Horoskop

Horoskop na czwartek: będziemy skorzy do żartów

Horoskop

Autor:
Astrolog
Merkurja
vchal/Getty ImagesHoroskop dzienny na czwartek, 25 listopada 2021 r.

Słońce przebywa w znaku Strzelca, Księżyc znajduje się w znaku Lwa. Srebrny Glob o 16:31 utworzy kwadraturę z Uranem co po południu obdarzy Nas pewną całkiem sporą zmianą klimatu i zaskakującymi wiadomościami. Kilku znakom nie wszystko pójdzie zgodnie z planem. Dotyczy to głównie Wodników, Lwów i Byków. Jaki będzie horoskop dzienny na czwartek, 25 listopada 2021 r. dla wszystkich znaków zodiaku?

Horoskop dzienny na czwartek, 25 listopada 2021 r.

To aktywny i pełen wesołych psikusów dzień. Będziemy skorzy do żartów i zapragniemy zapewnić sobie jakąś rozrywkę. Na przekór ponurym informacjom, płynącym z mediów wiele osób postanowi spędzić ten dzień radośnie i towarzysko.

Horoskop dzienny - Baran

Dzień będzie kontynuacją wczorajszych, dobrych tendencji. Zatroszczysz się o finansową samodzielność i korzyści z pracy. Aura planet teraz Ci sprzyja i większa część Baranów będzie czerpać to, co spada z nieba pełnymi garściami. Wieczorem spłynie zapowiedź wesołej imprezy, która odbędzie się za kilka dni.

Horoskop dzienny - Byk

Księżyc w znaku Lwa będzie zachęcał Cię do nadmiernych wydatków. Uważaj, aby nie skusić się na jakieś luksusowe dobra, na które nie do końca możesz sobie pozwolić. Dzisiaj Twoja radość życia zostanie odrobinę przygaszona. Nie martw się, to nie potrwa długo. Wieczorem jakaś sprzeczka.

Horoskop dzienny - Bliźnięta

Spotka Cię ciąg dalszy sprzyjających klimatów. Będzie Cię czekać jakaś nagroda i pochwała w sprawach zawodowych. Zapragniesz się samorealizować i uskutecznisz kilka pierwszych kroków, które mają Ci to umożliwić. Kilka osób, które mogą Ci pomóc nie odmówi. Łap za telefon, wysyłaj e-maile.

Horoskop dzienny - Rak

Przed Tobą dzień intensywnej pracy i krótkich służbowych podróży. Jeśli nawet nie będziesz przemieszczał się z miejscowości do miejscowości, to zaczniesz kursować między biurkami. To będzie trudny dzień bez przerwy na kawę. Wieczorem jakieś problemy znajomych będą Cię wykańczać i odmówisz porady.

Horoskop dzienny - Lew

Bardzo możliwe, że zostaniesz dzisiaj poinformowany o szykującym się atrakcyjnym wydarzeniu kulturalnym, bądź towarzyskim, na którym Twoja obecność będzie mile widziana. Ktoś obdarzy Cię komplementami za Twój wygląd, albo… umiejętności w kuchni. Dzisiaj humor Ci dopisze.

Horoskop dzienny - Panna

Kwadratura Słońca i Merkurego, a na domiar tego niekorzystne ułożenie Księżyca świadczą o tym, że będziesz musiała poruszać się wśród osób z którymi jesteś w konflikcie. Dużo będzie trzeba z siebie dać, mało otrzymasz w zamian. Ktoś Cię nie doceni. Wieczorem te kłopoty nieco przygasną.

Horoskop dzienny - Waga

Dzisiaj z niebywałą dla Ciebie konsekwencją będziesz realizować swoje plany. Dostaniesz zastrzyk z optymizmu i spojrzysz na życie weselej. Zrozumiesz, że jesteś warta zachodu - zarówno jako pracownik, jak i partner w relacji. Docenisz siebie i zadbasz o swoje potrzeby.

Horoskop dzienny - Skorpion

Przez jakąś swoją nieuwagę bądź przecenienie umiejętności możesz narazić się na sporą krytykę. Dzisiaj będziesz gonić bez tchu w różne miejsca i dlatego ciężko będzie wszystkiego dopilnować. Wieczorem czeka jakiś dylemat, co wybrać? I tak źle, i tak niedobrze.

Horoskop dzienny - Strzelec

Szykuj się na kolejne, towarzyskie rozrywki. Układ na niebie będzie teraz stawiał Cię w centrum zainteresowania innych osób. Wszystko będziesz wykonywał z wigorem i z wielkim entuzjazmem. Nie w głowie będzie Ci praca, chociaż akurat tam wszystko układać się będzie pomyślnie bez Twojego wysiłku.

Horoskop dzienny - Koziorożec

W tym dniu towarzyszyć Ci będzie niepewność i wahania nastrojów. Dzisiaj będziesz jak na Ciebie rażąco niezdecydowany i znerwicowany. To wpływ otoczenia, które wszystko zrzuca na Twoje barki, a w szczególności konieczność podejmowania decyzji za innych. Wieczorem w domu odzyskasz spokój.

Horoskop dzienny - Wodnik

Dzisiaj będziesz rozwiązywał cudze kłopoty, głównie przez telefon. Współpraca z pewną osobą ułoży się po Twojej myśli. Ktoś będzie święcie przekonany, że jest od Ciebie mądrzejszy lub lepiej poinformowany i wykorzystasz to na swoją korzyść. Wieczorem zapragniesz rozerwać się wśród przyjaciół.

Horoskop dzienny - Ryby

Odpuść pewne sprawy, przestań myśleć, przestań się zadręczać tym, na co nie masz wpływu. Idź na długi spacer do lasu, odpręż się. W innym wypadku Twoja głowa zacznie sprawiać Ci kłopoty bezsennością i migrenami. To nie jest dobry dzień na ważne, nieodwołalne decyzje. Zwolnij.

Co gwiazdy mówią o mężczyznach?
Co gwiazdy mówią o mężczyznach?Jak sobie radzić z mężczyznami z poszczególnych znaków zodiaku? Na co mężczyźni urodzeni w poszczególnych znakach zodiaku zwracają uwagę?
Dzień Dobry TVN

Sabaty - kiedy się je obchodzi

Sabaty mniejsze obchodzone są:

  • 21 grudnia - yule,
  • 21 marca - ostara,
  • 21 czerwca - litha,
  • 22 września - mabon.

Sabaty większe obchodzone są:

  • 2 lutego - imbolc,
  • 30 kwietnia - beltane,
  • 1 sierpnia - lughnasadh,
  • 31 października - samhain.

Zobacz także:

Autor:Astrolog Merkurja

Źródło zdjęcia głównego: vchal/Getty Images

Pozostałe wiadomości