Horoskop

Horoskop na czwartek. Jeden znak poczuje się wyróżniony przez niebo

Horoskop

Autor:
Astrolog
Merkurja
Gwieździste niebo
Abdul Azis / Getty ImagesHoroskop dzienny na czwartek 23 czerwca

Poznaj horoskop dzienny na czwartek 23 czerwca 2022 r. dla wszystkich znaków zodiaku. Słońce przebywa w znaku Raka, Księżyc rozpoczyna dzień w znaku Barana. Po godzinie 13:57 Srebrny Glob przejdzie do znaku Byka.

Horoskop dzienny na piątek, 23 czerwca 2022 r.

Najważniejszym wydarzeniem na niebie będzie dzisiaj przejście Wenus ze znaku Byka do znaku Bliźniąt, które nastąpi o godzinie 2:34 nad ranem. Takie konfiguracje prognozują nam dzień, który potoczy się zupełnie inaczej niż zakładaliśmy. Musimy być przygotowani na zmianę planów, w tym przede wszystkim tych dotyczących spotkań prywatnych, randek oraz wydarzeń kulturalnych. Dzięki pobytowi Wenus w znaku Bliźniąt będziemy bardziej otwarci na zawieranie znajomości, łatwiej niż zwykle przełamiemy pierwsze lody oraz staniemy się ciekawscy i chętni, aby zapoznać się ze wszystkimi nowinkami i ploteczkami.

Astrologia i ezoteryka

Co przyniesie czerwiec? Horoskop
Co przyniesie czerwiec? Horoskop
wideo 2/13

Horoskop dzienny na czwartek czerwca 2022 r. dla wszystkich znaków zodiaku

Horoskop dzienny Baran

Nastawisz się na pracę i obowiązki, ale niewiele uda Ci się zrobić. Twoje myśli będą wędrować w kierunku atrakcyjnej osoby, z którą masz nadzieję spotkać się, a przynajmniej utrzymać kontakt. Zaskakujące wydarzenia wieczorne wcale Cię nie zmartwią, wręcz przeciwnie, poprawią Ci humor.

Horoskop dzienny Byk

Dzisiaj Wenus opuszcza Twój znak i przechodzi do sąsiedniego znaku Bliźniąt. W pracy czeka Cię dzień długich dyskusji i niekończących się polemik na tematy, które zdawać się mogły być już zakończone. Wieczorne starcia z rodziną możesz przypłacić bólem brzucha i gastrycznymi kłopotami.

Horoskop dzienny Bliźnięta

Możesz czuć się wyróżniony przez niebo. Wenus wkracza do Twojego znaku zodiaku i przez najbliższe tygodnie będzie przyświecać Ci swoim blaskiem. Staniesz się jeszcze bardziej uroczy i błyskotliwy – otoczenie będzie piać z zachwytu! Wieczór przygotuje dla Ciebie miłą niespodziankę, która może być zaskakująco smaczna.

Horoskop dzienny Rak

Dzisiaj ktoś będzie próbował wystawić na szwank Twoją reputację, a przynajmniej podważyć Twoją pozycję lub kompetencję. Nie dawaj się ośmieszyć, nawet jeśli będą to niby żarty, musisz postawić jasną granicę i nie pozwalać wchodzić bezkarnie na swój teren.

Horoskop dzienny Lew

Wenus, która wkroczy do przyjaznego Ci znaku Bliźniąt, pomoże w rozwiązaniu sporów i kłopotów ostatnich dni. Możesz nastawić się na dobre wiadomości i zapowiedzi radosnych wydarzeń, które już niebawem będą Twoim udziałem. Dzisiaj poczujesz nareszcie, że lato ma Cię pod swoją opieką i zapowiada się korzystniejszy okres.

Horoskop dzienny Panna

Ktoś będzie Ci udowadniał na siłę, że nie masz racji. Może doskwierać Ci kaszel bądź drapanie w gardle i dlatego nie jesteś w nastroju do prowadzenia irytujących dyskusji. Odpuścisz starcie i może lepiej na tym wyjdziesz. Księżyc w znaku Byka sprzyja Twoim transakcjom finansowym.

Horoskop dzienny Waga

Twoja patronka wkracza do żywiołu powietrza, dlatego poczujesz, że odzyskujesz władzę nad swoim językiem. Ktoś powie Ci coś istotnego, co może zaważyć na Twojej decyzji, ktoś inny przyśle ważną wiadomość e-mail, która też rozjaśni Ci sytuację, w której się znajdujesz. Dzisiaj poprawią się stosunki z otoczeniem.

Horoskop dzienny Skorpion

Dzisiaj nie będziesz czuł się w pełni sobą. Możesz ulegać jakiejś propagandzie lub zaufać niesprawdzonej informacji, co wytrąci Cię z równowagi. Dopiero wieczorem okaże się, że był to fałszywy alarm i właściwie to nie masz się czego obawiać. Na szczęście w kwestiach finansowych nic dzisiaj nie ubędzie.

Horoskop dzienny Strzelec

W Twoim rozkładzie dziennej jazdy pojawią się rożne ewentualności, w tym takie, które się wzajemnie wykluczają. Możesz być rozczarowany tym, że nie jesteś w stanie skorzystać ze wszystkich opcji, ale na coś trzeba się w końcu zdecydować. Przed Tobą dzień pełen miotania się i dość nieprzemyślanych kroków.

Horoskop dzienny Koziorożec

Dzięki dobremu położeniu Księżyca w znaku Byka będziesz przechodził przez czwartek z poczuciem zadowolenia i satysfakcji. W firmie możesz liczyć na wsparcie osób, z którymi współpracujesz, w domu na dobrą atmosferę oraz życzliwość. Dzień sprawi, że poczujesz, że lubisz robić to, co robisz i wykonujesz to dobrze.

Horoskop dzienny Wodnik

Pod względem zawodowym niewiele da Ci się dzisiaj osiągnąć. Będą się piętrzyć trudności, trzeba będzie dokończyć jakieś nielubiane zajęcie, które wymaga mozołu i dyscypliny. Nie lubisz drobiazgowości, ale nie da się inaczej. Wieczór już bardziej rozrywkowy i pełen swobody.

Horoskop dzienny Ryby

Na poziomie emocji i partnerstwa pojawią się jakieś trudne tematy, które trzeba będzie podjąć. Wenus w znaku Bliźniąt znajduje się w kwadraturze wobec Twojego znaku, zatem efekty rozmów nie zadowolą Cię, a jedynie zirytują. Na szczęście sprawy związane z gospodarstwem domowym rachunkami i pożytecznymi zakupami będą na plus.

Znaczenie Północnego Węzła Księżycowego w 10 domu

Kiedy urodzeniowy Północny Węzeł Księżycowy przebywa w dziesiątym domu, jego oponent, Południowy Węzeł Księżycowy znajduje się w domu czwartym. W takiej sytuacji linia konfliktu przebiega między tym, co było i jest, a tym co będzie. Osoby z tym ustawieniem mogą borykać się z problemami związanymi z odcięciem się lub puszczeniem tego, co było, aby ruszyć naprzód ku zmianie.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor:Astrolog Merkurja

Źródło zdjęcia głównego: Abdul Azis / Getty Images

Pozostałe wiadomości