Horoskop

Horoskop na czwartek. Dla niektórych znaków zodiaku ten dzień będzie wyjątkowo nerwowy

Horoskop

Autor:
Astrolog
Merkurja
Źródło:
Astrolog Merkurja

Jaki jest horoskop dzienny na czwartek, 22 września 2022 r. dla wszystkich znaków zodiaku? Słońce przebywa w ostatnim stopniu znaku Panny. Księżyc przez cały dzień znajduje się w znaku Lwa. Na niebie brak większych układów pomiędzy planetami, ale już tylko kilkadziesiąt godzin dzieli nas od równonocy jesiennej.

Horoskop dzienny na czwartek, 22 września 2022 r. dla wszystkich znaków zodiaku

Dzisiaj wiele spraw zwali nam się na głowy. Nagle pojawią się sytuacje, w których będziemy musieli podjąć szybką interwencję. Dni poprzedzające przesilenia solarne są naznaczone mocnymi zmianami w energiach i wywołują wewnętrzny niepokój, który wynika z konieczności dostosowania się do nowego trybu pracy i odmiennych niż aktywności. To już ostatnie tak nerwowe dni i godziny. Niebawem dostosujemy się do jesiennego rytmu, a dzisiaj… no cóż, schodźmy z drogi osobom, które mają problem z kontrolowaniem emocji.

Horoskop dzienny - Baran

Baran (21 marca - 19 kwietnia)

To będzie dla ciebie dzień pełen zmagań. Twój organizm jest mocno dotknięty przez wysiłek związany z dostosowaniem się do przesilenia, w związku z czym będziesz przysypiać na lekcjach lub na biurku w pracy, ale nikt tego nie zauważy. Wieczorem możesz liczyć na wsparcie przyjaciela i poczujesz się lepiej.

Horoskop dzienny - Byk

Byk (20 kwietnia - 20 maja)

Ktoś bliski szykuje się do dłuższej podróży, co wzbudzi w tobie jakieś obawy. Nie masz co wymyślać mrocznych scenariuszy, nie bądź czarnowidzem. Dzisiaj czujesz, że coś się kończy, a nowe jeszcze nie przyszło, w związku z czym grunt chwieje ci się pod nogami. Spokojnie, to tylko zmiana pory roku!

Horoskop dzienny - Bliźnięta

Bliźnięta (21 maja - 20 czerwca)

Dzisiaj trzymaj się faktów i tego co masz jasno i wyraźnie sprecyzowane. Nie wystarczą czcze obietnice. Wymagaj potwierdzeń na piśmie. Mogą pojawić się jakieś nieporozumienia dotyczące umów w pracy, czy też umów o dzieło. Jeśli tylko będziesz stanowczy, nie zadzieje się żadna szkoda.

Astrologia i ezoteryka

Magia w różnych kulturach
Magia w różnych kulturachDzień Dobry TVN
wideo 2/10

Horoskop dzienny - Rak

Rak (21 czerwca - 22 lipca)

Zadbasz o dobry stan finansów i dobrze, że skupiasz na tym swoją uwagę. Gdzieś mogą być jakieś wycieki gotówki bądź też niepotrzebne straty, którym można łatwo zapobiec, jeśli się je zauważy. Popołudniu zajmiesz się sprawami kuchni i możesz mieć wielką ochotę na ugotowanie sobie jakiegoś pracochłonnego smakołyku.

Horoskop dzienny - Lew

Lew (23 lipca - 22 sierpnia)

Malejący Księżyc nadal znajduje się w twoim znaku zodiaku, co może sprawić, że będziesz czuł się wyzuty z energii. Sytuacji nie poprawia napięcie spowodowane zbliżaniem się równonocy. Dzisiaj możesz być wyjątkowo nerwowy i drażliwy. Osoby w twoim otoczeniu będą rozczarowane twoją postawą, ale nie zrobi to na tobie wrażenia.

