osoby, które były Ci nieżyczliwe i działały na Twoją niekorzyść, będą musiały zrezygnować ze swoich zamiarów. Dzisiaj możesz liczyć na wsparcie nieba w ważnych sytuacjach. Coś zyskownie sprzedasz.

Horoskop dzienny - Skorpion

Dzisiaj coś pójdzie zupełnie nie zgodnie z Twoimi oczekiwaniami. Trzecia Kwadra Księżyca w znaku Lwa przyniesie jakieś nieprzyjemne doświadczenie. Będziesz się z kimś spierał, może dojść do ostrej różnicy zdań. Niestety w tym dniu Twoja pozycja nie jest tak mocna, jak zazwyczaj i chociaż trudno to przełknąć, będziesz musiał ustąpić.

Horoskop dzienny - Strzelec

Dzisiaj po Twojej stronie jest zarówno ostatnia Kwadra Księżyca w znaku Lwa, jak i pozytywny układ pomiędzy Wenus a Twoim opiekunem, czyli Jowiszem. To może być bardzo udany dzień. Stojące do tej pory prace ruszą z kopyta. Ktoś, z kim nie mogłeś znaleźć wspólnego języka, nagle okaże skruchę i sam poprosi Cię o to, aby zapomnieć o waszych sporach. W finansach optymistycznie.

Horoskop dzienny - Koziorożec

Przed Tobą wymagający, dość kłopotliwy i pełen zgiełku dzień. Nie będziesz widzieć sensu w swojej pracy i wykonywanych czynnościach, ale będziesz musiał podporządkować się cudzym poleceniom bądź oczekiwaniom. Można powiedzieć, że wiesz, jak skończą się cudze rządy w domu bądź w pracy i pod koniec dnia z satysfakcją powiesz – a nie mówiłem?

Horoskop dzienny - Wodnik

Przed Tobą fantastyczny dzień i bardzo dobre układy na niebie. Trzecia Kwadra Księżyca w opozycyjnym znaku Lwa pomoże Ci w pozałatwianiu starych porachunków z osobami, które ostatnio zaszyły Ci za skórę. Pokażesz, kto ma rację i kto jest górą. Dzisiaj Los będzie się do Ciebie szeroko uśmiechał, uważaj jedynie, aby nie przesadzić z wydatkami.

Horoskop dzienny - Ryby

Dzień będzie dla Ciebie irytujący i pełen wysiłku. Będziesz mieć poczucie, że wszyscy chcą się Tobą wyręczać i zasypują Cię swoimi obowiązkami. Możesz się zirytować i wygarnąć komuś bliskiemu, że nie jesteś od tego, aby wykonywać cudzą pracę. Niestety na niewiele się to zda. Wieczorem może się zdarzyć jakiś kłopot ze sprzętem.

Pogańskie jesienne święta – dlaczego były ważne?

Przed czasami chrześcijańskimi na terenach większości Europy kultywowane były różne pogańskie religie. Większość z nich w okresie jesiennym obchodziła ważne święto jakim jest początek zimy, nazywane też początkiem ciemniejszej połowy roku i końcem jesieni. Chociaż święto to może się wydawać nieistotne lub ustanowione w nierozsądnej dacie, to jest jednak inaczej. W kulturze europejskiej przyjęto, że święta obchodzi się w okresach istotnych dla uprawy roślin, stąd też samhain mógł wydawać się świętem "źle ustawionym w czasie". W kulturze celtyckiej i innych pogańskich religiach, dzień ten ważny był jednak ze względu na zwierzęta pastewne. W tym dniu pasterze spędzali zwierzęta, głównie owce i woły z wyżynnych letnisk pastwisk.

Zobacz także:

Zobacz wideo:

Astrolog Merkurja zdradza, czy mężczyźni czytają horoskopy. " Kobiety generalnie są istotami bardziej otwartymi na duchowość"
Astrolog Merkurja zdradza, czy mężczyźni czytają horoskopy. " Kobiety generalnie są istotami bardziej otwartymi na duchowość"
Dzień Dobry TVN Online

Autor:Astrolog Merkurja

Źródło zdjęcia głównego: EyeEm

Pozostałe wiadomości