Horoskop

Horoskop na czwartek. To czas zaostrzania konfliktów i szukania zwady

Horoskop

Autor:
Astrolog
Merkurja
sarayut Thaneerat/Getty ImagesHoroskop dzienny 21.10.2021

Słońce przebywa w znaku Wagi, Srebrny Glob znajduje się w znaku Byka. Na ziemi nadal będziemy odczuwać skutki wczorajszej Pełni Księżyca. Jaki jest horoskop dzienny dla wszystkich znaków zodiaku? Nerwowa i bojowa atmosfera będzie Nam towarzyszyć przy wykonywaniu codziennych czynności. Opozycja Marsa do planety karłowatej reprezentującej boginię niezgody czyli Eris, nieprzerwanie będzie pchać Nas w stronę zaostrzania konfliktów i szukania zwady. Trudne skutki Pełni Księżyca zaczną ustępować dopiero w weekend. Dzisiaj nadal musimy być ostrożni i nie unosić się emocjami.

Horoskop dzienny na czwartek, 21.10.2021 r. dla wszystkich znaków zodiaku

Horoskop dzienny - Baran

Niebo testuje Cię na wszystkie sposoby. Dzisiaj ponownie będziesz musiał zmierzyć się z jakimiś przeciwnościami. Ktoś, w kim pokładałeś zaufanie może wykazać się jakąś nieodpowiedzialnością. Twoje sprawy sercowe nie będą w najlepszej kondycji i nie układają się jakbyś sobie tego życzył. Zawodowo trochę lżej. 

Horoskop dzienny - Byk

Księżyc przebywa w Twoim znaku i uspokaja Twoje wczorajsze zdenerwowanie. Okaże się, że to o co wczoraj kruszyłeś kopie, dzisiaj już nie ma aż takiego znaczenia. Ktoś, kto dobrze Ci życzy, przeprowadzi z Tobą ważną rozmowę. Posłuchaj mądrej rady i zdystansuj się do swoich niezbyt fortunnych pomysłów z poprzedniego dnia.

Horoskop dzienny - Bliźnięta

Dzisiaj czas dać sobie trochę wytchnienia i nagrodzić się za ciężką pracę ostatnich dni. Może już pora, abyś skorzystał Bliźniaku z cudzej pomocy? Nie wszystko musisz robić sam, ktoś chętnie Cię wyręczy. Masz możliwość poczuć wyraźną ulgę, iść na jakiś zabieg kosmetyczny, zrobić sobie paznokcie, kupić jakiś prezent. Kawa ze znajomą to doby pomysł.

Horoskop dzienny - Rak

Czeka Cię poprawa humoru i chwilowe wyciszenie. Wczorajsze burze nieco się wycofają. Skupisz się na pracy i obowiązkach. Księżyc w sprzyjającym Ci znaku Byka pomoże w opłaceniu jakiś rachunków. Po południu będziesz zaskoczony tym co usłyszysz w słuchawce telefonu lub przeczytasz w e-mailu. To będzie dotyczyć kogoś z Twoich znajomych.

Horoskop dzienny - Lew

Dobra passa nieco się wyciszy. Dzisiaj trzeba będzie się skupić na sprawach przyziemnych, domowych, wręcz na rutynie dnia codziennego. Nic nie szkodzi. Nie możesz wiecznie żyć na jakiś mega wysokich obrotach. Takie dni jak ten, też są potrzebne. Dzięki Twoim umiejętnościom, ktoś inny znacznie skorzysta i będzie Ci wdzięczny.

Horoskop dzienny - Panna

Poczujesz się trochę lepiej. Po wyczerpujących bojach ostatnich dni możesz mieć wrażenie, że jesteś jak wydmuszka. Jednak znajdziesz w sobie energię, aby załatwić dzisiaj, jakąś niemal niewykonalną sprawę formalną lub papierową. Wieczorem odczujesz komfort w domowym zaciszu i oddasz się relaksowi.

