Horoskop

Horoskop na czwartek: dla niektóry to dobry czas na załatwienie pilnych spraw

Horoskop

Autor:
Astrolog
Merkurja
Maremagnum/Getty ImagesHoroskop dzienny na czwartek, 27 stycznia 2022 r.

Co przynosi horoskop dzienny na czwartek, 27 stycznia 2022 r. dla wszystkich znaków zodiaku? Słońce przebywa w znaku Wodnika, Księżyc rozpoczyna dzień w znaku Skorpiona. O godzinie 8:34 Srebrny Glob przeniesie się do fazy Strzelca. Na niebie utworzy się pozytywny trygon pomiędzy Merkurym, a planetoidą Ceres.

Horoskop dzienny na czwartek, 27 stycznia 2022 r.

Dzisiaj będziemy w lepszych humorach, dopiszą Nam chęci do działania i nowe inspiracje. To będzie dzień pełen dobrych pomysłów na to jak usprawnić pracę i zrobić korzystny interes.

Horoskop dzienny - Baran

Uda Ci się skutecznie załatwić kilka pilnych spraw. Księżyc w znaku Strzelca będzie Cię nakręcać i motywować do działania. Twoje decyzje będą śmiałe a ich efekty przejdą Twoje oczekiwania. To dobry i pracowity dzień.

Horoskop dzienny - Byk

Musisz być czujny i uważny. Dzisiaj warto wyczulić swoje zmysły i złapać dobrą okazję zawodową bądź finansową koło południa. Zrobisz krok do przodu również w Twoich sprawach partnerskich. Ktoś pokona swoją nieśmiałość.

Horoskop dzienny - Bliźnięta

Trygon Twojego patrona Merkurego i bogini urodzaju czyli Ceres przyniesie jakieś owocne rozmowy i ciekawe spotkania. Możesz postawić sobie ambitne cele. Ktoś będzie sprzyjał Twoim projektom. Księżyc w znaku Strzelca podniesie poziom Twojej energii.

Horoskop na 2022 rok

Numerologiczne tajemnice
Numerologiczne tajemnice Dzień Dobry TVN
wideo 2/3

Horoskop dzienny - Rak

Dzisiaj po raz kolejny zaangażujesz się w sprawy innych osób. Może się okazać, że niepotrzebnie tracisz czas i energię, ponieważ ktoś nie ma zamiaru tego docenić. Wieczorem zajmij się swoim zdrowiem i zwróć uwagę, że nie odżywiasz się tak jak powinieneś.

Horoskop dzienny - Lew

W tym dniu nieoczekiwanie zaiskrzy i to ze strony, której kompletnie się nie spodziewałeś Lwie. Ktoś może rzucić na Ciebie swój urok. Ciesz się tym jeśli jesteś wolny, natomiast jeśli masz parę mogą pojawić się spore kłopoty. Wieczorem możesz mieć spięcie.

Horoskop dzienny - Panna

Szykują się spore powody do świętowania. Poczujesz, że Twój wysiłek się opłacił i nareszcie otrzymasz pochwały i gratyfikacje. Twoje zadowolenie będzie Ci towarzyszyć do popołudnia, ponieważ później czyjeś kąśliwe uwagi popsują Ci humor.

Horoskop dzienny - Waga

Dzisiaj będzie Ci nieco lżej. Poczujesz, że wstępuje w Ciebie nowa energia. Chociaż Księżyc w znaku Strzelca zachęca Cię do zabawy, skup się na sprawach materialnych. Będziesz we właściwym miejscu o właściwej porze, aby złapać kogoś i uzyskać swoje należności bądź dostać obietnicę.

Horoskop dzienny - Skorpion

W tym dniu możesz dostać ofertę nowej pracy, ewentualnie Twoja dawna firma da Ci sygnał, że byłbyś tam mile widziany. Powinieneś to rozważyć. Na gruncie partnerskim ktoś będzie zabiegał o poprawę relacji i chciał naprawić stosunki między Wami.

Horoskop dzienny - Strzelec

Dzisiaj pora na systematyczną pracę. Nie oglądaj się na żadne pokusy, ponieważ możesz sobie napytać biedy. Nie wychodź wcześniej, nie zostawiaj czegoś pilnego na biurku, w tym dniu ktoś z łatwością wytknie Ci pomyłki bądź niedociągnięcia.

Horoskop dzienny - Koziorożec

Dla innych znaków to dzień interesów, a dla Ciebie pojawią się romantyczne klimaty. Będzie nastrojowo i wręcz ujmująco. Ktoś okaże Ci, że jest Tobą naprawdę zainteresowany. Ktoś inny będzie uprzejmy i miły. Ludzie będą okazywać Ci sympatię.

Horoskop dzienny - Wodnik

W tym dniu nie będziesz narzekać na brak energii. Śmiało podejdziesz do wszystkich obowiązków i kolejnych pomysłów. Zakupy, praca, wizyty, odwiedziny, poczta, warzywniak. Będziesz kursować jak na karuzeli. Pod koniec dnia ucieszysz się, że tyle zrobiłeś.

Horoskop dzienny - Ryby

Nie przeceniaj dzisiaj swoich sił, licz się z pewnymi ograniczeniami. Przemyśl kilka kwestii raz jeszcze. To nie jest dobry termin, aby porywać się na jakieś sprawy wymagające ogromnego zaangażowania. Dzisiaj postaraj się nie wychylać.

Symbolika domu III w astrologii

W astrologii dom trzeci, tak jak znak bliźniąt, symbolizują bracia, jednak rozumiani w sposób symboliczny. Nie chodzi o biologiczne braterstwo, a umiejętność komunikacji. Wlicza się w to dobre kontakty z ludźmi, odbywane podróży, ale też żyłkę do interesów czy umiejętną wymianę myśli. Dom ten określa się jako "dom intelektu".

Zobacz także:

Autor:Astrolog Merkurja

Źródło zdjęcia głównego: Maremagnum/Getty Images

Pozostałe wiadomości