Horoskop dzienny - Panna

Panna (23 sierpnia - 22 września)

Pod presją lub po to, aby zadowolić kogoś innego, możesz podejmować złe, niekorzystne dla siebie decyzje. Reagujesz zbyt nerwowo i w sposób nieprzemyślany. Coś, co miało pójść praktycznie bez wysiłku, nagle zacznie sprawiać kłopoty. Jakiś dokument stanie na przeszkodzie.

Horoskop dzienny - Waga

Waga (23 września - 22 października)

Poczujesz jakiś psychiczny ciężar. Będziesz marzyć, aby tego dnia nie spędzić samotnie i aby ktoś pomógł ci w wypełnianiu jakiegoś niewdzięcznego zadania. Niestety nikt nie będzie się zbytnio kwapił do tego, aby udzielić ci wsparcia. Dzień przed wkroczeniem Słońca do twojego znaku może być niezbyt udany.

Horoskop dzienny - Skorpion

Skorpion (23 października - 21 listopada)

Ktoś będzie chciał scementować łączącą was więź i zagra na twoich uczuciach. Niestety efekt będzie odwrotny od zamierzonego, ponieważ w mig rozpoznasz próbę manipulacji. Dzisiaj nie wykażesz się cierpliwością ani wyrozumiałością. Po prostu będziesz do bólu szczery, co nie każdy chętnie przyjmie.

Horoskop dzienny - Strzelec

Strzelec (22 listopada - 21 grudnia)

Możesz borykać się z jakąś szkodą wyrządzoną przez młodocianą osobę. Niestety trzeba będzie naprawić powstałe uszkodzenia czy też załagodzić podrażnionych sąsiadów. Dzisiaj w pracy również nie będzie zbyt swobodnie ponieważ ktoś wyższy stanowiskiem będzie patrzeć ci na ręce.

Horoskop dzienny - Koziorożec

Koziorożec (22 grudnia - 19 stycznia)

To już ostatni dzień pobytu Słońca w sprzyjającym ci znaku Panny. Dzięki temu możesz szybko i z dużą skutecznością domknąć jakiś projekt, dopełnić formalności, odzyskać jakiś ważny dokument bądź wypis. Nie ociągaj się, nie przekładaj spotkań ani nie zwlekaj. Jak to mawiają jutro będzie futro.

Horoskop dzienny - Wodnik

Wodnik (20 stycznia - 18 lutego)

Dzisiaj wyjdzie na jaw, że nie wszystkie twoje ostatnie działania podobały się współpracownikom. Chociaż dostałeś wcześniej masę pochwał i komplementów okaże się, że nie były one szczere. Możesz zostać zasypany jakimiś skargami czy też zarzutami, z którymi trudno polemizować, ponieważ są odrealnione.

Horoskop dzienny - Ryby

Ryby (19 lutego - 20 marca)

Ostatni dzień pobytu Słońca w opozycyjnym znaku Panny niesie dla ciebie przestrogę przed niepewnymi interesami oraz jakimiś osobami z nieuczciwymi zamiarami. Dzisiaj możesz wpaść na kogoś, kto będzie próbował coś wyłudzić. Warto być czujną i zachować ostrożność w miejscach, których nie znasz.

Karta tarota - Głupiec

Znakiem astrologicznym Głupca jest Uran, jego numer arkanu to 0, a litera alfabetu hebrajskiego to א - alef. Ogólne znaczenie tej karty to przygoda. Uznawana jest za pierwszą z kart tarota, stąd jej liczba 0. Otwiera on samą talie, ale również Wielkie Arkana. Świadczy o nowych początkach i doświadczeniach. Chociaż z początku na naszej nowej ścieżce możemy być lekkomyślni, to z czasem można stać się mędrcem pełnym życiowych rad. Karta kojarzona jest też z czasami dzieciństwa i oznacza rozpoczęcie nowej życiowej drogi.

Zobacz także:

Autor:Astrolog Merkurja

Źródło: Astrolog Merkurja

Źródło zdjęcia głównego: peshkov/Getty Images

Pozostałe wiadomości