Horoskop

Horoskop dzienny na czwartek. Przygotujmy się na niezwykłe zbiegi okoliczności

Horoskop

Autor:
Astrolog
Merkurja
Untitled-Artwork

Słońce przebywa w znaku Wagi, Księżyc znajduje się w znaku Barana. Czeka nas pierwszy w pełni jesienny dzień. Na niebie dojdzie do opozycji planety miłości, czyli Wenus z planetą niepokoju i niespodzianek, czyli Uranem. Nic nie będzie szło zgodnie z ustaleniami, powinniśmy przygotować się na uczuciowe fajerwerki i niezwykłe zbiegi okoliczności. Poznaj horoskop dzienny na czwartek 23.09.2021 r.

Horoskop dzienny czwartek, 23 września 2021 r.

Będziemy jeszcze pod wpływem jesiennej równonocy i magii przesilenia. Możemy czuć, że zmienia się energia wokół, a nastawienie innych ludzi też ulega transformacji. To będzie bardzo aktywny czwartek, w którym główne skrzypce będą grały relacje partnerskie.

Horoskop dzienny Baran

Układ na niebie przyniesie Ci chwilowe zwątpienie w sens Twoich działań. Chaos informacyjny może spowodować, że nie bardzo będziesz wiedział w co wierzyć, co jest tylko pogłoską, a co rzeczywistym zagrożeniem. W tym dniu lepiej odłożyć ważne decyzje na bok i zająć się jakimiś prostymi czynnościami.

Horoskop dzienny Byk

Dzisiaj czekają Cię nagłe zwroty akcji. Twoja patronka czyli Wenus będzie w położeniu, które przyniesie Ci pewne zaskakujące rozwiązania. Możesz czuć się nieco zbity z tropu. Bardzo możliwe, że dostaniesz propozycję, której się nie spodziewałeś. Czeka Cię dzień pełen niespodzianek.

Horoskop dzienny Bliźnięta

Jesienne Słońce w znaku Wagi przyniesie Ci wreszcie trochę spokojniejszy klimat, a Twoja psychika odpocznie. Inne znaki zodiaku będą szarpane trudnymi emocjami, ale Ty staniesz trochę z boku wydarzeń i będziesz się po prostu przyglądać. Nie martw się o sprawy finansowe. Coś, co wydawało się beznadziejną sytuacją, nagle nabierze dobrego kształtu.

Horoskop dzienny Rak

Możesz odczuwać dziwny, niczym nieuzasadniony niepokój. To jeszcze skutek przesilenia jesiennego, które mocno na Ciebie działa. Spróbuj skupić się na sprawach zawodowych i nie zajmować zbytnio tematami uczuciowymi, bo tylko Cię to zmęczy. Wieczorem poczujesz, że się wyciszasz.

Horoskop dzienny Lew

To nie będzie Twój ulubiony dzień w tym tygodniu. Dostaniesz jakieś trudne zadanie, którego wykonanie może być praktycznie niemożliwe. Musisz wykorzystać cały swój talent do zarządzania otoczeniem, aby wyprostować sytuację. Kwadratura Wenus do Twojego znaku może narazić Cię na jakieś straty materialne. Nie inwestuj.

Horoskop dzienny Panna

To dobry dzień, aby skupić się na swoich sprawach rodzinnych i poświęcić czas dzieciom, wnukom albo podopiecznym. Dzisiaj będziesz przekierowywać swoją energię na kwestie dotyczące Twoich relacji. Po południu dojdzie do Ciebie jakaś zadziwiająca informacja dotycząca spraw szkolnych bądź zawodowych.

Horoskop dzienny Waga

Dzisiaj przyjdzie Ci się mierzyć z `pewnymi nieporozumieniami. Twoja opiekunka Wenus będzie tworzyć opozycję z Uranem. Ten układ nie przynosi stabilizacji, wręcz przeciwnie. W tym dniu będziesz bardzo niespokojna i znerwicowana. Możesz działać pod wypływem chwili i stresu, który przyniosło jesienne przesilenie. Nie narzucaj sobie wysokich wymagań.

Horoskop dzienny Skorpion

Przebywająca w Twoim znaku planeta miłości uruchomi w Tobie potrzebę na jakieś niebanalne doznania i silne emocje. Dzisiaj ciężko będzie Ci utrzymać równowagę i zachować zimną krew. Ktoś rozpali Cię do czerwoności. Inną kwestią jest to, czy w pozytywny czy negatywny sposób. W pracy jakieś niespodziewane odejścia.

Horoskop dzienny Strzelec

Dzisiaj będziesz mocno zaangażowany w sprawy firmy bądź szkoły. Ktoś będzie wymagał Twojej obecności i uwagi w stu procentach. Powinieneś być również gotowy na większy niż zazwyczaj wysiłek fizyczny. W domu również nie dane Ci będzie odpocząć, jak tylko wrócisz będą kolejne sprawy do załatwienia.

Horoskop dzienny Koziorożec

W tym dniu układ na niebie będzie Ci sprzyjał. Staniesz się bardziej twórczy niż zazwyczaj. Możesz wpaść na przydatne pomysły, coś poprzestawiać, coś zreformować. Będziesz nastawiony na wydatkowanie energii i na interakcję z innymi. Staniesz się chwilowo bardziej otwarty i przyjazny. Ktoś wyśle sygnał, że jest zainteresowany bliższą znajomością.

Horoskop dzienny Wodnik

Dzisiaj uruchomi się Twój patron czyli Uran, który nie pozwoli Ci spędzić nudnego i przewidywalnego dnia. Przed Tobą jakieś karkołomne decyzje, szybkie przemieszczanie się z miejsca na miejsce i ryzykowne ruchy. Nie dane Ci będzie spędzić spokojnych godzin za biurkiem. Sprzęt może szwankować, a auto odmawiać posłuszeństwa. Nic nie pójdzie zgodnie z planem.

Horoskop dzienny Ryby

Telefon od rana będzie Cię bombardować jakimiś nowinami i ważnymi wiadomościami. To będzie bardzo aktywny i pełen ciekawych wydarzeń dzień. Możesz liczyć na zastrzyk adrenaliny. Dzisiaj wszystko będzie Ci się wydawać interesujące, a ludzie wokół warci poznania i rozmowy. Nie będziesz się nudzić.

Boskie znaczenie ptaków

Dawni Słowianie wierzyli, że symbolem śmierci jest biała gęś. Szatan uosabiany był przez sowę, ze względu na jej nocne życie. W Starym Testamencie gołębica symbolizowała ratunek, przynosiła radosną nowinę. Z kolei w Nowym Testamencie Duch Święty zstępował pod postacią owej gołębicy. Ptaki często symbolizowały boskość, ze względu na umiejętność latania, która uznawana była za niezwykłą, mogły wznosić się ku niebu i to przybliżało je do boskich istot. 

Astrolog Merkurja radzi, co zrobić, gdy horoskop zapowiada nieszczęście. "To jest prognoza"

Zobacz także:

Autor:Astrolog Merkurja

Pozostałe wiadomości