Horoskop dzienny - Waga

Przebywający w Twoim znaku zodiaku Mars nie zwalnia tempa i wchodzi w kolejną interakcję. Tym razem z boginią niezgody – Eris. Nie pokładaj dzisiaj w niczym, ani w nikim stuprocentowej nadziei. Nie bądź otwarta na wszystkie propozycje. Pamiętaj, o tym żeby nie ufać bezgranicznie, bo możesz za to zapłacić słoną cenę. Dzień zaleca Ci ostrożność we wszystkich przedsięwzięciach.

Horoskop dzienny - Skorpion

Niebo może Cię dzisiaj pokropić, i nie chodzi tylko o deszcz, ale również o Twoje łzy, które przecież rzadko ronisz. Możesz poczuć się rozzłoszczony i wręcz rozgoryczony tym, że ktoś nie dotrzymał warunków umowy. Nie wchodź w polemikę w sprawach sercowych. Wieczór postaraj się spędzić w domu.

Horoskop dzienny - Strzelec

Dzisiaj wpadną Ci do głowy jakieś nierealne pomysły, które postanowisz na swój kłopot szybko uskutecznić. Błyskawicznie przekonasz się o tym, że nie będą dobre, ponieważ spotka Cię jakaś przykrość na gruncie zawodowym. Dojdzie do jakiś starć ze współpracownikami i pojawią się problemy z podziałem obowiązków. Wieczorem kolejne zawirowania.

Horoskop dzienny - Koziorożec

Wspiera Cię Księżyc ze znaku Byka, ale reszta planet nie będzie Cię oszczędzać. Uda się poskładać jakiś projekt, wypełnić papiery, dopiąć terminów, ale kwestie towarzyskie, rodzinne i sercowe pójdą zdecydowanie gorzej. Po południu możliwy kłopot z samochodem bądź jakieś opóźnienie w czasie powrotu z pracy do domu.

Horoskop dzienny - Wodnik

Część dalsza niespodzianek i królików z kapelusza. Możesz czuć się trochę nieswojo, ponieważ sytuacja wymyka się spod kontroli. Coś, co miało być żartem, albo jakimś eksperymentem zaczyna żyć swoim życiem. Nie czekaj, aż ktoś zacznie sobie wyobrażać coś więcej niż powinien. Dzisiaj powinieneś podjąć rozsądne decyzje i przedstawić swój rzeczywisty punkt widzenia.

Horoskop dzienny - Ryby

Księżyc w sprzyjającym Ci znaku Byka uspokoi Twoje nerwy i nakieruje Twoje myśli ku sprawom prozaicznym. Dzisiaj przeanalizujesz jakieś zakupy, będziesz podliczać budżet, skłonisz się ku jakimś oszczędnościom. Nie będziesz trwonić energii na jakieś bezsensowne spory Zajmiesz się konkretnymi czynnościami domowymi.

Jesienny talizman równowagi

Talizman równowagi najlepiej wykonywać w dniu przesilenia jesiennego. W tym celu należy zapalić złotą świecę oraz zioła przynoszące fortunę i odganiające nieszczęście, lniany woreczek i czerwoną tasiemkę. Do woreczka wkłada się wszystkie zioła i intencje związane z nadchodzącym jesiennym czasem. Talizman powinno się okadzać nad płomieniem złotej świecy, jednak tak, aby się nie przypalił. Tak przygotowany powinno się nosić przy sobie aż do zimowego przesilenia.

Zobacz wideo: Co mówią gwiazdy o mężczyznach?

Co gwiazdy mówią o mężczyznach?
Co gwiazdy mówią o mężczyznach?Jak sobie radzić z mężczyznami z poszczególnych znaków zodiaku? Na co mężczyźni urodzeni w poszczególnych znakach zodiaku zwracają uwagę?
Dzień Dobry TVN

Zobacz także:

Autor:Astrolog Merkurja

Źródło zdjęcia głównego: sarayut Thaneerat/Getty Images

Pozostałe wiadomości