Horoskop

Horoskop na czwartek. Pozwolimy sobie na więcej luzu

Horoskop

Autor:
Astrolog
Merkurja
Horoskop
Getty Images/LazyPixel / Brunner SébastienHoroskop dzienny na czwartek 22 stycznia 2022 r.

Dzień będzie obfitował w różnorakie zmiany nastroju, nastawienia i kierunku działań. Przejście Słońca do znaku Wodnika poluzuje podejście do zadań i obowiązków. Przypomnimy sobie o znajomych i kontaktach z przyjaciółmi. Zrozumiemy, że nie samą pracą człowiek żyje i pozwolimy sobie na więcej luzu. Poznaj horoskop dzienny na czwartek 20 stycznia, który przygotowała dla nas astrolog Merkurja.

Horoskop dzienny na czwartek 20 stycznia

Słońce zaczyna dzień w znaku Koziorożca, ale już o godzinie 3:38 przeniesie się do znaku Wodnika. Księżyc przebywa w znaku Lwa, o godzinie 15:01 przesunie się do sąsiedniego znaku Panny.

Gwiazdy o związkach

Adrianna Eisenbach opowiedziała o związku z młodszym mężczyzną
Adrianna Eisenbach opowiedziała o związku z młodszym mężczyzną
wideo 2/6

Horoskop dzienny - Baran

Nareszcie poczujesz więcej swobody i większą ulgę niż ostatnimi dniami. Słońce przechodzi do znaku Wodnika, który dobrze na Ciebie działa. Zaczniesz być radośniejszy, poczujesz satysfakcję z życia. Dzisiaj wiele Twoich życzeń się spełni.

Horoskop dzienny- Byk

Nie możesz liczyć na zbyt wiele relaksu, ponieważ właśnie ktoś dorzuci Ci obowiązków. Okaże się, że kogoś nie ma w pracy, a ktoś inny jest zajęty, zatem na ciebie spadnie główny ciężar wszystkich zadań. Dopiero po południu dobry posiłek przyniesie poprawę humoru.

Horoskop dzienny - Bliźnięta

To jest to, co tygryski lubią najbardziej, czyli Słońce w powietrznym trygonie. Ktoś chciał Cię powstrzymać, ktoś inny stopował w ostatnich dniach Twoje pomysły. Od dzisiaj koniec z tym. Niebo zaczyna Cię wspierać i ze wszystkim pójdzie łatwiej.

Horoskop dzienny - Rak

Od rana będziesz mieć nos na kwintę, ponieważ musisz się zabrać za to, czego nie lubisz, a co trzeba wreszcie wykonać. Dzień będzie pracowity, męczący i niezbyt sympatyczny. Na szczęście przy pracy czas szybko minie i wieczorem zaserwujesz sobie jakąś przyjemność.

Horoskop dzienny - Lew

Słońce wkracza do opozycyjnego znaku Wodnika. To doskonała wiadomość, szczególnie jeśli chodzi o Twoje partnerskie spotkania i romantyczne randki. Wszystko uda Ci się zapiąć na ostatni guzik. Będziesz podekscytowany.

Horoskop dzienny - Panna

Wystrzegaj się nadmiernego krytykowania innych, ponieważ może się to obrócić przeciwko Tobie. Oczywiście masz swoje powody i ktoś Cię zdenerwuje, ponieważ nie wykona tego, co do niego należało, ale w tym dniu znajdziesz się w towarzystwie, które Cię nie będzie popierać.

Horoskop dzienny - Waga

Dzisiaj będziesz mieć radosny, luźny i atrakcyjny towarzysko dzień. Słońce w przyjaznym Ci znaku Wodnika poprawi Ci nastrój. Będziesz słyszeć miłe komplementy i deklaracje, na które czekałaś. To świetny dzień na rozmowę ze współpracownikami.

Horoskop dzienny - Skorpion

Dzisiaj nie będziesz mógł znaleźć z kimś wspólnego języka, a właściwie to można mówić nawet o jakiejś większej konfrontacji. Nie słuchaj podszeptów, aby rozwiązywać problem siłowo, ponieważ sytuacja znacznie się pogorszy. To dla Ciebie trudne, ale wycofaj się na jakiś czas.

Horoskop dzienny - Strzelec

Czeka Cię powrót do formy i kondycji fizycznej. Poczujesz natchnienie, aby szlifować formę i rozpocząć treningi albo chociaż regularne spacery. Zakończy się jakiś finansowy problem. To jest doskonały dzień pod względem rozrywkowym.

Horoskop dzienny - Koziorożec

Powinieneś oszczędzać siły i energię na ważniejsze sprawy niż te, z którymi dzisiaj przyjdzie Ci się mierzyć. Wyluzuj, odpuść, niech czyjaś para pójdzie w gwizdek. Wieczorem ktoś sprawi Ci przyjemność, jeśli chodzi o kwestie związane z domem.

Horoskop dzienny - Wodnik

Nareszcie Słońce wkracza do Twojego znaku i możesz poczuć, że spada Ci ciężar z pleców. Będziesz mieć w sobie więcej radości i więcej energii. Ponownie w Twojej głowie pojawią się fantastyczne pomysły i plany do zrealizowania, tak trzymaj.

Horoskop dzienny - Ryby

Dzisiaj możesz czuć się trochę przytłoczona i przygaszona. Ktoś postawi przed Tobą nierealne wymagania i nie będzie chciał słyszeć o odmowie. Po południu koniecznie idź na dłuższy spacer i postaraj się wyciszyć na świeżym powietrzu, zamartwianie się nic nie pomoże.

Co oznacza harmonijny aspekt planet w horoskopie?

Harmonijne aspekty planet w horoskopie urodzeniowym wskazują na talenty oraz zalety, które związane są ze znakiem. Można o nich mówić, kiedy wyznacza się trygony, sekstyle oraz harmonijne koniunkcje. Przy tym należy uważać, ponieważ talenty mogą nas rozleniwić, pracowanie nad nimi bywa ciężkie, dlatego warto się na nich szczególnie skupić. W znaczeniu duchowym może to oznaczać, że nasi przodkowie i nasza dusza spełniała swoje powinności w poprzednich życiach.

Zobacz także:

Autor:Astrolog Merkurja

Źródło zdjęcia głównego:  Getty Images/LazyPixel / Brunner Sébastien

Pozostałe wiadomości